Sayfa 141/290 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Geçen haftalarda alan yabancı satarken bu kez başka alıcılar geliyor.
    İnşallah ihale haberleri de gelir ve kısır döngüyü kırar.

Al/ sat yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    kuşlu sitede bir fenomen(bigtrader) 4.01 üstü güzel olacak demiş. ne dersiniz.
     Alıntı Originally Posted by Türkşad Yazıyı Oku
    Güzel söylemiş.Adı da güzelmiş BİG ,yani böyyük trader.Büyük trader büyük söz söyler.Yarın ve sonrası göreceğiz

büyük traderin sözünün arkasında olup olmadığını.
    BİG'in twitlerini inceledim.Adı gibi böyyük değilmiş.

"Bugün 4.01 üstünde kapatırsa,yarın muhteşem olur" yazmış.

Anlaşılan o ki, yüksek takipçili olduğu için alttan alıp üstten takipçilerine mal satıyor.

Yazdığı o twitle alım yapan takipçileri katmr etiketiyle veryansın etmişler.

Biz şakasına BİG böyyük adam dedik emme çok sığ,çok basit, çok güçcük ve

sözüne güvenilmez, takipçilerine mal pazarlamak için twitteri kullanan biriymiş.

3. Eyyy patron...
    Sen şimdi trader lara kuruş kaptırmadan hisseyi yukarı taşıma derdindesin bunu anlayışla karşılarım.ama benden bu getiriyi kaçıramazsın.doğru sen emek verdin ve şirketi bu hale getirdin ama unutma.finansal saldırı zamanında sen hisseleri satıp gittin ve ben bütün varlığımla taşın altına koydum elimi.bütün riski ben taşıdım.o yüzden şimdi bu getiriden en fazla pay hakkı benim.senden bile fazla benim payım var bu başarıda.o yüzden hakkım olanı almadan ayrılmayacağım...

Katmer özelinde yazmıyorum ve hiçbir ismi ya da şirketi hedef almıyorum.
    Bir çok hissede spekülatörler cirit atıyor. Sermaye artışı, ihale, siyasi kararlar vs her türlü haberi de önceden alıyorlar. Maalesef patronlar da bu kişilere gidiyor.
    Sonrasında önce yeteri kadar malı alıyorlar sonra sosyal medyada yazıyorlar, yazdırıyorlar, millet saldırınca , makineler alınca da karşıdan boşaltıyorlar. Gözüne ışık tutulan tavşan misali avlananların yanı sıra bir de bu arada illallah diyen satıyor.
    Haber akışını bildikleri için sonra satılanları alıp nihai hareketi yapıyorlar. Bu kez siz sabretmediniz ne yapayım diyorlar. Finalde de biraz da alanlar taşısın diyorlar.
    Baksanız hiçbir konuda da mangalda kül bırakmıyorlar.
    Finansal gelişmelere göre fiyatlanmayan borsa ve şirketlerin kaderi maalesef bu.
    Çare etkin bir SPK , bağımsız yargı...

Ömer Hayyam dan bir rubai yazalım.

Şeyhin biri hayatını bedenini satarak geçinen bir kadına sen kötü bir kadınsın demiş, kadında şeyhe hitaben evet ben senin gördüğün gibi kötü kadınım peki ya sen göründüğün gibi misin?

Al/sat yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : HAK; 19-01-2020 saat: 22:31.

5. Topiğin ilk 100 sayfasına göz gezdirdim.Yazanlar herkes şirkete veryansın etmiş.

şirkete tepki göstermiş.Bu şirketin bilanço bazında bir sorun yok.Şu anda mevcut bilanço

ile hisse çok yukarılarda olmalı.Şirketin en büyük sorunlarından birisi yatırımcı ilişkilerinin

çok zayıf ve bilgisiz olması.Yatırımcı ilişkiler birimi çok önemlidir.Piyasanın durumuna göre

şirketin piyasa değerinin ne olması gerektiğini,endeks durumuna göre hisse fiyatının ne olması

gerektiği konusunda patronu yönlendirecek olan yatırımcı ilişkileri yöneticisidir.Aracı kurum araştırma

birimleri ile diyalog halinde olması gerekir.Tepede yoğun haber borbardımanı ile patron malını satmış.

borsa tarihinin tepesini yenilemiş.Yatırımcı ilişkileri sorunlusu yatırımcıların zararda bekletilmesini ve

şirketin olması gereken değerden çok düşük değerde işlem gördüğünü patrona anlatamıyorsa orada

sorun var, sorumlunun sermaye piyasalarını algılamaktan uzak olduğu gerçeği ortaya çıkar.

İki gün daha bekleyelim,eğer vurdumduymazlığa devam etmekte ısrar ederlerse şirkette iki üç

yıl öncesinden başlayarak bugüne yatırımcılara nasıl ne şekilde zarar verildiğini sn Cumhurbaşkanımıza

ve önemli makamlara ulaştıralım.cimer,spk ile olmuyor.

Zararda bekleyen bir çok yatırımcı ile yolun bu olması gerektiğine karar verdik.

En tepeden olumlu haber borbardımanı ile mal sat,işin bitince altta kalan yatırımcının canı çıksın .

Yok öyle yağma.Yüzlerce yatırımcıyı mağdur etmişler.Arkadaşlarla konuştuğumuzda görüyoruz ki

partinin oy kaybetmesinin en büyük nedenlerinden birisi de bu ve benzeri yapılan aç gözlülükler.

Arkadaşlar kaç yıldır hep nasıl kendilerine yontarak yatırımcılara zarar verdiklerini,derhal düzeltilmesini

anlatan mailleri saygı çerçevesinde yatırımcı ilişkilerine son uyarı olarak gönderelim.

Uyarımızı mail ile yapalım ki günah bizden gitsin

6.  Alıntı Originally Posted by buchephalos Yazıyı Oku
    Eyyy patron...
    Sen şimdi trader lara kuruş kaptırmadan hisseyi yukarı taşıma derdindesin bunu anlayışla karşılarım.ama benden bu getiriyi kaçıramazsın.doğru sen emek verdin ve şirketi bu hale getirdin ama unutma.finansal saldırı zamanında sen hisseleri satıp gittin ve ben bütün varlığımla taşın altına koydum elimi.bütün riski ben taşıdım.o yüzden şimdi bu getiriden en fazla pay hakkı benim.senden bile fazla benim payım var bu başarıda.o yüzden hakkım olanı almadan ayrılmayacağım...
    Traderlerle birlikte hareket ediyorlar zaten.

Tahtada ki traderleri tahtaya bilinçli baskı yapıyor.

Patron al sattan, indi çıktıdan anlamaz ki.Traderleri var.

O Trader başka tahtalarda iş yaptığı için

bu tahtaya baskı uyguluyor.Baskı uygulamasa tahta şimdi 5 üzerine piyasa tarafından götürülürdü.

Uyarı maili atarken bunuda yazalım.Traderleri tahtaya baskı uygulamasın.Umurlarında değil yatırımcı

zarar etmiş, etmemiş.İnsana değer vermiyorlar çünkü.

Yatırımcının borsada en çok zarar gördüğü tahtalardan birisi bu.

Bunun diğerlerinden farkı yüzlerce insanın zarar etmesi ve
    Şirket sahipleri siyasetin içinde oldukları için bunun partiye zarar vermesi.

Diğer tahtalardan yine farklı olarak en tepelerde devamlı olumlu haber

bombardımanı ile tahtanın yukarı gideceği

izlenimi yaratılarak mal satmışlar.Bu resmen tasarlama,hiç etik olmayan bir yöntem.En sabırlı

yatırımcıları bile beddua ettirmişler.

Eğer derhal yanlışlarının farkına vararak adım atmazlarsa bu durum detaylı Cunhurbaşkanımza gitmelidir.
    Son düzenleme : Türkşad; 20-01-2020 saat: 00:54.

Sayfa 141/290 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •