Sayfa 87/198 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 689 - 696 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. Dyo boya yabancilara satiliyomus darisi vking in basina yada ordan gelen paraciklarla artik su vkingte isleri yoluna koyarlar insallah

Ben Dyo nun satılacağın a
    inanmıyorum.
    borsa gündeme inanmıyorum
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.t.d

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Dyo boya yabancilara satiliyomus darisi vking in basina yada ordan gelen paraciklarla artik su vkingte isleri yoluna koyarlar insallah
    vkingtede işleri yoluna koyup, borsa istanbula 2017 yılında açılmayı planlayan ama açılamayan, üstelik kuzey afrikaya ve avrupaya ihracat yapan sektörün lideri olan bir firma, izmirde fabrikası olan halka açık bir firmayı niye satın almak istemesinki...hayaller hayaller...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

4.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku
    vkingtede işleri yoluna koyup, borsa istanbula 2017 yılında açılmayı planlayan ama açılamayan, üstelik kuzey afrikaya ve avrupaya ihracat yapan sektörün lideri olan bir firma, izmirde fabrikası olan halka açık bir firmayı niye satın almak istemesinki...hayaller hayaller...
    Hocam benim düşüncem yaşarlar dyo dan sonra rekabeti yoğun olan kağıt sektöründe .bir ortak veya satış olabilir.

VKİNG

Büyük yalan
    Y.T.D

6. Bir zamanlarda dyo boya karalama kampanyasi vardi bol bol kagit 5 katina ulasti.ben buna yasar bop u diyorum esbaskanlari dyoda suspus oldular.onlara inanip satanlar pesinden bakalaldilar malesef?

7. Demeki bazıları musubeti yaşamalı Yaşayın yasarların musubetini o zaman. Ben artık yasarların hiç bir ürününü almıyorum bırak hisse almayı . Akıllı olun başka kağıtmı yok.l

Yatırım yapmak için tavsiye DEĞİLDİR .

Ben borsa gündemin
    haberlerine inanmıyorum
    sonra satılsa ne olur ki
    Tire monndi ne oldu
    Olmuksa ne oldu
    Marshall ne oldu
    böyle bir sürü hise var
    yabancıya satılan hiseler
    bitiyor .
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.
    Y.T.D

Sayfa 87/198 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •