Sayfa 112/290 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 889 - 896 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Sebebini bilmiyorum ama hisseye baskı kuruyorlar. Bu piyasada bile gitmesin istiyorlar.
    Bu piyasalar iyice kurtlar sofrasına döndü hele kurumsal olmayan patron şirketlerinde.

Son bir haftada teb, meksa ve yabancı işlemlerini anlamak mümkün değil.

Kaldı ki geçtiğimiz ay bu hisse daha yukarıda ve daha rahattı.

2. önce malı virmanlıyor yabancı almş gibi yapıyor sonra satıyor son 3 4 işlem gününde city de 1milyon600bin lot görünüyorken takasta şu an 800 bin lota düşmüş kim alıyor kim satıyor belli hepsi oyun tahta sahibi yapıyor

Tahtaya çok hakimler , izin verdikleri kadar tüm al/satlar. Finale yaklaştıkları için bu baskıyı kuruyorlar. Bilançoda zarar geleceğimi düşünmüyorum.

Al/sat tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by HAK Yazıyı Oku
    Tahtaya çok hakimler , izin verdikleri kadar tüm al/satlar. Finale yaklaştıkları için bu baskıyı kuruyorlar. Bilançoda zarar geleceğimi düşünmüyorum.

bunlarbiyoluu bulurlar zarar yazmak için keşke dediğin gbi dürüst olsalardı zmanında diyorlardı kurdan yana riskimiz yok borç yokmuş gibi demeçler veriyordu furkan katmercii aadii...sii smalı çıktınktan sonra bedelli+kol gibi borç hemde euro ya çevrilmiş şekilde 14 13 15 lerden malı kitlediler şimdide çıksın ki kar yazsın ky cı bunların allah belasını versin açıkçası ben hükümete yakın diye bunu tercih etmiştim zmanında ama baktım ki bunlar tam dolandırıcı çıktı bu yüzden 40 50 oy kaybetti mevcut hükümet particilik oynadılar partiyi yakacakalr ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    bunlarbiyoluu bulurlar zarar yazmak için keşke dediğin gbi dürüst olsalardı zmanında diyorlardı kurdan yana riskimiz yok borç yokmuş gibi demeçler veriyordu furkan katmercii aadii...sii smalı çıktınktan sonra bedelli+kol gibi borç hemde euro ya çevrilmiş şekilde 14 13 15 lerden malı kitlediler şimdide çıksın ki kar yazsın ky cı bunların allah belasını versin açıkçası ben hükümete yakın diye bunu tercih etmiştim zmanında ama baktım ki bunlar tam dolandırıcı çıktı bu yüzden 40 50 oy kaybetti mevcut hükümet particilik oynadılar partiyi yakacakalr ytd
    Bunlar hükümetide düşürür mü ?

Bence yabancı malı bitirdi ve yarın normal şartlarda daha iyi bir seans bekliyorum. Bugün alım yapan kurum çeşitliliğinin artması da dikkat çekici. Son sözü bilanço ve pozisyon alanlar söyleyecek. Bilançoya kaldı 4 gün.

7. Katmr kar açıklayacak ve yükselişer başlayacak hisenide sahip çıkalım.

8. 2.98 ile aranızdayım bol kazançlar

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 112/290 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •