Sayfa 59/198 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 465 - 472 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Cevap vermem polemiğe girmem... Simit satın onurlu yaşayın diyeceğim bundan ibaret...

Zafer bayramımız kutlu olsun...

ironi = inori
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

Alıntı Originally Posted by canbo66 Yazıyı Oku
    Yaşarların bütün kağıtlarinda boy gösterip ah vah yapman gerçekten İRONİ paylaşacak bilgin var ise tamam ama yok ise kirlilik yaratma ben yazarım sen okuma ne demek düpedüz terbiyesizlik herkesin canı zaten sıkkın bir yol gösteren olurmu ne yapacam derdinde yapmacık yapmacık paylaşımların daha da can sıkıyor
     Alıntı Originally Posted by Mahir Yazıyı Oku
    sizi benden iyi veya benim kadar benim yaşadıklarımı yaşayanlar anlar..o kadar kırgınım.o kadar küskünüm ki,bir zamanlar dereler gibi akan gözyaşlarım,artık serüm suyunun damlacıklarına döndü.enson oğlumun doğuşunda 17 yıl önce,belki ilerde oğlum büyüyüp de üniversiteye başlayınca eğitimini harçarım diyerek aldığım viking hisselerini kim hem bir krş kazandırmayı boşver,hisseleri elimden alacaklarını düşünebilirdi... inanki bu kuçuk hikaye...
    oylesine bişman bezgin ve okadarda perişan edilmiş insanlar varki,yazabilseler inanki topik batar.
    bu yazıyı 5 kere okuyun
    öyle anlarsınız.
    bu benim yorumum kimseyi baglamaz
    yatırım tavsiyesi değildir.

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şifreler hep bulunması veya çözülmesi zor olan,harf veya yazılar la oluşturulur.yazı veya harften önce de herkesin kendinin oluşturduğu figürler vardı...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese iyi bayramlar
    dilerim

5. Rüçhanları satar isek bedelliye katılamıyoruz.Satmaz isek Rüçhan boşa gidiyor. Satış için Yarın son . Şu sahtekarların yaptığına bak bayrama denk getirdiler bir de her şeyleri yalan dolan Bedelliye katılır isek 100 Tl için 100 Tl nakit yatırmak gerekiyor. Özet olarak durum bu aracı kurumları ayayıp bilgi alın fikir alın . Farklı bir bilgi var ise paylamda bulunun lütfen YTD

Rüçhanları satar isek bedelliye katılamıyoruz.Satmaz isek Rüçhan boşa gidiyor. Satış için Yarın son . Şu sahtekarların yaptığına bak bayrama denk getirdiler bir de her şeyleri yalan dolan Bedelliye katılır isek 100 Tl için 100 Tl nakit yatırmak gerekiyor. Özet olarak durum bu aracı kurumları ayayıp bilgi alın fikir alın . Farklı bir bilgi var ise paylamda bulunun lütfen YTD
    Tamam..
    olay budur.
    kısaca dediklerin doğru.
    bu benim yorumum kimseyi baglamaz .
    y.t.d

7. Rüçhan hakkını sata bildiğimiz gibi ala biliyormuyuz ? Alır isek bedelli artırımda kullana bilirmiyiz . Rüçhan tahtasının amacı nedir satsak 0.07 kr. Komik bir rakam bilgisi olan var mı

Rüçhan hakkını sata bildiğimiz gibi ala biliyormuyuz ? Alır isek bedelli artırımda kullana bilirmiyiz . Rüçhan tahtasının amacı nedir satsak 0.07 kr. Komik bir rakam bilgisi olan var mı
    burda mantık yok
    her türlü ky ci zara ediyor.
    ben diyince milet bana kızıyo.
    Rühcan 0 .07 komik hemde
    nasıl komik
    SPK buna izin veriyor.
    bu benim yorumum kimseyi baglamaz.
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 59/198 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •