Sayfa 141/198 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Bencede ortak falan alabilir blok satisla sanki. Yasarin suan takasta gorunen 23 milyon lotu var. Garanti deki lotlarin hemen hepsi yasarin

SM-G570F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

toplamda yaklaşık 33 milyon hissesi var..15 milyon kote ettirdi..elinde 18 milyon daha kalıyo kayıt ettirmediği...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

2.  Alıntı Originally Posted by gunslinger Yazıyı Oku

toplamda yaklaşık 33 milyon hissesi var..15 milyon kote ettirdi..elinde 18 milyon daha kalıyo kayıt ettirmediği...
    8 milyon onceden kayit ettirdikleri var. Bununla beraber 23 milyon falan oldu kayit ettirdigi. Garantideki lotlar yasarin. Biseyler olacak ama ne du bakalim

3. Hareket etmiyor hiç 23 24 25 26 gidip geliyo

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bakalim satis haberini ne zaman yolluycaklar eli kulaginda sanki. Birak artik yasar vkingin pesini biran once sat borcunu ode.

5. 2010 dada satmak istemisti simdide satmak istiyor. Insallah yabanci alir

6.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    2010 dada satmak istemisti simdide satmak istiyor. Insallah yabanci alir

dostum sen ciktin sanmistim bu hisseden.bende daha once karli ciktiktan sonra daha hic ugramadim.bunca yil zarar aciklayan sirketi kim alirki.

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    dostum sen ciktin sanmistim bu hisseden.bende daha once karli ciktiktan sonra daha hic ugramadim.bunca yil zarar aciklayan sirketi kim alirki.

Zarar aciklamasi gostermelik. Doviz acigindan zarar yaziyor. Sirketin cirosu hergecen gun artiyor. Ve tuvalet kagitlarina gelen zamlar malum. Millet pahali markalari birakip vking urunlerine yonelecek. Yasar holding zor durumda dovizden dolayi ya vking i satacak yada satacak baska kacari yok. 2010 dada satmak istemisti zaten. Yasar satsin dolu alici cikar bu ciro ve fabrikasiyla. Vking suan sadece fabrika arsasi degerinde bile degil

8.  Alıntı Originally Posted by DJKARIZMA06 Yazıyı Oku
    Zarar aciklamasi gostermelik. Doviz acigindan zarar yaziyor. Sirketin cirosu hergecen gun artiyor. Ve tuvalet kagitlarina gelen zamlar malum. Millet pahali markalari birakip vking urunlerine yonelecek. Yasar holding zor durumda dovizden dolayi ya vking i satacak yada satacak baska kacari yok. 2010 dada satmak istemisti zaten. Yasar satsin dolu alici cikar bu ciro ve fabrikasiyla. Vking suan sadece fabrika arsasi degerinde bile degil

Dostum umarim haklisindir.ben derimki zarari cikartimi kac git derim.yakin zamanda bir cok sirket doviz borcindan ve kur yukselisinden dolayi batmak uzere.bunu ozel sirketler soyluyor.2019 cok agir gecicek.boyle zamandada bu kagitda kalmak pek mantigima uymuyor.yine karar senin.

Sayfa 141/198 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •