Sayfa 13/198 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 97 - 104 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Ya BUNLARDA HIC INSAF YOKMU BUNLARDA HIC ALLAH KORKUSU YOKMU YA BUNLAR DA HIC ACIMA DUYGUSU YOKMU BU KADAR MI ZALIM OLUNUR GENE OZ SERMAYE BITMIS GENE SERMAYE AZALTIP BEDELI SERMAYE ARTIRACAKLAR MILLETIN ELINDE KALMIS BIR IKI LOT UNDA ALACAKLAR YAZIL YAZIK YTD

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ya boyle birsey varmı bir hise alırsin 10 tl den 1 tl ye gelir tamam bunu anlarim bi hise alirsin 5 tl den adam sermaye azltip bedeli sermaye artırarak butün hiseleri elinden aliyor kimse birsey demiyor ne garip degilmi ytd

3. Kim ne diyecek ki küçük yatırımcı kimin umrumda hak arayamaz sesi çıkmaz kim takar..

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

4. Eğer bir daha bedelli cakalligina girilirse Andım olsun bir daha yaşar ürünleri almam her mecrada da bunu anlatırım...

Kurumlara da yazalım

.

Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Spk kanuna göre yapmak zorunda sozde oz sermaye bitmis yapmak zorunda elem kulem yapiyorlar yapilacak birsey yok adamlarda vicdan yok ki ytd

6.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Eğer bir daha bedelli cakalligina girilirse Andım olsun bir daha yaşar ürünleri almam her mecrada da bunu anlatırım...

Kurumlara da yazalım

.

Kurumlara yazalım... arkadaşlarla oturup konuşuyorduk trakyalı arkadaşım... çözse çözse Müge ANLI çözer dedi..yine kırdı gecirdi ortalıyı... ....vallahi kadını imreniyorum..dediği doğru.

Spk 79 krds spk y bu azı yazalım dilekce yazalim şikayet edelim birseyler yapalim boyle bos durmayalım ytd

Sayfa 13/198 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •