Sayfa 124/290 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 985 - 992 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    görende bütün borçları ödedi milyon dolar iş aldı herşey yerli yerinde sanar sen ancak hisseeyi ve sahiplerini tanımayanları etkileye bilirisn şu an 4.5 bandında olması gereken hissee yerlerde sürünüyor patronun çok kişiyi manipüle etti 2017 den beri ky kan kusturdu bedellide cabası bedelsiz de vermedi yalancı lar ufak yükselişe hemen hisseyi övüyorsun hisseeyi tanımayan kişilere iyi mal yediriyorsu n çıkış olursa tamamen manipüle amaçlı olur yoksa temelde sıkıntılı bir şirket girecek arkadaşlara uyarı niteliğinde yt d
    Senin okuduğunu anlama problemin yoksa gerçekten niyetin kötü!! 1 kere bile övmedim sdc senin gibilere cevap verdim. Desteksiz yazdıklarınızın doğrusunu yazdım !! Söyledikleri kadar bedelsiz teknik olarak bedelliyle birlikte yapılamaz hale gelmişti. Bu konjonktürde yatırım yaptığın şirket bırakta sermayesini güçlendirsin söylediğin o borcu neyle kapatacak şirket öpücükle mi ? Tekrar söylüyorum senin ve senin gibilerin bilinçli millete kağıt sattırmaya çalıştığını düşünüyorum heralde tesadüf olamaz küfür kıyamet burada aktif olduğunuzdan bir süre sonra kağıt hep ralliye başladı. Ytd

2. Opera sever misin bilmem patron?Şişman kadın sahneye çıkmadan opera bitmez derler....

ASUS_X008D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. çok süzmesin katmerciler bir günde çıktıın yerin altına gelmesen sırf ky psikolojisini bozmak için yemediği halt yok 1 ileri 3 geri 2 yıldır süründürdüğün yetmedi mi ytd

4.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    kötü söz sahibine aittir şirketle ilgili herhangi bir yorumun yok sen şahıslar üzerinden yorum yapıyorsun şirketle ilgili dediklerim doğru mu değil mi ona odaklan
    4 yıldır bu forumda Kamtr sayfasını takip ederim (bu sene yazmaya başladım) ve burada KATMR ile ilgli en doğru bilgiye sahip kişilerden birisinin Sn.Trmcleod olduğuna yemin edebilirim... Kişiliğini ve üslubunu iyi bulmasam bile, bilgisine ve burada şirket ile ilgili faydalı yorumlarına laf eden kişi ya cahildir ya da salaktır...
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

5. cüssesine göre son iki günde yaptıgı hacimle tavan tavan gitmesi lazım yada n az % 10 larla kapası lazım günü ama al ver olayı var işin ucunda vakıf yatırımdaki 28 küsür milyon lotu çeşitli kurumlara dagıtıp dagıtıp geri virmanla kendinde topluyor takastaki yabancı gibi göstrilen alım satımlarda aynı şekilde fake haraketler hisse kontrol altında tutuyor haber lazım 3.3 üzeri bayan sancılı olucak bunun için son çeyrek bilanço ve döviz haraketi 3.3 üzerinde haraketin devamında belirleyici olucaktır bunun içinde erken ama beklenti alınır gerçekleşince satılır mantıgıyla şimdiden fiyatlara yansıması lazım bakalaım beklediğimze değecek mi yoksa sürdündürmeye devam mı ytd

6.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    cüssesine göre son iki günde yaptıgı hacimle tavan tavan gitmesi lazım yada n az % 10 larla kapası lazım günü ama al ver olayı var işin ucunda vakıf yatırımdaki 28 küsür milyon lotu çeşitli kurumlara dagıtıp dagıtıp geri virmanla kendinde topluyor takastaki yabancı gibi göstrilen alım satımlarda aynı şekilde fake haraketler hisse kontrol altında tutuyor haber lazım 3.3 üzeri bayan sancılı olucak bunun için son çeyrek bilanço ve döviz haraketi 3.3 üzerinde haraketin devamında belirleyici olucaktır bunun içinde erken ama beklenti alınır gerçekleşince satılır mantıgıyla şimdiden fiyatlara yansıması lazım bakalaım beklediğimze değecek mi yoksa sürdündürmeye devam mı ytd
    Daha faZla yazıp kötülersen heralde yeni yüksek gösterteceksin.. ytd

8. Hissedarlardan biri borsada satış için başvuruda bulunmuş. 100 bin lot civarı. Demek ki hissesine güvenmiyor.
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 124/290 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •