Sayfa 140/198 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,113 - 1,120 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Vking

Teknik olarak ne durumda bilanço ne zaman gelecek acaba değerlendirmek mi lazım

2.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Teknik olarak ne durumda bilanço ne zaman gelecek acaba değerlendirmek mi lazım
    Bilanco ekim sonu gibi gelir 9 ayliklar. Eger yonetim kotu niyetli olmazsa iyi olabilir sirket artik

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. vking yunus marketlere senso marka tuvalet kagıdıda vermeye başlamış. önceden sadece lily marka vardı. buda ciroya ve kara bıraz katkı saglayabılır. tabi yönetimin niyeti önemli. millet pahalı markalardan daha ucuz olan senso ve lily e gecebilir

4. cuma günüde takaslarda yaşar holding 15 milyon lotu mkk ya kayıt ettirmiş vay be. acaba satış hazırlıklarımı bunlar. kesin bişeyler olacak bu şirkette

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    cuma günüde takaslarda yaşar holding 15 milyon lotu mkk ya kayıt ettirmiş vay be. acaba satış hazırlıklarımı bunlar. kesin bişeyler olacak bu şirkette
    Bügün baktım 15 milyon mkkya kayıt ettirilmiş..bu durumla ilgili kapa haber yollamaları gerekmezmi ve halka açıklık oranı yükselmesi gerekmezmi...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

6.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    Bügün baktım 15 milyon mkkya kayıt ettirilmiş..bu durumla ilgili kapa haber yollamaları gerekmezmi ve halka açıklık oranı yükselmesi gerekmezmi...
    Aslinda haber gelmesi lazimdi. halka aciklik artmaz sadece kurul kaydina almis simdilik. ben bu hisseleri satacam falan derse oyle artar ancak halka aciklik

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Aslinda haber gelmesi lazimdi. halka aciklik artmaz sadece kurul kaydina almis simdilik. ben bu hisseleri satacam falan derse oyle artar ancak halka aciklik

yaşarın 33 milyon hissesi var 15 milyon kote ettirdi..acaba yönetimi kaptırmadan 18-15 şeklinde o 15 milyon hisse blok halinde birine satılacağı içinmi kote ettirdi,,çünkü borsada 15 milyon hisseyi satması zaten mümkün değil..
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

8.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    yaşarın 33 milyon hissesi var 15 milyon kote ettirdi..acaba yönetimi kaptırmadan 18-15 şeklinde o 15 milyon hisse blok halinde birine satılacağı içinmi kote ettirdi,,çünkü borsada 15 milyon hisseyi satması zaten mümkün değil..
    Bencede ortak falan alabilir blok satisla sanki. Yasarin suan takasta gorunen 23 milyon lotu var. Garanti deki lotlarin hemen hepsi yasarin

Sayfa 140/198 İlkİlk ... 4090130138139140141142150190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •