Special Days Image
Sayfa 132/290 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Kendin çalıp kendin oynuyorsun. Adamlar dövize çevirdi borçları kaç banka varsa kabul etti. Tek sen mi akıllısın arkadaş demekki kur riski olarak görmüyorlar. Döviz gelirine güveniyorlar. Hisseyi satıp bedelli yaptılar. Sen alıverseydin adamlardan hisseleride bedelliyi hemen yapıverselerdi. Geç bu yazdıklarının bir önemi yok. Hepsini bence şikayet et ne yaparsan yap ama doğru yaz düzgün yorum yap ki insanlar faydalansın.
    mstfbztk80 denen şahıs, Katmr dipteyken, yani 2 lira civarı iken "feryat figan beddua" edip, bu kağıt yükselmez, yükselmesi için sebep yok diye yazmaya başladı...

Bu arada Katmr neredeyse 2'ye katladı..

Aylarca aynı şeyi yazmaya devam etti.. Yükselme sebeplerini madde madde izah ettiğimiz halde, bir türlü anlayamadı...

Biraz kızarıp, utanıp, "hata etmişim özür dilerim" deme erdemliliğini de gösteremiyor.... Bu sebeple ciddiye almayınız....

"Yav he he" diyip geçmek lazım...
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    mstfbztk80 denen şahıs, Katmr dipteyken, yani 2 lira civarı iken "feryat figan beddua" edip, bu kağıt yükselmez, yükselmesi için sebep yok diye yazmaya başladı...

Bu arada Katmr neredeyse 2'ye katladı..

Aylarca aynı şeyi yazmaya devam etti.. Yükselme sebeplerini madde madde izah ettiğimiz halde, bir türlü anlayamadı...

Biraz kızarıp, utanıp, "hata etmişim özür dilerim" deme erdemliliğini de gösteremiyor.... Bu sebeple ciddiye almayınız....

"Yav he he" diyip geçmek lazım...
    bi sen eksiktin yırtık dondan çıkar gibi geldin bi an da bnm maliyet yüksek ben ondan söyleniyorum kandırıldık çünkü senin derdin ne sen neye göre onuşuyorsun elinde hissen varsa eminim sen çok güzel kar yapmışşsındır satta karını yeee barii düşünce yoksunu zçıkınca varsınız çok ilginçç sizden şüphe edyorum sen ve ekürün patronun adamı olabilirsiniz bi ara inves tee şirketin muhasebecisi yazmıştı sizde onalrdan sınız bu yüzden patronunuza slm söyleyin kulakları her gün çınlıyorr

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    bi sen eksiktin yırtık dondan çıkar gibi geldin bi an da bnm maliyet yüksek ben ondan söyleniyorum kandırıldık çünkü senin derdin ne sen neye göre onuşuyorsun elinde hissen varsa eminim sen çok güzel kar yapmışşsındır satta karını yeee barii düşünce yoksunu zçıkınca varsınız çok ilginçç sizden şüphe edyorum sen ve ekürün patronun adamı olabilirsiniz bi ara inves tee şirketin muhasebecisi yazmıştı sizde onalrdan sınız bu yüzden patronunuza slm söyleyin kulakları her gün çınlıyorr
    ben de sizin iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum. siz söylenmiyorsunuz, hisseden kaçın kaçın diye insanları etkilemeye çalıştığınız yazı dün gibi aklımda ve forumda da duruyor.

başkalarına suçlama yaparak da ilgiyi başka yöne çekmeyin, konu sizin yazılarınızdaki yönlendirme çabası.

"hata etmişim özür dilerim" demek bir erdemdir, katılıyorum. siz bunu da yapmıyorsunuz.

4. En azından çoğu kişi bu zatı muhteremin farkındaymış çok mutlu oldum !! Okurda anlar inşallah!

5. Bugün banka kedisi çekenlerin ödeme günü galiba.Gecen cuma olduğu gibi...

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Eski sayfalarda tuğçelik ile birlikte hareket ettiğini yazmıştım fakat tuğçeliğin yükseldiği günden bir gün sonra hareket eder aynı seviyeye gelir demiştim bu dediğimde bir sapma olsa da Katmerciler dün o seviyeye geldi. Katmerciler izlediğim kadarı ile 2016 grafiğine birebir uyum gösteriyor neredeyse bazı gün sonu kapanışları günün en yükseği günü gününe aynı diyebiliriz.Tabi kağıt orada 7 li seviyelerdeydi fakat bölünmeden sonra grafiklerdeki değerlerde düşüş olduğundan şu anki değere tekabül ediyor.Benim şahsi görüşüm 2016 grafiğini takip eden ve sabreden ekmek yer tabi maliyeti aşağıdan ise onun dışında her geri çekilmesi bugün olduğu gibi maliyeti düşürmek adına alım fırsatı olabilir. Şahsen grafikler şaşırtmazsa ocak ayının sonlarına doğru 5'li rakamları konuşuruz diyorum.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Sadece naçizane bir değerlendirme herkese iyi hafta sonları

7. Askeri araç var ama koruyacak zırh yok!
    Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkelerin aldığı savunma ve silah sanayisine yönelik ambargo kararı alması Türk firmalarını da etkilemeye başladı.

Türkiye’nin Suriye’nin kuzeyine gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı, hâlâ politik alanda sıcaklığını koruyor. Harekatın başlamasıyla birlikte Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkelerin aldığı savunma ve silah sanayisine yönelik ambargo kararı alması Türk firmalarını da etkilemeye başladı. Bunlardan en dikkat çekeni ise Finlandiya’nın aldığı karar.

Hatırlanacağı üzere 3 Aralık'ta istifa eden Finlandiya Başbakanı Antti Rinne, harekatın ilk gününde Türkiye'ye veya savaşa katılan diğer ülkelere yeni silah ihracat lisansı vermeyeceğini açıklamıştı. İşte bu karar, ülkeden Türkiye’ye yapılan 17 milyon dolarlık ihracatı ilgilendiriyor. Rakam küçük görünse de ilgilendirdiği Türk şirket sayısı oldukça fazla. Finlandiya’nın Türkiye’ye sattığı bir silah veya mühimmat bulunmuyor ancak ihracatın tamamını zırh ve öz koruma sistemleri oluşturuyor. Türkiye’nin aldığı 17 milyon dolarlık zırh ve öz koruma sistemlerinin neredeyse tamamını ise Finlandiyalı Miilux adlı firma üretiyor. Bu yılın başında Ordu Yardımlaşma Kurumu; OYAK, Miilux’un yüzde 70’lik hissesini satın aldı. Böyleyce amaç, Türkiye’nin tamamen ithal ettiği zırh çeliğinde dümene Türk firmasının geçmesi ve teknoloji transferiydi. Bununla ilgili de ikinci adım Manisa’da atılmak üzereydi. Yıllık 13 bin ton üretim kapasiteli tesis ile yerli zırh çeliği üretimi hedeflendi.

Uzun zamandır beklenen yerli zırh çeliği için OYAK’ın attığı adımların hemen ertesinde Finlandiya’nın aldığı kararın geleceği Türkiye tarafından merakla bekleniyor. Hatta Finlandiya’da da tartışmalar var. Miilux CEO'su Pekka Miilukangas, üretilen metallerin sadece savunma araçlarında kullanılamayacağını vurguluyor. Miilukangas, "Bir otobüs ya da bir zırhlı personel taşıyıcısında kullanılabilir. Mermilerin araca girmemesini sağlar. Silah veya mühimmatta kullanılmaz†diyor.

Ethem Sancak doğruladı

OYAK’ın şirketi Miilux’un Türkiye’deki müşteri portföyü de oldukça geniş. BMC, Otokar, Nurol, Katmerciler ve Roketsan’ın Miilux ile iş bağlantısı bulunuyor. Pekka Miilukangas, Miilux’un geçerli ihracat lisanslarının geçersiz kılınması durumunda, Raahe fabrikasında etkisi olacağını belirtiyor.

Finlandiya’da hükümetin aldığı karar, OYAK’ın yanı sıra Türk savunma sanayisini vurmuş durumda.Yerli tank-palet fabrikasını50 milyon dolara Katarlı ortaklarıylaalan BMC’nin YönetimKurulu Başkanı Ethem Sancakgeçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında sinyalini verdi. Sancak, Finlandiya’nınaldığı ambargo kararı nedeniyle zırhlı araç üretemez hale geldiklerinidile getiriyor.

Bir de Türkiye’ye yönelik ihracat lisansının etkilenmesi söz konusu. Bir anlamda Türk şirketi sahibi olduğu fabrikadan Türkiye’ye ürün satma konusunda sıkıntı yaşıyor. Finlandiya’da yönetim değişti ve dünyanın en genç koalisyonlarından biri kuruldu. Ancak hâlâAnkara OYAK’a yani Türkiye’ye uygulanan ambargo nedeniyle güçlü bir adım henüz atılmadı...

Türkiye, Kanal İstanbul’dan başka bir gündeme sahip değil. Savunma sanayisinin yediği bu darbe henüz kimsenin öncelik konusu olmadı...

https://www.dunya.com/ekonomi/askeri...-haberi-459154

SİZ ŞİMDİ BUNUDA PAYLAŞMAZSINIZ PATRONUN YALAKALARI HERŞEYE HAZURLIKLI OLUN BU HİSSEDE YTD

8.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Askeri araç var ama koruyacak zırh yok!
    Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkelerin aldığı savunma ve silah sanayisine yönelik ambargo kararı alması Türk firmalarını da etkilemeye başladı.

Türkiyeâ��nin Suriyeâ��nin kuzeyine gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı, hâlâ politik alanda sıcaklığını koruyor. Harekatın başlamasıyla birlikte Almanya, Hollanda, İsveç, Norveç, Finlandiya gibi ülkelerin aldığı savunma ve silah sanayisine yönelik ambargo kararı alması Türk firmalarını da etkilemeye başladı. Bunlardan en dikkat çekeni ise Finlandiyaâ��nın aldığı karar.

Hatırlanacağı üzere 3 Aralık'ta istifa eden Finlandiya Başbakanı Antti Rinne, harekatın ilk gününde Türkiye'ye veya savaşa katılan diğer ülkelere yeni silah ihracat lisansı vermeyeceğini açıklamıştı. İşte bu karar, ülkeden Türkiyeâ��ye yapılan 17 milyon dolarlık ihracatı ilgilendiriyor. Rakam küçük görünse de ilgilendirdiği Türk şirket sayısı oldukça fazla. Finlandiyaâ��nın Türkiyeâ��ye sattığı bir silah veya mühimmat bulunmuyor ancak ihracatın tamamını zırh ve öz koruma sistemleri oluşturuyor. Türkiyeâ��nin aldığı 17 milyon dolarlık zırh ve öz koruma sistemlerinin neredeyse tamamını ise Finlandiyalı Miilux adlı firma üretiyor. Bu yılın başında Ordu Yardımlaşma Kurumu; OYAK, Miiluxâ��un yüzde 70â��lik hissesini satın aldı. Böyleyce amaç, Türkiyeâ��nin tamamen ithal ettiği zırh çeliğinde dümene Türk firmasının geçmesi ve teknoloji transferiydi. Bununla ilgili de ikinci adım Manisaâ��da atılmak üzereydi. Yıllık 13 bin ton üretim kapasiteli tesis ile yerli zırh çeliği üretimi hedeflendi.

Uzun zamandır beklenen yerli zırh çeliği için OYAKâ��ın attığı adımların hemen ertesinde Finlandiyaâ��nın aldığı kararın geleceği Türkiye tarafından merakla bekleniyor. Hatta Finlandiyaâ��da da tartışmalar var. Miilux CEO'su Pekka Miilukangas, üretilen metallerin sadece savunma araçlarında kullanılamayacağını vurguluyor. Miilukangas, "Bir otobüs ya da bir zırhlı personel taşıyıcısında kullanılabilir. Mermilerin araca girmemesini sağlar. Silah veya mühimmatta kullanılmazâ� diyor.

Ethem Sancak doğruladı

OYAKâ��ın şirketi Miiluxâ��un Türkiyeâ��deki müşteri portföyü de oldukça geniş. BMC, Otokar, Nurol, Katmerciler ve Roketsanâ��ın Miilux ile iş bağlantısı bulunuyor. Pekka Miilukangas, Miiluxâ��un geçerli ihracat lisanslarının geçersiz kılınması durumunda, Raahe fabrikasında etkisi olacağını belirtiyor.

Finlandiyaâ��da hükümetin aldığı karar, OYAKâ��ın yanı sıra Türk savunma sanayisini vurmuş durumda.Yerli tank-palet fabrikasını50 milyon dolara Katarlı ortaklarıylaalan BMCâ��nin YönetimKurulu Başkanı Ethem Sancakgeçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında sinyalini verdi. Sancak, Finlandiyaâ��nınaldığı ambargo kararı nedeniyle zırhlı araç üretemez hale geldiklerinidile getiriyor.

Bir de Türkiyeâ��ye yönelik ihracat lisansının etkilenmesi söz konusu. Bir anlamda Türk şirketi sahibi olduğu fabrikadan Türkiyeâ��ye ürün satma konusunda sıkıntı yaşıyor. Finlandiyaâ��da yönetim değişti ve dünyanın en genç koalisyonlarından biri kuruldu. Ancak hâlâAnkara OYAKâ��a yani Türkiyeâ��ye uygulanan ambargo nedeniyle güçlü bir adım henüz atılmadı...

Türkiye, Kanal İstanbulâ��dan başka bir gündeme sahip değil. Savunma sanayisinin yediği bu darbe henüz kimsenin öncelik konusu olmadı...

https://www.dunya.com/ekonomi/askeri...-haberi-459154

SİZ ŞİMDİ BUNUDA PAYLAŞMAZSINIZ PATRONUN YALAKALARI HERŞEYE HAZURLIKLI OLUN BU HİSSEDE YTD
    Işler harap desenize. Bunlar ekstra işler almazsa kucagimizda kalır hisseler.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 132/290 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •