Sayfa 10/198 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 73 - 80 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by antilya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben bugünkü desteğimi verdim yarından itibaren spek e bırakıyorum o devam eder
    Antilya iyi salıyorsun maşallah ya sen salamada bizim namıkkemalide geçtin karşın da çocuk yok sabah 24 bin lot la Tavan oldu bunu senmi yaptın ya bu lot la 24 bin lotla yarım kademe kaldıramasın tahtanın sahibi ne derse o olur 24 bin lot la ancak tahtanın sahibi tavan yapar ama sen salamaya devam et sağlığa zararı yok veya hastasın kimse sana kanmaz ve sana inanmaz sen bizi saf zanetin ama salaya bilirsin üfleye bilirsin bizde güler geçeriz ytd

Sent from my SM-J700F using hisse.net mobile app

Spk 79 krds adam ne salıyor bizi çocuk zannediyor 24 bin lot la Tavan oluyor hise ben yaptım diyor 24 bin lot la bir kademe kaldıramasın onu ancak tahtanın sahibi yapar .yemezler keriz değiliz tabiki bunu yazman bizim için önemli değil ytd

3. Ceşitli fikirlerin yazılıyor olması zenginliğimizin göstergesidir...saygı duymak gerekir...amma lakin24000 lotla tahta sahibi müsade etmeden bütün kademeyi kaldırdım yarın tahta sahibinde sıra demek soru işareti???????

Alıntı Originally Posted by spk79 Yazıyı Oku
    Ceşitli fikirlerin yazılıyor olması zenginliğimizin göstergesidir...saygı duymak gerekir...amma lakin24000 lotla tahta sahibi müsade etmeden bütün kademeyi kaldırdım yarın tahta sahibinde sıra demek soru işareti???????
    Tabiki her fikire saygı duymak lazım zaten birşey demedik fakat çelişki büyük 24 bin lot la tavan olmaz çok basit tahtanın sahibi ne derse o olur ytd

5. Yahu arkadaş bi espri yapalım dedik sallıyo çıktı sallamayla espriyi anlamayan arkadaşlara biraz sakin olmayı beklerdim tabiki tavanı ben yaptırmadım onu bilmek için borsacı bile olmaya gerek yok liseye giden birisi bile onu bilir ama işte....?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Spk 79 krds adam ne salıyor bizi çocuk zannediyor 24 bin lot la Tavan oluyor hise ben yaptım diyor 24 bin lot la bir kademe kaldıramasın onu ancak tahtanın sahibi yapar .yemezler keriz değiliz tabiki bunu yazman bizim için önemli değil ytd

Aynen bende gördüm o hacmi...yani işlemleri fukara işi...bazı insanlarımız sallamayı çok sever,sanırım çoğunun ellerinde 1000 lot bile yoktur,veya belkide hiç yoktur,bende bile öyle fazla yok,sadece birkaç bin lot var,eskiden çoktu,2 sene 0.50'ye takıldığı için,bir nevi depo vazifesi gördü,alıp başka hisselere attım...bugünkü tavanı 0.74,ikinci tavanını bile çekemedi,nasıl çeksinki,işlem hacminden belli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,355
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aynen bende gördüm o hacmi...yani işlemleri fukara işi...bazı insanlarımız sallamayı çok sever,sanırım çoğunun ellerinde 1000 lot bile yoktur,veya belkide hiç yoktur,bende bile öyle fazla yok,sadece birkaç bin lot var,eskiden çoktu,2 sene 0.50'ye takıldığı için,bir nevi depo vazifesi gördü,alıp başka hisselere attım...bugünkü tavanı 0.74,ikinci tavanını bile çekemedi,nasıl çeksinki,işlem hacminden belli.
    Aynen çuvalladı müşteri çekemediği için...şirketin yapacağı bir şey var,oda hisse alımını kendisi yapacak,yoksa 70 üstüne atmadığı sürece sermaye azaltımınab gitmez,çoğaltması içinde 0.90 üstüne atması lazım...4000 lotum vardı, tavandan 1000 lot verdim kademeli,0.70 yazılmıştım fukara işi oraya bile ulaşamadı garibim...birde ülke söyle,böyle büyüyor diyor hükümet...geç bunları,millet hep kredi ile iş yapıyor,milletde nakit yok,nakit yandaş yalakalarda oda %10 eder...ülkenin %90 cıvarı sürünüyor,günü kurtarsam hesabında...İstanbulun güzide yerleri sinek avlıyor...Birisi İstiklalin girişine cami yapıyor,hepte seni cami kurtarır,sadece cemaat camiye cuma ve bayram namazlarında gidiyor,günlük olarak camiler bomboş,millet Allahtan bile ümidini kesti,oldu çoğu zaten deist,yani teistlikten deistliğe geçti...bunu neden yazıyorum,çünkü çevremden biliyorum...Allah,allah dedikçe yalah,yallah oldu işimiz...Allah ne yapsın,sane zeka ve hür irade vermiş,kafanı kullan demiş,döt sıkıştımı benden medet umma demiş...ben genellikle gerçekleri yazarım,çoğu havale geçirir yazdıklarıma göre,başlar şikayetler,peşinden yönetim tarafından banlanırız,olsun be,biz banlamaları tınlamayız,devamlı doğruları yazarız...arkadaşlar işin özü bu...borsadaki işlemler piyasaya göre yapılıyor...bir taraf tam gaz gidiyor,br tarafta göçüyor ve göçertiyorlar...saygılar.

8. çok eskilerden hatırladığım birşey vardı 0,66 lardan başlattığı hareketini çok kısa bir sürede 2,16 ya bir satış haberi ile taşımıştı. o gün emri 2,16 dan yazdım ama göndermedim sandımki dahada yükselecek sandımki istanbuldaki araziler kat be kat değerli. sonra kendimi aha bu seviyelerde buldum arada kaç bedelli ye katıldığımı kazıklandığımı inanın hatırlamıyorum

Sayfa 10/198 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •