Sayfa 188/198 İlkİlk ... 88138178186187188189190 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Citi ye bak vikinge mal
    Vermiş bıyıklı yabancı
    Traji komik ya.
    Yabancı kar etmeyen hisseyi
    Alırmı
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Viking de kimse yok
    Niye olsun ki .
    Bir hise 25 sene zarar açıklarmı.
    Yaaaaaa
    Kimse hesap sormaz mı.
    Yaaaaaa
    Bakal amca 3 kere zara etse
    Hesap sorarlar
    Buna kimse hesap sormuyor.
    25 yıl zarar açıklıyor.
    Yuuuuhhhhhhhh beeeeee
    Yazıklar olsun size
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her kes birey dir.

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok sessiz ama bu firma sadece tuvalet kağıdı ve ıslak mendil yapıp satışlarının yarısını ihraç ediyor

acaba avrupa amerikadaki marketlerde tuvalet kağıdı saldırısını gördükten sonra ilginç gelişmelere gebe olabilirmi

4. Viking Kağıt, 2018 yılında 22 ülkeye ihracat gerçekleştirdi. Şirket’in 2018 yılı toplam ihracatı 18,0 milyon ABD Doları oldu. İhracatın net satışlar içerisindeki payı %30,5’den %37,9’a yükselirken Viking Kağıt, Yaşar Topluluğu’nda net satışlar içinde ihracatın payının en yüksek olduğu şirket unvanını 2018 yılında da korudu. Şirket’in ihracat satışları içinde İngiltere, İsrail ve Yunanistan önemli seviyede pay aldı.

Şirket, yurt dışı pazarlarını geliştirmeye yönelik etkin bir pazarlama çalışması yürüterek çeşitli fuarlara katılım sağladı. Diğer taraftan fırsat olarak gördüğü yeni pazarlarda potansiyel alıcılar ile yakın temaslarda bulunmayı sürdürdü.Bu çalışmaların yanı sıra sahip olduğu yüksek kalite ve hizmet anlayışı sayesinde Viking Kağıt, zorlu şartlara rağmen 2018 yılında da ihracat faaliyetlerini istikrarlı şekilde yürütmeyi başardı.

5. 1982 yılında Yaşar Topluluğu’na katılmasının ardından hızla büyüyen Viking Kağıt, 1996’da girdiği temizlik kağıdı sektöründe bugün yıllık 45.800 ton üretim kapasitesiyle faaliyetlerine devam ediyor. Şirket, Premia, Lily, Senso ve Pufla markalı tuvalet kağıdı, havlu, peçete, kutu mendil ve ıslak havlu ürün gamıyla sürdürülebilir kalite anlayışını ilke edinerek ev içi tüketime odaklanıyor. Aynı anlayışla Select markalı ürünleriyle de ev dışı tüketim pazarında yerini alıyor.

6. vay be yazdıktan 15 dakka sonra tavan olmuş

7. korona ülkemize gelecek korkusu piyasayı göçertti ama bu korku bazı firmalara yarıyor anlaşılan.Az biraz aldım bakalım hayırlısı

8.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    korona ülkemize gelecek korkusu piyasayı göçertti ama bu korku bazı firmalara yarıyor anlaşılan.Az biraz aldım bakalım hayırlısı
    https://www.borsagundem.com/haber/ko...sebebi/1476096

Sayfa 188/198 İlkİlk ... 88138178186187188189190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •