Sayfa 116/290 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 921 - 928 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Açıklanması P.tesi son gün olan 3.çeyrek bilancoda aselsana teslim edilmis olması gereken hızır ve emniyete teslim edilmis olmasi gereken kıracla beraber iyi bir ciro acıklanmasını bekliyorum..Bedelli parası nında gircegi ve eylul sonu itibaren borc yapılandırmaya konu € nun da dusuk kapatmasinın etkisiyle 3.ceyrekte kâr acıklanması surprizz olmazz dusuncesinde yimm..Haa bunu fiyatlamıstır beklenti bitti diye salarr yada ciro ve faaliyet kârının buyuklugune göre daha da cıkarr onu bilemem yaşayıp görcezz...

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by buchephalos Yazıyı Oku
    3 yılı aşkın taşıyorum hisseyi.Ne zaman bu tarz bir yorum yazdıysanız hisse hatrı sayılır artış kaydetti.Teknik analize falan gerek yok sizi takip etmek yeterli...Yalan yok bazen patron yada akrabası oldugunuzdan bile şüpheleniyorum...ytd.

ASUS_X008D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    vala benimde indikatörlerim var burada ne zaman küfür kıyamet gelseler hareket geliyor tahtaya sonra karabatak gibi kayboluyor klasik senaryo.. bunun için patronun akrabası olmanıza gerek yok ytd

Sinsice hisse toplama operasyonna benziyor.Hisse çıkışı olsa geri gelirdi fakat gerçekten herkesi bıktırdı tahminin iyi bir bilançoda kimse sattığını yerine koyamaz yada açıklayacakları bir haber var o zaman bir daha hiç aınmaz kötü yü hiç yazmıyorum herkes tahmin ediyordur.

Kellenizi koltunuzun altına alamazsınız Katmer alın.

5. burada patronun adamı var bi kaç tane hisse düştüğünde tek kelime etmezler çıktıgında ortaaya çıkarlar investingggggg te şirketin muhasebecisi yazı yazmıştı işler çok iyi şirket çalışıyor bi sıkıntı yok diye sonra peşine patron hisse sattı bedelli açıkladı bu kadar kuurmsallıktan uzak ele ayağa düşmüş ky nın sırtından para kazanan bi yönetim ve avareleri var çok belli dediğim gibi patron yeterince hisse topladıysa bilançoyu da haberleride peş peşe yollar çıkarttır çünkü nabza göre şerbet veriyor ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    burada patronun adamı var bi kaç tane hisse düştüğünde tek kelime etmezler çıktıgında ortaaya çıkarlar investingggggg te şirketin muhasebecisi yazı yazmıştı işler çok iyi şirket çalışıyor bi sıkıntı yok diye sonra peşine patron hisse sattı bedelli açıkladı bu kadar kuurmsallıktan uzak ele ayağa düşmüş ky nın sırtından para kazanan bi yönetim ve avareleri var çok belli dediğim gibi patron yeterince hisse topladıysa bilançoyu da haberleride peş peşe yollar çıkarttır çünkü nabza göre şerbet veriyor ytd
    Sen muhtemelen mal peşinde koşan ekibin adamı olabilirsin. Böyle milleti doldurup sonra hissede yükseliş gelince giden tayfadansın ama deşifre oldunuz artık işe yaramıyor bu saçma taktiklerinizz. Yatırımcısı olsan beddua edip batsın diye 100 kere yazmazsın. Burada insanlar var ve para yatırmışlar hiç bir şeye saygın yoksa onlara olsun. Katkı sunmaya çalışsan faydan olsa daha iyi olur ama tamamen içine etmeye gelmiş gibisin.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Sen muhtemelen mal peşinde koşan ekibin adamı olabilirsin. Böyle milleti doldurup sonra hissede yükseliş gelince giden tayfadansın ama deşifre oldunuz artık işe yaramıyor bu saçma taktiklerinizz. Yatırımcısı olsan beddua edip batsın diye 100 kere yazmazsın. Burada insanlar var ve para yatırmışlar hiç bir şeye saygın yoksa onlara olsun. Katkı sunmaya çalışsan faydan olsa daha iyi olur ama tamamen içine etmeye gelmiş gibisin.. ytd
    üstüne alınıp cevap yazdıgına göre sen tam tarif ettiğim kişisinn senin gibi hisseyi pof poflayıp şöyle böyle desen ne demesen ne sonuçta fiyata hiç bir etkisi yok ama sen al tut satma bu hisseyi ileride çok zengin eder seni benm dememle olucaksa hisse şu an 5 10 katına çıksın kim istemezki ama ben YATIRIMCISINI YALANLARLA mağdur etmiş şirketin gerçek yüzünü her fırsatta dile getiricem ytd

8. 3-4 bin lot mal aldık diye ,gece gündüz senin beddularını mı dinleyeceğiz arkadaşım .ettin ettin tamam artık
    valla kadın olsan kocan evi terkeder bu kadar dırdır dırdır.

Sayfa 116/290 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •