Sayfa 152/290 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Ben mi vebale giriyorum siz mi? Amerikayı keşfediyormuş gibi zarar açıklayacak vs diyerek herkesin bildiği bir şeyi köpürterek kağıt dipteyken panik yapıp satan adam ve bugün %10 prim yapan hisseden faydalanamayan adam kime sövsün ? Size mi bana mı? Vebal kimde ? Fetva buyurunda görelim. Ytd

2. Niye gittin niye geldin tavana

3.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Ben mi vebale giriyorum siz mi? Amerikayı keşfediyormuş gibi zarar açıklayacak vs diyerek herkesin bildiği bir şeyi köpürterek kağıt dipteyken panik yapıp satan adam ve bugün %10 prim yapan hisseden faydalanamayan adam kime sövsün ? Size mi bana mı? Vebal kimde ? Fetva buyurunda görelim. Ytd
    Biz seni biliyoruz merak etme..14'lerden neler yazdığın burada..
    1 değil 20 tavan olsa sen kaybettin senin yazman bile suç..Millet battı bu kumar kağında neymiş %10 yükselmişmiş...Yükselmeyen mi var tüm kağıtlar dipten nerelere geldi.
    Sen çok yazı yazma çünkü sen sabıkalısın.

4.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Biz seni biliyoruz merak etme..14'lerden neler yazdığın burada..
    1 değil 20 tavan olsa sen kaybettin senin yazman bile suç..Millet battı bu kumar kağında neymiş %10 yükselmişmiş...Yükselmeyen mi var tüm kağıtlar dipten nerelere geldi.
    Sen çok yazı yazma çünkü sen sabıkalısın.
    sana mı soracam ?? sen mi karar veriyorsun ?? arkadaş ne işiniz var burada bukadar nefret ediyor ve inanmıyorsanız kendinizede bizlerede eziyet yürüyün gidin.

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Ben mi vebale giriyorum siz mi? Amerikayı keşfediyormuş gibi zarar açıklayacak vs diyerek herkesin bildiği bir şeyi köpürterek kağıt dipteyken panik yapıp satan adam ve bugün %10 prim yapan hisseden faydalanamayan adam kime sövsün ? Size mi bana mı? Vebal kimde ? Fetva buyurunda görelim. Ytd
    insanda biraz utanma biraz arlanma olur
    milletin vebalini almış tescilli pazarlamacısın
    çıkıp sürekli pişkin pişkin yazıyor olman
    senin net patronun görevli adamı olduğunun ispatıdır
    burada yazdıkların yüzünden spk senin gibileri adaletin karşısına çıkarmalı
    bunu yapmadıkları için bu cesareti kendinizde buluyorsunuz siz ve sizin gibiler
    sen ve senin gibilerin yatacak yeriniz yok
    ne bu nede öteki dünyada
    şimdi sakın kalkıp ben al sat demedim cart curt tarzı savunma yazısı yazma
    cümle alem biliyo senin ne olduğunu
    Az insan çok huzur

6.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    insanda biraz utanma biraz arlanma olur
    milletin vebalini almış tescilli pazarlamacısın
    çıkıp sürekli pişkin pişkin yazıyor olman
    senin net patronun görevli adamı olduğunun ispatıdır
    burada yazdıkların yüzünden spk senin gibileri adaletin karşısına çıkarmalı
    bunu yapmadıkları için bu cesareti kendinizde buluyorsunuz siz ve sizin gibiler
    sen ve senin gibilerin yatacak yeriniz yok
    ne bu nede öteki dünyada
    şimdi sakın kalkıp ben al sat demedim cart curt tarzı savunma yazısı yazma
    cümle alem biliyo senin ne olduğunu
    hatalarınızın bedelini başkalarına yüklemeye çalışmayın. tek bir cümlem yok al/sat diye neyse onu yazdım. ne kötüledim ne pohpohladım. ytd

7. Arkadaşlar maliyetlerimiz çok ama çok yukarılarda insanların ayarlarıyla oynamayın isterseniz....

8.  Alıntı Originally Posted by uysal55 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar maliyetlerimiz çok ama çok yukarılarda insanların ayarlarıyla oynamayın isterseniz....
    Eğer benim ayarlarınıZı bozduğumu düşünüyorsanız yada sizlere bir faydamın dokunduğunu söylemiyorsanız söyleyin bir daha asla yazmam. Ytd

Sayfa 152/290 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •