Sayfa 142/290 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. 4.00 ve 3.99 a stoplar konulmuş

2. Son düzenleme : hceylan; 20-01-2020 saat: 17:17.

3. Eyy patron...
    Uzun süre önce sermaye tavanını artırdın.%100 bedelli %200 bedelsiz vaadinde bulundun.iş para toplamaya gelince benden paraları açıkladığının 2 katı (%200 bedelli)olarak tahsil ettin.sıra vaadettiğin bedelsize geldi.onu da aynı oranda artırarak en az %400 oranında bekliyorum.hep bana hep bana rabbena olmaz değil mi?...

4. patron benim paranın üzerine oturmuş kalkmıyor...
    O BİLANÇO BURAYA GELECEK, O BEDELSİZ VERİLECEK...

5.  Alıntı Originally Posted by buchephalos Yazıyı Oku
    Eyy patron...
    Uzun süre önce sermaye tavanını artırdın.%100 bedelli %200 bedelsiz vaadinde bulundun.iş para toplamaya gelince benden paraları açıkladığının 2 katı (%200 bedelli)olarak tahsil ettin.sıra vaadettiğin bedelsize geldi.onu da aynı oranda artırarak en az %400 oranında bekliyorum.hep bana hep bana rabbena olmaz değil mi?...
    Sanırım %40 yazmak isterken sıfırı fazla yazdınız.%40 bedelsiz verenilir.Üstü şu anda yok

bilanço da.%400 ü nereden çıkardınız.Bilanço okuyun, olmadı yatırımcı ilişkilerini

arayın bilgilenin.Gerçi yatırımcı ilişkileri çok zayıf.Zayıf ve yetersiz olmasaydı

hisse fiyatı şimdi 9-10 lar olurdu.Bilanço durumuna göre şu an 9 üstünde

işlem görmesi lazım.Bunu yatırımcı ilişkileri patrona anlatamıyor demekki.

Bir çok şirketin yatırımcı ilişkileri hisse performansı kınusunda patronu doğru

şekilde yönlendiriyor.Bizim ki maalesef salla başı al maaşı türünden.
    Son düzenleme : Türkşad; 23-01-2020 saat: 23:31.

Alıntı Originally Posted by Türkşad Yazıyı Oku
    Sanırım %40 yazmak isterken sıfırı fazla yazdınız.%40 bedelsiz verenilir.Üstü şu anda yok

bilanço da.%400 ü nereden çıkardınız.Bilanço okuyun, olmadı yatırımcı ilişkilerini

arayın bilgilenin.Gerçi yatırımcı ilişkileri çok zayıf.Zayıf ve yetersiz olmasaydı

hisse fiyatı şimdi 9-10 lar olurdu.Bilanço durumuna göre şu an 9 üstünde

işlem görmesi lazım.Bunu yatırımcı ilişkileri patrona anlatamıyor demekki.

Bir çok şirketin yatırımcı ilişkileri hisse performansı kınusunda patronu doğru

şekilde yönlendiriyor.Bizim ki maalesef salla başı al maaşı türünden.
    Sayın Türkşad yatırımcı ilişkilerinin hisse performansı ile ne ilgisi var? Ben bir kaç defa aradığımda SPK müsade ettiği ölçüde gayet iyi ve doyurucu cevaplar verdi. 27 senedir bu piyasada olan birisi olarak işini çok iyi yaptığını söyleyebilirim.

Bedelsiz performansı açısından arkadaşlar çok bir şey beklemesin zira geçmiş yıl kar ve sermaye yedekleri buna müsait değil.

Hissede son günlerde spekülatif tarzda yükaek montanlı işlemler var ve yakalayanlar iyi marj sağlıyor. Hisseyi yeterince alan eller daha sonra sosyal medya twitter ortamında yazıp kendini takip eden ve inan yatırımcılara satıyor. Geçen hafta bunu bolca gördük. Hatta aynı el gerel de de var. Yüksek hacim ve yükseliş esnasında yabancı takasındaki malları da çıkıyorlar. Düşüş sonrasında da günlükçü olmayın yatırımcı olun deyip ilgiyi yüksek mala alanları da umutlu tutuyorlar. İlgilendiği şirketlerde bedelli sermaye artışlarını da önceden bilecek kadar yani en az patron kadar da yakın. Tüm bunlar yanında hakkını vermek gerekirse dediğini de genelde yapıyor.

Şirket tweeter sayfasında Hızır ve Ateş fotoları paylaşmış bu da inşallah beklenen yeni ihale haberlerini müjdeler. Bu yıl stokta bulunan üretimi tamamlanmış 43 adet Kıraç ve teslimi yapılanlara dek 10 adet hızırın teslimi ilgili dönem bilançosunu olumlu etkiler.

Al/ sat yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 142/290 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •