Sayfa 193/198 İlkİlk ... 93143183191192193194195 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. 2 aydir ilk defa 5.10 ustune gidip yukselebildin hacimde iyi 5.20 ustunde kal bari 😀

2. 4 aydir ilk defa tavan oldu parali spek girdi haralde kagida 2 aydir takilip kalmisti ayni yerde tavanda 350 k var hayirlisi😀

3. şuan borsanın en ucuz kağıtlarından bu kağıtların ayarında olanlar 100 tl.lerde....sürünüyorrr.mübarekkk..yatırım tavsiyesi değildir...

4. Sayın egeballh

Doğru söylüyorsunuz. 2007 yılında 19.84 zirvesinde o zamanin usd kuru 1.45 lerde iken usd bazlı fiyati 13.62 usd yapiyor. Bugün ki kur ile çarparsak dediginiz rakamlar hayal olmayabilir..Yaşar Grubunun PNSUT PETUN gibi firmalara bakıldığında hareketini tam anlamıyla yapmamıştı..

Yatirim tavsiyesi degildir. Kendi düşüncemdir. Dikkate almayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by erhancbu Yazıyı Oku
    Sayın egeballh

Doğru söylüyorsunuz. 2007 yılında 19.84 zirvesinde o zamanin usd kuru 1.45 lerde iken usd bazlı fiyati 13.62 usd yapiyor. Bugün ki kur ile çarparsak dediginiz rakamlar hayal olmayabilir..Yaşar Grubunun PNSUT PETUN gibi firmalara bakıldığında hareketini tam anlamıyla yapmamıştı..

Yatirim tavsiyesi degildir. Kendi düşüncemdir. Dikkate almayınız.
    evet dostum lakin kağıt sektörü şuan çok değerli ve ülkemize yetmiyor milyonlarca dolar ithalata veriyoruz......viking hakettiği yere mecburen gelecektir.......şuan farkettiler kağıdı büyük pozisyon almaya başladılar...haydi hayırlısı ......azıcık sabır....yakında ekiz ..taze kuru gibi olmaması için neden yok çünkü onlardan daha kaliteli ve daha iyi şirket.....yatırım tavsiyesi değildir...ben uzman değilim....borsamızın durumuna göre yorum yapıyorum....ytd..

6. iddia ediyorum 2021 in hatta 2022 nin flaş kağıdı.....en ucuzu .....2007 yılında bu kağıt dolar bazlı 150 tl .idi.....ozaman 150 bin olan ev şimdi 1,5 milyon....yatırım tavsiyesi değil uzman değilim.şahsi fikrim salakda değilim.ytd..

7. asıl garip olan şu ki..yaşar holding gibi güzel ve büyük bir şirketin hissesi ..pınar süt pınar su petun vb...buralarda daha fazla süründürmezler aycesi 3.tl.den 110 tl yaptılar oda yaşar gurubunun....yatırım tavsiyesi değildir...uzmana danışnız...

8. Viking kağıtla eminiş ambalajın grafiği 1 e 1 aynı bu kadar olur....olurda bu kadarı pes...sektör ayrı grafik birebir....hayırlısı ytd..

Sayfa 193/198 İlkİlk ... 93143183191192193194195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •