Sayfa 111/290 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 881 - 888 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Geçen perşembeden beri meksa, teb , yatırım, credite işlemlerinde mantık yok.
    Tamamen baskı ve algı bozucu işlemler oldu.
    Bilanço endişem yok.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Geçen perşembeden beri meksa, teb , yatırım, credite işlemlerinde mantık yok.
    Tamamen baskı ve algı bozucu işlemler oldu.
    Bilanço endişem yok.

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.
    bilanço iyi gelecek olsa böyle haraket etmezdi çoktan fiytlayıp 4 lere gitmesi lazımdı malesef ben iyi bakmıyorum 10 gün kaldı bilançoya kadar hisseyi 3.30 lara sürüp yeni mağdurlar oluşturucaktır daha önceleri yaptıgı gibi yüksekten mal vericek yeni ky lara sonra seri olarak 2.5 lere yol alıcaktır inşş yanılırım ama uzan zmandır hissede olan biri olarak bu tahminde bulunuyorum inşş aksi olurda tavan tavan gider çünkü kar açıklamayalı epey oldu lanet getirtti herkese bu bir tümosan iki her ikiside ocakalra incir agacı diktirdi ytd

3. Bilanço beklentisi nedir arkadaslar

Ben kurdan dolayı kar açıklar diye düşünüyorum. Kaldı ki TSK ya 57 Hızır teslimi vardı ve tamamlanmış olmalı, yine Afrika ülkesine 2019/2020 teslim 20.7 milyon usd ihracattan da girdi olmuştur. Satılan zırhlı kepçelerin de siparişi ve kısmi ödemesi 9 aylık içindedir diye düşünüyorum.

5. Afrika ülkesine 29 milyon usd ihracat deniyor. Ne zaman teslim edilecek ,kactane olacak ,hangi Afrika ülkesi? Belli degil. Bu kadar borcu çevirmek her babayigidinin de harcı değil. Bu hükümet varken ayakta duruyor. Şirket kamuoyuna kapalı. Yönetim gideri diye parayı cebe indiriyor. Hep zarar yazıyor. Bir sürü uckagitci on onbeş kademeye milyonlarca lotla oynuyor. Kimse kalmak için beklemiyor. Çok farklı bir hisse.
     Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Ben kurdan dolayı kar açıklar diye düşünüyorum. Kaldı ki TSK ya 57 Hızır teslimi vardı ve tamamlanmış olmalı, yine Afrika ülkesine 2019/2020 teslim 20.7 milyon usd ihracattan da girdi olmuştur. Satılan zırhlı kepçelerin de siparişi ve kısmi ödemesi 9 aylık içindedir diye düşünüyorum.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    bu şirket birçok projeyi gizli tutuyor dürüst değil patronları hisse toplama derdinde bedelli olana kadar öyle bi algı oluştu ki ky gözünde şirket batıyor havası verildi yazın gelen afrikaya şu kadar ihracat haberi hisseyi yeniden popüler hale getirdi aynı zmanda birçok madurda yarattı ben 1 yılı geçgindir zararda bekliyorum inadınada satmıcam sk sk çıkarıcaklar hisseyi yeterince toplayamadıgından patron süründürüyor eminim yeterince lot topladıktan sonra haber pompalamaya başlarlar art arda bilançoyu dayoluna sokarlar ama bence vakit var daha sene sonuna kadar 4 tl hedefim var daha üstü de patrona bağlı zaten kap a doğru düzgün haber yollamıyor dozerlerle ilgili en ufak bi haber düşmedi bile kap aa fiyatı ne kaç liradan ihale edildi vs bu arada borçta gırlağı geçmiş durumda dövize ndeksli 100 milyon euro borçda duruyor kenarda hisseyi alanalr bunuda göz önüne alsın döviz hassas bi habere tepki veriyor dogal olarak borçta artıyor bunun 9 aylık çok az zarar yada göstermelik kar gelecek tahminimce ytd
    Kasti olarak yollamıyor çünkü mal alamadılar. Mal alsalar çok hızlı haberler kuşağı seyredebiliriz
    Bu haberleri 6 lira iken yollamaya başladılar sonra 14 oldu. Ne hikmetse 14 sonrası olumlu haberler bir anda olumsuz haberlere döndü
    Şaka bir yana 4 lerde alınan malları millete 10 üstü ne verdi şeref yoksunları

7. size Türkiyede borsa nedir söyleyim.. otokar en son ne kar açıkladı bir bakın sonra hissenin şuan ki fiyatına bir bakın.. bunu neden söylüyorum isyan mı ediyorum ? hayır çünkü gerçeklik bu müthiş bilanço geldi diye tavan tavan gidecek sanıyor herkes ama durum ortada günlükçülere bir şey demiyorum ama yatırım işi bu kadar kolay değil. örnek bu otokar bilançosu şuan fiyatlanmış mı ? bence fiyatının içerisine çoktan girdi.. şirket gelecekte bu kar ve büyümeyi sürdürebilir mi ? bence evet. o zaman uzun vadede yatırım yapabilirim diye bakarım. müthiş bilançosundan sonra hisse primlenmedi diye ne söverim ne de küsüp çıkarım.. katmer'deki vaziyette bence bu kadar basit. bunları neden yazdım ? şimdi herkeste bir beklenti var. katmer bilançosuyla ilgili müthiş olacak vs vsvs diye. bunlara rağmen primlenmeyebilir bunu unutmamak için yazıyorum..ytd

Bu satış kademeleri normal mi?
    3030 151.000
    3040 103.000
    3050 178.000
    3060 109.000

Sayfa 111/290 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz