Sayfa 131/290 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,041 - 1,048 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Sen yaz ne olursa güven verir vermez bilelim... arkadaş bir yorumun mantıklı olsun ya
    sen şirketin avukatı gibisin öyleyse şu soruma cevap ver bunlar sözde 2018 yılı içerisinde %100 bedelsiz %100 bedelli verecekelrdi tam bir yıl sonra %200 bedelli yaptılar sadece bedellsiz le ilgili bi haber bi bilgi verdiler mi yok elinde olan zarardaki ky ya sattırmadılar bedelsiz bahnesiyle sonrada %200 bedelli yaptılar sadece bedelsiz yapmadılar bu yalan değilde ne açıkla ?

2. KATMR - Katmerciler Ekipman

Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    sen şirketin avukatı gibisin öyleyse şu soruma cevap ver bunlar sözde 2018 yılı içerisinde %100 bedelsiz %100 bedelli verecekelrdi tam bir yıl sonra %200 bedelli yaptılar sadece bedellsiz le ilgili bi haber bi bilgi verdiler mi yok elinde olan zarardaki ky ya sattırmadılar bedelsiz bahnesiyle sonrada %200 bedelli yaptılar sadece bedelsiz yapmadılar bu yalan değilde ne açıkla ?
    Arkadaş okuduğunu anlama problemin mi var ?? Matematik problemin mi ?? O kur zararından sonra %100 bedelsiz yapabilirlermiy %100 bedelliyle birlikte ?? O kur hareketini memlekette kim öngörebilirdi? Baktılar sermaye eriyor hisse satıp bedelli parası yaptılar ve sermayeyi güçlendirdiler bunun nesi yanlış? Senin benim kağıt üstünde malıma %100 bedelsiz verse ne olacsk bir açıklasana ?? 1 tl den mal alma imkanın oldu ve yatırım yaptığın şirketin sermayesi güçlendi. Hisse satıp bedelli yapmasalardı seninle birlikte söverdim merak etme. Benim sana söylediğim şu son kez söylüylrum. İstediğin kadar sövebilirsin benim takıldığım nokta anlamsız tezlerin ve hiç bir veriye dayanmayan tamamen hasımane sövmene karşıyım. Bunun karşısında sana cevap veren ve aynı fikirde olmayan herkesi itham etmene ve patronun adamı olmakla suçlamana karşıyım.! Buraya her geldiğinde sövüp sövüp sonra kağıdın ralliye kalkmasından sonra kaybolmana karşıyım. Tane tane anlattım umarım anlamışsındır. Şirketin patronları vs umrumda değil. O açıklamayla ilgili heryere şikayet edebilirsin ama ben senin anladığını anlamıyorum sıkıntı görmüyorum. Ytdd

3. Hissenin düşmesi pek mantık değil.En azından iki yıl pek düşmemesi gerek. Neden mi? Çünkü borçlar iki yıl ertelendi. Karları taksidi gelen ödemeye gitse bile ,ve bu hükümet zamanında batması pek olası değil. Fakat iki yıl boyunca speklerin elinde oyuncak gibi oynanacaktır. Bu arada trade yapan veya vurup kaçanlar karda olacak. Şu anda oynuyorlar spekler. Her gün bu kadar alış satış olması için bir haber mi var. Hayır. Sadece bizim beklentilerimiz üzerine oynuyorlar.
     Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Sen yaz ne olursa güven verir vermez bilelim... arkadaş bir yorumun mantıklı olsun ya
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Arkadaş okuduğunu anlama problemin mi var ?? Matematik problemin mi ?? O kur zararından sonra %100 bedelsiz yapabilirlermiy %100 bedelliyle birlikte ?? O kur hareketini memlekette kim öngörebilirdi? Baktılar sermaye eriyor hisse satıp bedelli parası yaptılar ve sermayeyi güçlendirdiler bunun nesi yanlış? Senin benim kağıt üstünde malıma %100 bedelsiz verse ne olacsk bir açıklasana ?? 1 tl den mal alma imkanın oldu ve yatırım yaptığın şirketin sermayesi güçlendi. Hisse satıp bedelli yapmasalardı seninle birlikte söverdim merak etme. Benim sana söylediğim şu son kez söylüylrum. İstediğin kadar sövebilirsin benim takıldığım nokta anlamsız tezlerin ve hiç bir veriye dayanmayan tamamen hasımane sövmene karşıyım. Bunun karşısında sana cevap veren ve aynı fikirde olmayan herkesi itham etmene ve patronun adamı olmakla suçlamana karşıyım.! Buraya her geldiğinde sövüp sövüp sonra kağıdın ralliye kalkmasından sonra kaybolmana karşıyım. Tane tane anlattım umarım anlamışsındır. Şirketin patronları vs umrumda değil. O açıklamayla ilgili heryere şikayet edebilirsin ama ben senin anladığını anlamıyorum sıkıntı görmüyorum. Ytdd
    asıl sen anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun bunlar 2018 3 ayında haber göndermişler bedelli bedelsizdiye o tarihre dolar 4 lira peki kur şoku ne zman yaşandı tam 5 ay sonra 7 lira oldu geri 5.5 6 seviyelerine indi 1 kaç aya ama bunlar yine bekledi tam 1.5 yıl sonnra bedelli yapıyorlar bedellsiz ortada yok yani kur bahane edilemez ki furkan katmerci kendisi alladı pulladı şirketi kur riski yok diye ortalıkta demeç verdi yemiceğin şeyin altına yatmıcaksın resmen manipülasyon yaptı ytd

5. Ben aylıkta ekmek yedim.
    Yine 3 lere gelirse gelirim

6.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    asıl sen anlamıyorsun yada anlamak istemiyorsun bunlar 2018 3 ayında haber göndermişler bedelli bedelsizdiye o tarihre dolar 4 lira peki kur şoku ne zman yaşandı tam 5 ay sonra 7 lira oldu geri 5.5 6 seviyelerine indi 1 kaç aya ama bunlar yine bekledi tam 1.5 yıl sonnra bedelli yapıyorlar bedellsiz ortada yok yani kur bahane edilemez ki furkan katmerci kendisi alladı pulladı şirketi kur riski yok diye ortalıkta demeç verdi yemiceğin şeyin altına yatmıcaksın resmen manipülasyon yaptı ytd
    Kendin çalıp kendin oynuyorsun. Adamlar dövize çevirdi borçları kaç banka varsa kabul etti. Tek sen mi akıllısın arkadaş demekki kur riski olarak görmüyorlar. Döviz gelirine güveniyorlar. Hisseyi satıp bedelli yaptılar. Sen alıverseydin adamlardan hisseleride bedelliyi hemen yapıverselerdi. Geç bu yazdıklarının bir önemi yok. Hepsini bence şikayet et ne yaparsan yap ama doğru yaz düzgün yorum yap ki insanlar faydalansın.

7. Karabatak sne durmadan yaz iyi mi yazdıkça alıyorlar herzamanki gibi şaşırmadım

8.  Alıntı Originally Posted by amazon Yazıyı Oku
    Hissenin düşmesi pek mantık değil.En azından iki yıl pek düşmemesi gerek. Neden mi? Çünkü borçlar iki yıl ertelendi. Karları taksidi gelen ödemeye gitse bile ,ve bu hükümet zamanında batması pek olası değil. Fakat iki yıl boyunca speklerin elinde oyuncak gibi oynanacaktır. Bu arada trade yapan veya vurup kaçanlar karda olacak. Şu anda oynuyorlar spekler. Her gün bu kadar alış satış olması için bir haber mi var. Hayır. Sadece bizim beklentilerimiz üzerine oynuyorlar.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet haber var...

TSK'ya çok sayıda zırhlı araç teslim edildi dün....
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

Sayfa 131/290 İlkİlk ... 3181121129130131132133141181231 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •