Sayfa 168/198 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1578 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sanırım onun etki olayıda var,önceden orma 1 cıvarında sürünürken 5 üstüne attı,buna bezer olanlardan en karlısı halks sigortaydı,oda 3 tavanlan 0.90 fiatlardan 1.56 yaptı,dipte göz altında egeli ve memsa vs gibi hisselerede bakalım hareket gelecekmi,gerçi bunlar batakta sayılır,ama burası Türk borsası olduğundan fark etmez,dış borsalarda 1 altında kağıt yoktur,bizde ise sürüsüne bereket.
    ı
    göz altı kağıtları bundan ayrı ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Aynen öyle Kasımdan itibaren tek fiyat olmayacak...
    Esasında seansları devamlı açık olması lazım,alan alır,satan satar,zarar eden eder,kazanan kazanır,ne öyle yasaklamalar falan,yasak zaten sektörün işine geliyor,zaten yasaklarda hep KY cezalandırılıyor,borsa şirketlerine yaptırım hiç,yok,üstelik nedensiz olarak tahta kapatmalarıda en can yakıcı olanı,mesela anelt,Rıdvan manyağı bütün yatırımcıları perişan etti,üstelik varlık içinde yüzen şahsiyet,iyiki çağrı fiatı açıkladıda yakamı zor kurtardım,benim maliyet çok düşük olduğundan bana %150 pirim bıraktı,ya maliyeti yüksek olanlar ne olacak,bunun gibi örnekleri çok borsada,madem tahta kapatacaksın neden borsaya kote edersin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,256
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    ı
    göz altı kağıtları bundan ayrı ....
    Sanırım SİP gibi örnek teşgil edenlere el atacaklar,sürekli müzeayede usulü,esasında göz altı hisselerinede bir ayar getirmeleri lazım,oraya yatırımcının keyfinin doğrultusunda atılmadı,suçlu borsa şirketleri,koy malına mülküne el,gerçekçi kayyum ata borsa mağdurlarını zarara sokturma,esas bu yönde çalışma yapması lazım hükümetin kurumları aracılığı ile.

Gedik bugün neredeyse tek alıcı sebep bir haber mi gelecek?
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    1.24 kapattı,tavanı 1.25 idi,yani tavan sayılır,sanırım çaktırmadan gidiyor,önceden 1.50 bandına çarpıp 1 altına inmişti,bakalım orayı görecekmi !!!
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Nerdey yazıyor tek fiyat ile işlem görenler aynen devam sadece yıldız ve anapazarda islem görenlere seans ortasında tek fiyat işlem görmeyecek
     Alıntı Originally Posted by Master27 Yazıyı Oku
    Aynen öyle Kasımdan itibaren tek fiyat olmayacak...
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. efsane boynuzum nasıl bu aralar..bir zamanlar o boynuzun acı tadını alanlar hala unutamamıştır acısını...Heehhh...
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Ben kap a hiç bakmadim doğrudur
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Nerdey yazıyor tek fiyat ile işlem görenler aynen devam sadece yıldız ve anapazarda islem görenlere seans ortasında tek fiyat işlem görmeyecek

8.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Gedik bugün neredeyse tek alıcı sebep bir haber mi gelecek?

2 günlük alım satım bilgisi paylaşabilir misiniz lütfen?

Sayfa 168/198 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •