Sayfa 148/198 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. amacına ulaştın bizden malı aldın uçur şimdi..
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

2. Bunlar süzme ....... yoğurt
    Y.t.d ironi

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Peki bu patronun garantideki hisseleri nolacak?bence bir operasyon çekecektir ama ne zaman yoksa o kadar lotu elinde patlatmaz diye düşünüyorum?
    15 gün önce neler olabileceğini biliyordum yalan yok 2 bin tl zarar ettim siz siz olun bu forumu asla okumayın çünkü burada terzico nun yorumlarını okursanız alacak olsanizda almassiniz dün bugün hep almaya niyetlendim dedim boşver
    Patron salakmı elindeki o kadar hisseyi çöp etsin?
    Hisse çok az ky de var elinde olan hissesine sahip çıksın derim
    Terzico ve 3-5 kişide var sanırım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4. Aslinda tuyoyu vermistim size gunler once... patronun garanti ye kayit ettirdigi 15 milyon lot isin anahtariydi.. yararlanan olduysa ne ala)

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Aslinda tuyoyu vermistim size gunler once... patronun garanti ye kayit ettirdigi 15 milyon lot isin anahtariydi.. yararlanan olduysa ne ala)

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gardaş senin yorumlarıda okumuştum ama beklemedik ve hergün ufak çıkışları izledim ama girmedim hissede ky yok zaten forumda birileri var habire patronları kötülüyor hisseyi yerden yere vuruyor kimse almaya cesaret edemiyor,adamlar lot sayıyor zaten 10 bin lot aldınmı sesi kesiliyor hissenin,yarında kimse girmeye cesaret edemez zaten,hayırlısı ne diyelim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Bu hisseyi 2009 dan beri takip ederim
    Yeni alacaklar çok iyi düşündün
    2019 da yine pamuk eller cebe diyecek
    Eş zamanlı sermaye azal ve azalttığı miktar kadar bedelli yapacak
    4 çeyrek te zarar edecek zarar sermayeden daha fazla olacak 10 yıldır her çeyrek zarar ediyot

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben bu hisseye olan öfkemden dolayı evime yaşar gurubuna ait hiç bir şey sokmuyorum

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Daha bulaşılmaz gibime geliyor aşağılarda alıp yukarda verilmesi gerekirdi 2 bin tl zararla çıkınca bidaha bulaşmadım bakalım taban olacakmı
    Tabanda olsa şahsen asla bulaşmayacağım bir hisse,terzico kardeş verdinmi hisseyi zirvede acaba?

Sayfa 148/198 İlkİlk ... 4898138146147148149150158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •