Sayfa 142/198 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Dostum umarim haklisindir.ben derimki zarari cikartimi kac git derim.yakin zamanda bir cok sirket doviz borcindan ve kur yukselisinden dolayi batmak uzere.bunu ozel sirketler soyluyor.2019 cok agir gecicek.boyle zamandada bu kagitda kalmak pek mantigima uymuyor.yine karar senin.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sagol dostum. Satilana kadar burdayim mecbur satacak yasarlar bunu. Yoksa yasar holding batacak

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu ara nereye gitsem vkingin urunlerini goruyorum. Ozellikle vkingin senso marka kagitlarini yasarlar ataga kalkti heralde bu ara fena calisiyorlar nereye gitsem vking urunleri var

3.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Zarar aciklamasi gostermelik. Doviz acigindan zarar yaziyor. Sirketin cirosu hergecen gun artiyor. Ve tuvalet kagitlarina gelen zamlar malum. Millet pahali markalari birakip vking urunlerine yonelecek. Yasar holding zor durumda dovizden dolayi ya vking i satacak yada satacak baska kacari yok. 2010 dada satmak istemisti zaten. Yasar satsin dolu alici cikar bu ciro ve fabrikasiyla. Vking suan sadece fabrika arsasi degerinde bile degil

ilginç bir yaklaşım dostum.

15 milyon lot garanti takasa girdi,,

bakalım neler olacak????
    Burada paylaştığım bilgiler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir, kendi kişisel subjektif görüşlerim olup dikkate alınmaması önemle rica olunur.

4.  Alıntı Originally Posted by petis Yazıyı Oku
    ilginç bir yaklaşım dostum.

15 milyon lot garanti takasa girdi,,

bakalım neler olacak????
    aynen dostum birşeyler olacak bakalım. ya satılacak yada yaşarlar akıllanıp artık zarar göstermeyi bırakıp gercek bilancoları verecekler.

5.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    aynen dostum birşeyler olacak bakalım. ya satılacak yada yaşarlar akıllanıp artık zarar göstermeyi bırakıp gercek bilancoları verecekler.
    Bu Akşam bilanço gelecek
    inşallah iyi gelir.
    Bakalım.
    Y.T.D İRONİ bu yazı

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Bu Akşam bilanço gelecek
    inşallah iyi gelir.
    Bakalım.
    Y.T.D İRONİ bu yazı

evet bende bugün gelir diye beklıyorum. bakalım neler olmus bu çalkantılı 3 ayda.. inşallah şirket yurtdışına yüklenmiştir bu 3 ay.. aynı zamanda yunus markete lily dışında senso marka ürünleride vermeye baslamıs 2 aydır.. ciroya olumlu katkı yapar.. bu bilançoya göre ya biraz durumu toparlamıslardır yada yine kötü gelirse bilanço şirketi satmak için aksiyon alabilirler kısa zamanda.. hareketlı günler bizi bekliyor artık bu bilançodan sonra..

7.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    evet bende bugün gelir diye beklıyorum. bakalım neler olmus bu çalkantılı 3 ayda.. inşallah şirket yurtdışına yüklenmiştir bu 3 ay.. aynı zamanda yunus markete lily dışında senso marka ürünleride vermeye baslamıs 2 aydır.. ciroya olumlu katkı yapar.. bu bilançoya göre ya biraz durumu toparlamıslardır yada yine kötü gelirse bilanço şirketi satmak için aksiyon alabilirler kısa zamanda.. hareketlı günler bizi bekliyor artık bu bilançodan sonra..
    inşallah herkes Dolardan
    faizden parayı götürdü
    borsacılar bitti.
    Inşallah iyi olur .
    Bu Akşam Kap a gönderirler. Bilancoyu
    Y.T.D İRONİ bu yazı
    bu benim yorumum kimseyi bağlamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by terzico Yazıyı Oku
    Bu Akşam bilanço gelecek
    inşallah iyi gelir.
    Bakalım.
    Y.T.D İRONİ bu yazı

Vay be yaşarlardan bir yol olmazdan inşallah maşallahlara geldik.Ümitlendim şimdi:DDD

Sayfa 142/198 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •