Sayfa 189/198 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

1. cefaks bey vıkıng takas paylaşırmsınız

2. cefaks bir takas paylaşırmsınız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    ara verdim geldim hala terzico kardes milleti yıldıran yazılara devame tmiş yasar grubu nisan basında 250 milyon dolar ödemeyi kapatıyor.. grup şirketleri iyi yansıyacaktır + vking için mevcut virüs ortamıda ekstra rüzgar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

4.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    ara verdim geldim hala terzico kardes milleti yıldıran yazılara devame tmiş yasar grubu nisan basında 250 milyon dolar ödemeyi kapatıyor.. grup şirketleri iyi yansıyacaktır + vking için mevcut virüs ortamıda ekstra rüzgar
    Ümit 05 kardeş bunlar Borcu
    Borçla kapatı hemde yüksek faizle
    Yatırım tavsiyesi değildir İroni bu yazı Bu benim yorum kimseyi bağlamaz Her
    Kes birey

SM-A750F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. sektör olarak en şanslı sektör. yılların acısı çıkmalı.. yok satıyor kağıt temizlik ürünleri... ama kağıdın temeli zayıf. düzeltmek için tarihi fırsat..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    sektör olarak en şanslı sektör. yılların acısı çıkmalı.. yok satıyor kağıt temizlik ürünleri... ama kağıdın temeli zayıf. düzeltmek için tarihi fırsat..
    tarihi fırsatta tarihi zirve görüldü görüldü yoksa yıllarda süzülür yine
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    Viking Kağıt'ın ambalaj atığı geri kazanım tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı
    23/03/2020 15:22:04

Viking Kağıt'ın planladığı ambalaj atığı geri kazanım tesisi, tehlikesiz atık geri kazanım tesisi, çamur ve hamur kurutma ünetesi ilavesi ambalaj atığı geri kazanım tesisi projesi ile ilgili ÇED süreci başladı.
    Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğünün internet sitesinde konu ile ilgili yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:
    "İZMİR ili ALİAĞA, ilçesi ŞAPATAN MEVKİİ, K17-B-20-B-3-A PAFTA,
    1277 NOLU ADA VE 1 NOLU PARSEL mevkiindeki VİKİNG KÂĞIT VE SELÜLOZ A.
    Ş. tarafından yapılması planlanan AMBALAJ ATIĞI GERİ KAZANIM TESİSİ,
    TEHLİKESİZ ATIK GERİ KAZANIM TESİSİ, ÇAMUR VE HAMUR KURUTMA ÜNİTESİ
    İLAVESİ Ambalaj Atığı Geri Kazanım Tesisi Kapasitesi: 47.190 Ton/Yıl
    Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Tesisi Kapasitesi: 29.886,9 Ton/Yıl Çamur
    Ve Hamur Kurutma Ünitesi Kapasitesi: 15.000 Ton/Yıl projesi ile ilgili olarak İZMİR Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki
    Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır. "

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yeni tesis kuracak kimin haberi var bundan ? kap ta bile haberi yok.. bunlar çok fena yatırımın bir bedeli var patron önce şirketin değerini artttır

Sayfa 189/198 İlkİlk ... 89139179187188189190191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •