Sayfa 3/198 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 17 - 24 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Sanki yavaş yavaş yukarı yapıyor yyd

Sent from my SM-J700F using hisse.net mobile app

Beyler bozmayı moralinizi zara diye ytd

3.  Alıntı Originally Posted by BEYAZSAKAL Yazıyı Oku
    6.3 milyon dolar eden şirkete ..... Kim.. vermiş 39 milyon dolar borcu ...vahvah
    Son düzenleme : spk79; 22-02-2017 saat: 18:30.

4. yeni topic hayırlı olsun arkadaşlar yıllardır bu kağıttayım son zamanlarda anlayamadığım şey şu 1 tl olan kağıt bir anda kendini 0,50 lerde buldu hiç beklemediğimiz bir durumdu 0,50 lere birden gelme ve 1 yıldır bu seviyede olmasını nasıl açıklayabiliriz teşekkürler

5. Sahibinin ky hunharca i.fal etmesiyle açıklamak mümkün... Herkez yazsın sonra toplarız açıklamaları...

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

6.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Sahibinin ky hunharca i.fal etmesiyle açıklamak mümkün... Herkez yazsın sonra toplarız açıklamaları...

AdgarLnpoo 1.0 ile gönderilmiştir.
    Hatırladığım kadarı ile en son bölünmüştü hatta rüçhanlarını satamayıp elinde kalanlar şirket ek süre vermişti. Rüçhanları topladılar 1 tl nin üstünde olması gereken kağıt birden kendini 0,50 lerde buldu ve aylardır orada yatay seyrediyor. Çok eski yıllarda firmanın satılacağı haberleri ile 2,16 ları gördüğünüde hatırlıyorum.Hatta oradan satamadım diye çok pişman olmuştum. Yaşar grubunun borsada birden fazla şirketi var örneğin pınar gibi ama vkingde ki son durum nedir? çok bilgi sahibi değiliz patronun kafasından ne geçiyor??? sizce ???

Bak bilançoya görürsün ytd

Yapılacak birşey yok ytd

Sayfa 3/198 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz