Sayfa 106/290 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 841 - 848 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by nevriz Yazıyı Oku
    Maliyetin 3 kaime Anlaşıldı tamam

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    tamamdır nevriz ..

sn. b-g malı satayım ondan sonra konuşursun . anlaşıldı mı tamam

2. tek söyleyeceğim var karabataklar tekrar türemiş dikkat edin. bir cümlede sermayesi yeterli değil diyip diğer cümlede bedelli bekliyorum diyip sövmeler fln.. tespit ne ? sermayesi yeterli değil. çözüm ne ? bedelli. sonuç ? sermaye az ama bedelli yaparsa döverim ytd

3.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    tek söyleyeceğim var karabataklar tekrar türemiş dikkat edin. bir cümlede sermayesi yeterli değil diyip diğer cümlede bedelli bekliyorum diyip sövmeler fln.. tespit ne ? sermayesi yeterli değil. çözüm ne ? bedelli. sonuç ? sermaye az ama bedelli yaparsa döverim ytd
    Düşündüğünüz gibi oluyor. Meksa gibiler isin işine giriyorsa oradan uzak durmak gerekiyor. Önce 3.26 ya kadar çıkar sonra 3. 18 e kadar baş ve çarşamba aynı oyunlarla milletin kucağına bırak. Ky ler çok dikkat etmeli bunlara artık hisseye giriş değil çıkış zamanıdır. Sen çıkmazsan birileri kucağında bırakır ve uzun zaman orada kalır. Sonuçta zararına satmak zorunda da kalabilirsiniz .

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Meksa bugün 500.000 lot sattı elinde daha 1.000.000 lot daha hisse var.
    Buna rağmen seans içi 3.260 görüp seans sonuna doğru genele gelen satışlarla son 10 dk da 3.180 kapadı.
    Bu kadar mal alınıp karlı şekilde verilmesi grup hareketi olduğunu düşündürdü.
    Bilanço için son gün 11 Kasım ve 8 iş günü yani 8 seans kaldı.
    Bilanço konusunda tahmini olan var mı?

5. Katmr blonco çok iyi gelecek diye düşünüyorum. En az 20 milyon TL en fazla 37 milyon civarında tahminlerim var. Eğer zarar açıklama olursa büyük yanlışlık olur. Yüzde 90 kar açıklayacaktir. Bekleyip göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by namik.yagci Yazıyı Oku
    Katmr blonco çok iyi gelecek diye düşünüyorum. En az 20 milyon TL en fazla 37 milyon civarında tahminlerim var. Eğer zarar açıklama olursa büyük yanlışlık olur. Yüzde 90 kar açıklayacaktir. Bekleyip göreceğiz.
    Namık kardeş yorumuna kayıtsız kalamadım...
    bu nasıl bir sapma 20-37 m kardan zarar gelirse diye bir tahmin yanlışın en büyüğü kusura bakma...
    biraz tutarlı olmak lazım...

7. Katmr Yüzde 90 kar yazacaktır. Benim beklentim çok yüksektir. Tüm maddi varlığımı buradayım 5 tl olana kadar.
    Katmr güveniyorum. Beklemeye devam diyorum. Kesinlikle kar açıklayacaktir. Kimseye al veya sat demiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Güzel bir yorum..Bu kenefi tanıdığınız belli..
    Yıllar önceydi..O zaman 4'lü fiyatlarda..Her gün bir haber geliyor.Bir gün maden işine giriyoruz, bir gün yeni sipariş, bir gün yabancı bir firmayla stratejik ortaklık falan..Ne tesadüf bu haberler hep seans arası geliyordu..
    Neyse çok uzatmamayım. Daha önceki yıl hem bedelsiz hem bedelli dediler sadece bedelli yaptılar..Nerelerden nerelere geldi. Ortada kar yok, temettü yok, hep pompa haberle yükselttikçe yükseltip milletin kucağına bıraktılar...Hepsi haberli tabi patron kağıtlarında spekler bunları izinsiz yapabilir mi? Mümkün değil..Hep kucak dansı..
    Daha da ilginci bunlar hükümet yalakası olmasa şu an kesin batmıştı..Zaten AKP artık bitmiş bir parti tüm belediyeleri kaybetti. Bunlar ne yapacak bir kaç yıl sonra bakıp göreceğiz. Ama çok ah aldılar, Allah bunların burnundan fitil fitil getirir inşallah.
    Geçen yazdığım gibi 2,6-2,7 aralığında mal almışlar şimdi onları buralardan veya biraz daha yukarıdan sokuşturacak adam arıyorlar sakın gaza gelmeyin.
    2.6-2.7 aralıpında alınan mallar 3.20 den yeni kekliklere devredildi hızlıca 3.04.şimdi bu kekliklerin malını 2.7 lerden tekrar alır 1 ay sonra tekrar 3.20..
    Bu kenef pisliğe bulaşmayın

Sayfa 106/290 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •