Sayfa 105/290 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2315 madde; 833 - 840 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Bugün dün 250.000 lot alan Meksa yatırımın tahtaya girmesiyle birlikte hisse şenlendi.
    2.200- 2.800 aralığında alanlar verirken meksa 3.150 ortalama ike 1.250.000 lot mal aldı.
    Bilanço ve muhtemel ihale haberlerinin fiyatlandığını düşünüyorum.
    Borçlarını 2 yıl ödemesiz 8 yıla ötelemesi iyi lakin euro olması düşündürücü.
    Savunma sanayii zor ve büyük sermaye isteyen işler. Sermayesini 50 milyon bedelli arttırsa da yeterli değil.
    Ürün gamını geliştirmesi, uluslararası standartlardan geçirip savunma sanayii listesine girmesi , savunma san alımlarının artması önemli lakin zırhlı araçta BMC, OTOKAR, FNSS, NUROL sıkı rakipleri.
    Patronun eski vekil olması , eski müsteşarın yön kr üyesi olması siyasi avantajları.
    Bedelli öncesi yaşananlar , sayın bg nin dikkat çektiği hususlar eksi yanları.
    Al sat, yatırım tavsiyesi değildir.

2. Güzel beklentiler var.Bir haber bekliyor. Bilançonun zarar yazması pek olası değil. Yazarlarsa gerekçe bulamazlar. Herkes hayrını görsün. Ben.de çıktım. Bu kadar yeter. 50 bin lotu bugün sattım. Kalan arkadaşlara da bol kazanç diliyorum.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Meksa isin içine girmişse tedbirli olmak gerek. Fiyat güzel yerde. Kurtlar içinde koyun olmamak gerek
     Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Güzel beklentiler var.Bir haber bekliyor. Bilançonun zarar yazması pek olası değil. Yazarlarsa gerekçe bulamazlar. Herkes hayrını görsün. Ben.de çıktım. Bu kadar yeter. 50 bin lotu bugün sattım. Kalan arkadaşlara da bol kazanç diliyorum.

4. hisseye bedelliden sonra girenler çok şanlı 2 den alanlar % 50 karını alıp çıktı şu an ki rakamlara göre ama bedelli ncesi 12 13 9 8 7 li rakamlardan alanların bedelliyle birlikte maliyetlri bile çıkmadı şirket o kadar şeref yoksunu ki verdiği atıp tuttugu hiç bi sözü tutmadı tabi yeniler şirketi tanımayanlar bilmez bunları şu an çıkıyor gibi görünüyor bu fiyatlamayı bozmaamsı lazım ben inanmıyorum pek BİLANÇONUN iyi geleceğine olsa olsa yeni bi ihale haberini içerden alanların hissse toplama haraketleri gibi oda yukarıdan tekrar kitleyeme kaydıyle bakmayın arkadaşlar hele hele yeni girecekler hisseye savunmadır sağlamdır vs düşüncelerine bu şirket gayri ahlaki hiçbir kurumsallıgı olmayan borsada yatırımcısını soyan bi şirket çıkış dalgasına kapılıp 3 5 kar edenler tamamen tesadüfi yoksa yatırım yapılacak bir şirket değil her anlamda temettü yok sermaye yok fk yok kar desen o hiç yok medyada reklam var ancak ihale alyor arada ama bu yetersiz sermaye si yetmezz bu işleri çıkarmaya ben yeni bi bedelli daha bekliyorum 2020 de yada 2021 de tabi o zman bi çıkış furyası yapıp ky ya malıkitlicek yine dikkat edin yeni girecekler ytd

5. Bravo gerçekten akıllıca bir yorum. Burdan itibaren alanlar çok dikkat etmeli. Özellikle ky ler
     Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    hisseye bedelliden sonra girenler çok şanlı 2 den alanlar % 50 karını alıp çıktı şu an ki rakamlara göre ama bedelli ncesi 12 13 9 8 7 li rakamlardan alanların bedelliyle birlikte maliyetlri bile çıkmadı şirket o kadar şeref yoksunu ki verdiği atıp tuttugu hiç bi sözü tutmadı tabi yeniler şirketi tanımayanlar bilmez bunları şu an çıkıyor gibi görünüyor bu fiyatlamayı bozmaamsı lazım ben inanmıyorum pek BİLANÇONUN iyi geleceğine olsa olsa yeni bi ihale haberini içerden alanların hissse toplama haraketleri gibi oda yukarıdan tekrar kitleyeme kaydıyle bakmayın arkadaşlar hele hele yeni girecekler hisseye savunmadır sağlamdır vs düşüncelerine bu şirket gayri ahlaki hiçbir kurumsallıgı olmayan borsada yatırımcısını soyan bi şirket çıkış dalgasına kapılıp 3 5 kar edenler tamamen tesadüfi yoksa yatırım yapılacak bir şirket değil her anlamda temettü yok sermaye yok fk yok kar desen o hiç yok medyada reklam var ancak ihale alyor arada ama bu yetersiz sermaye si yetmezz bu işleri çıkarmaya ben yeni bi bedelli daha bekliyorum 2020 de yada 2021 de tabi o zman bi çıkış furyası yapıp ky ya malıkitlicek yine dikkat edin yeni girecekler ytd

Sayın mstfbztk80 güzel yorum yapmış. Hisseden ziyade ne zaman hangi fiyattan girdiğin ve haber akışı önemli.
    Meksa o kadar malı yarın haber akışı olmadığı sürece çıkamayacağı için ya kısa vade de haber gelecek ya da habere kadar harekete devam edecek diye düşünüyorum. 26 Ekim 9 aylıkların muhasebesel manada kapanış günü olduğu için artık bilançonun da eli kulağındadır.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Bravo gerçekten akıllıca bir yorum. Burdan itibaren alanlar çok dikkat etmeli. Özellikle ky ler

Güzel bir yorum..Bu kenefi tanıdığınız belli..
    Yıllar önceydi..O zaman 4'lü fiyatlarda..Her gün bir haber geliyor.Bir gün maden işine giriyoruz, bir gün yeni sipariş, bir gün yabancı bir firmayla stratejik ortaklık falan..Ne tesadüf bu haberler hep seans arası geliyordu..
    Neyse çok uzatmamayım. Daha önceki yıl hem bedelsiz hem bedelli dediler sadece bedelli yaptılar..Nerelerden nerelere geldi. Ortada kar yok, temettü yok, hep pompa haberle yükselttikçe yükseltip milletin kucağına bıraktılar...Hepsi haberli tabi patron kağıtlarında spekler bunları izinsiz yapabilir mi? Mümkün değil..Hep kucak dansı..
    Daha da ilginci bunlar hükümet yalakası olmasa şu an kesin batmıştı..Zaten AKP artık bitmiş bir parti tüm belediyeleri kaybetti. Bunlar ne yapacak bir kaç yıl sonra bakıp göreceğiz. Ama çok ah aldılar, Allah bunların burnundan fitil fitil getirir inşallah.
    Geçen yazdığım gibi 2,6-2,7 aralığında mal almışlar şimdi onları buralardan veya biraz daha yukarıdan sokuşturacak adam arıyorlar sakın gaza gelmeyin.

8.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    bende 2740 tane vardı. 3,22 ye satış yazdım. bakalım alacak mı
    alırsa 600 lira kar olacak
    Maliyetin 3 kaime
    Anlaşıldı tamam

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 105/290 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız