Sayfa 12/290 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    şimdidlik 4.8 85 şimdilik buralarda durdu bilançoya kadar buralarda oyalanır durur bilanço belli zarar yazaıcak yinee sonra yeniden bi parti daha aşagıyaa ben 2 liraya kadar çekileceğii tahmin ediyorumm şu an için ara verdi sonraki dipleri içinn borçlar euro cinseine çevrildi gelirin bi kısmı yabancı para ama 8 yıla kadar mevcut borçç iki hatta 3 e katlarr bunlar hangi mantıkla yaptılar bilgi de vermiyolarr bari bi telekonferans yapp yatırımcılarınaa adi insanlarr İNŞŞ SONUMUZ BİMEKS GİBİ OLMAZZ olursada sizde batarsınız bizdee hayırlı olur inşş sonumzz ytdd
    Bedelli sermaye arttırımı yapıp bize ödetmesinler borç

2.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    sen ve bi kaç tane daha var senden sizin ya hisseniz yok yada evet patronun adamısınız hisse yerin dibine girmiş ve daha da giriyor en ufak bi tepki yok sizde siz kimsiznizz
    Ne yapayım kardeşim söyle sövmem dedikçe saçma sapan sataşıyorsunuz.. herkes kendi kararını kendisi veriri zarar/kar karar verene aittir yanlış karar verdiysem oturup ağlamam belirli prensiplerim vardır ona göre yatırım yaparım. Burada görüyorum ki malesef sağa sola sataşan insanlar ne katmerde ne de başka bir kağıtta kazanma şansları yok. Halka açıklık olmuş %57 genel kurula ihtiyaç varmı diyor hala inanılmaz ya !!!! Bak arkadaş oku öğren insanların yakasından düşün ha patronmuş kimse kim umrumda değil nikahıma almıyorum madem bukadar sövülecek bir şirket ne arıyorsunuz burada ?? Ne zaman bukadar fazla küfür kıyamet olsa arkasından ters yöne hareket oluyor uyanın artık ! Kimse söverseniz sövün umrum değil ben yatırım yaparken tek başıma karar alırım ve insanlarla işim olmaz temel analiz, hikayesi ve türkiye genel görünümüne göre duygusuz yatırım yaparım bukadar basit. Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye arttırımı yapıp bize ödetmesinler borç
    2 sene ödeme yok... süper bi yapılandırma haberiydi, patron içine etti işin.. ya çok çok acil nakit paraya ihtiyacı vardı, ya da haberin etkisini kısıtlamak istedi... niye yükselişi engellemek ister ki?..

Çok acil nakite ihtiyacı var diyelim... ne kadar acil ki, hisseye 2 gün vakit tanısa %10 yukardan satma imkanı bulacaktı, 2 gün bile bekleme imkanı yoktu galiba... bu seçenek saçma bence... ikinci seçenek mantıklı... yani haberin etkisini kısıtlamak istedi... ama soru şu: niye yükselişi engellemek ister ki?.
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

4.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    2 sene ödeme yok... süper bi yapılandırma haberiydi, patron içine etti işin.. ya çok çok acil nakit paraya ihtiyacı vardı, ya da haberin etkisini kısıtlamak istedi... niye yükselişi engellemek ister ki?..

Çok acil nakite ihtiyacı var diyelim... ne kadar acil ki, hisseye 2 gün vakit tanısa %10 yukardan satma imkanı bulacaktı, 2 gün bile bekleme imkanı yoktu galiba... bu seçenek saçma bence... ikinci seçenek mantıklı... yani haberin etkisini kısıtlamak istedi... ama soru şu: niye yükselişi engellemek ister ki?.
    yeteri kadar dökemedi bence aylardır uğraşmasına rağmen demekki. bunun arkasından bomba bir haber gelmeli...

5. 501 personeli var 166 sı beyaz yakalı bunlar 2 senedir boş boş oturuyorlar mı...

6.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku

arkdslar bence de daha once yurmıüc tam nıck yazamamıs olabılırım ıle konusmustuk muhtemelen kı sahsı fıkrım banka kredısı ıcın kendısıne kefıl olan sırket ve veya fon yonetıclerıne bu kredı yapıalndırılmasına ıstınaden onceden soz verılen hısse devrı oldu ... ee tabı haber pesıne yapılamsı da gayet mantıklıydı durup dururken yapsa bayram degıl seyran degıl enıste benı nıye optu dıyecektık

teknık olarak artık 4.84 ustu kapanıslar sart ardına 5.05 ve 5.38 cok onemlı dırencler cendreden cıkması ıcın

Son düzenleme : MATESİS+; 10-04-2019 saat: 01:21.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

7. 100 milyon tl riski olan şirketler için mali denetim raporu zorunlu oluyor Bakan Albayrak açıkladı çokda iyi oldu ,Katmerciler artık sürekli mali açıklama yapacak 25 milyon sermaye ile 17 milyon yönetim gideri yapmak artık hayal olacak

8.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    100 milyon tl riski olan şirketler için mali denetim raporu zorunlu oluyor Bakan Albayrak açıkladı çokda iyi oldu ,Katmerciler artık sürekli mali açıklama yapacak 25 milyon sermaye ile 17 milyon yönetim gideri yapmak artık hayal olacak
    Bence "Sermaye" ile "Yönetim Gideri" birbiri ile alakasız konular sayılır... Bedelli veya Bedelsiz Sermaye arttırımı yapınca "yönetim gideri" normal mi karşılanacak?... Ciro ile Yönetim Giderini kıyaslamak belki daha insaflı olur, ama onda da yatırım yapan, aldığı siparişlerinden henüz nakit üretememiş, büyümek üzere olan şirketlere haksızlık yapılmış olur...

Bu arada ilk ve ikinci çeyrek bilançoyu süper beklediğimi belirtmiştim... ilk çeyreğe yetişmemiş olabilir, ikinci çeyrek süper gelebilir... Borç yapılandırma da geçen hafta oldu, 2 yıl boyunca hiç borç ödemeyecek, yani 2. çeyrek baya baya süper olabilir..
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

Sayfa 12/290 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •