Sayfa 122/198 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 969 - 976 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Normal pazar fiyatlaması bence olmadı daha biraz daha aşağıya gelirse sattıklarımı tekrar almayı düşünüyorum şahsen ben

2.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Burası borsa syn karizma çokta kesin konuşmamak lazım almayın diye
    Tabiki tavsiye vermiyorum zaten alin yada almayin diye. Ancak yillardir zarar eden sirket. Yillardir surunuyor ve surunmeye devam edecek. Bakarsaniz hergun dusuyor zaten. Hedef 1 tl alti olur yine bedelli aciklar bu serefszler

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Normal pazar fiyatlaması bence olmadı daha biraz daha aşağıya gelirse sattıklarımı tekrar almayı düşünüyorum şahsen ben
    Bu saatden sonra almak intahar dusuncem.ha bir taban yapar alinir ama.b gurubuna 10 gun kaldi.acilan gun bence bir yukari sonrasi cakis.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Normal pazar fiyatlaması bence olmadı daha biraz daha aşağıya gelirse sattıklarımı tekrar almayı düşünüyorum şahsen ben
    Bunlar hayal kardesimm. Sen olsan bu sirketin sahibi veya spegi hala buralardan mal aldirirmisin millete kagit cikacak olsa? Normal pazara cikincada zaten beklenti bitti deyip 1 tl altina gelir bedelli aciklar

5.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Bu saatden sonra almak intahar dusuncem.ha bir taban yapar alinir ama.b gurubuna 10 gun kaldi.acilan gun bence bir yukari sonrasi cakis.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu fiyatlardan normal pazara cikarsa zaten 1 tl altina gelip bedelli aciklar yine. Yukselecek hisse simdiye yukselir 2.5 tl lerden cikardi

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan normal pazara cikarsa zaten 1 tl altina gelip bedelli aciklar yine. Yukselecek hisse simdiye yukselir 2.5 tl lerden cikardi

Syn karizma ana oyuncular son 15 günde baya bir mal aldı takaslarda.Dün ve bugünkü satış çok düşük lotlarla olmuş ve satanlar ky gibi.Dün ve bugün çok az lotla düşüş olmuş takaslar bunu gösteriyor ama tabi yinede 10 güne belli olur zaten hayırlısı olsun bakalım

7. Hisse normale cikacak guya ama hergun eksi niye alicisi yok hisse 3000 tl ile %2 dusuyor. Boyle hissemi olur allah askina. Bosa umitlenmeyin. 1.47 nere 1.38 nere 3 gunde dustu.

8.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Syn karizma ana oyuncular son 15 günde baya bir mal aldı takaslarda.Dün ve bugünkü satış çok düşük lotlarla olmuş ve satanlar ky gibi.Dün ve bugün çok az lotla düşüş olmuş takaslar bunu gösteriyor ama tabi yinede 10 güne belli olur zaten hayırlısı olsun bakalım
    2 gundur az hacimle dusuyor cunku alici yok ama satici cok onlar kivirir anca. 15 gundur kendi malini alip satti kardesim alici varmis gibi gosterdi. O kadar mal alan adam 1.47 den buralara dusurmez 2.5 a gotururdu hisseyi. Bunlar adam degil ne yazik ki bu hissenin bedelli aciklamasi yakin yine 1 tl altina gidecek gibi

Sayfa 122/198 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •