Sayfa 107/290 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 849 - 856 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Aynen düşündüğümüz gibi Les kargalardı işbaşında Meksa gibi Les kargalardı alttan aldı şimdi keklik arıyorlar verecek
     Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    2.6-2.7 aralıpında alınan mallar 3.20 den yeni kekliklere devredildi hızlıca 3.04.şimdi bu kekliklerin malını 2.7 lerden tekrar alır 1 ay sonra tekrar 3.20..
    Bu kenef pisliğe bulaşmayın
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

TEB Yatırım son 1 ayda aldığı tüm malı karlı bir şekilde çıktı. Meksa hala malda. TEB neden 1 günde bunu yaptı bilmek imkansız ama bilanço öncesi ilginç geldi. Ben yine de iyi bir bilanço ve ihale haberi bekliyorum. Sayın bg nin uyarılarını da dikkate alıyorum.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    TEB Yatırım son 1 ayda aldığı tüm malı karlı bir şekilde çıktı. Meksa hala malda. TEB neden 1 günde bunu yaptı bilmek imkansız ama bilanço öncesi ilginç geldi. Ben yine de iyi bir bilanço ve ihale haberi bekliyorum. Sayın bg nin uyarılarını da dikkate alıyorum.

bn bu kadar alavere dalavere dümen çeviren başka bir şirkete rastlamadım aracı kuurm takasları yanıltıcı bin bir kez virman layıp yanıltıyorr yatırımcıyı city bak ta şu an 1milyon100 bin görünüyor kendi direk alımları değil yerli alıyor ona virmanlıyor bu defalarca böyle oldu yabancı alıyor algısı yapıp ele veriyor yada bakıyosun yeni bi aaracı kuurm yüksek maliyetten alı yapmışş meksa gibi nasıl zararına verdi diyor insan ama ana taşıyıcı aracı kurumlardaki maliyeti düşük virmanlanmış lotu satıyorlar yani takas oranları güvenli değil umarım düzeltme yapıyordur tekrar 3tl altına verirse allah belasını versin kim yönetiyorsa tahtayı çünkü geçmiş hatalarına ve yaıtırımcı üzerindeki güven zedeleyici davranışlarına göre şu an 3.5 üstü fiyatta olması gerekirdi iyi bir bilançoylada 4. 5 en az getirmesi lazımdı soyguncu bunlar inşş batarlarr diyorum ben ky ahı tutar bunları çok dolandırdı piyasayı yanına kalmaz inşşş ytd

4. Bu lar tek hesaptan alış satış yapmazlar..Şu anda bilanço o cesi kârlı sekild2 çıkmak bu les kargalarının amaçları.. Bunlar yatırımcı falan değil. Bizlerin üzerine oynayan leş kargaları. ..Âlim geldik ce veriyorlar. Almayarak bunlar cezalandırılabilir.
     Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku

5.  Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Bu lar tek hesaptan alış satış yapmazlar..Şu anda bilanço o cesi kârlı sekild2 çıkmak bu les kargalarının amaçları.. Bunlar yatırımcı falan değil. Bizlerin üzerine oynayan leş kargaları. ..Âlim geldik ce veriyorlar. Almayarak bunlar cezalandırılabilir.

Bunlar muhtemelen icerid2n olumsuz bir haber almıştır.Yoksa daha yükseklerden çıkarlardı bu al aklar.

6. namık el atar yarın artık satan satsın da

7. çok çıktın ya düşş AQQ hisseesiii bilanço işi de yalan oldu bu haraketle hacimli veriyorlarr ytd

8. katmr hissesi çok kar açıklayacaktir satan satsın ben 5 tl olmadan cikmayacagim

Sayfa 107/290 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •