Special Days Image
Sayfa 158/290 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Yatırım mı ? Bu batağa mı ? Siz onu bir geçin! İnsanın bu batağa para yatırması için ya bu işten hiç anlamaması ya da birilerinin hatrına böyle şeyleri yazıyor olması lazım. 3. bir ihtimal yok, hiç boşuna cevap vermeyin.
    Ben yatırım için buradayımda siz bukadar memnun olmayıpta ne arıuorsunuz bilemedim. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Ben yatırım için buradayımda siz bukadar memnun olmayıpta ne arıuorsunuz bilemedim. Ytd
    Yatırım yapıyor muş muş, kargalar güler buna @trmcleod Sen onlara anlat.

3. Adamın çok güzel villası varmış herkes peşinde satışa ikna edemiyormuş neyse gel zaman git zaman evin bahçesine üç beş kedi köpek salmışlar boğuşma hır gür derken ev sahibi rahatsız olmuş huzuru kaçmış adam emlakçısına kim istiyorsa ver kurtulayım... herkese bol şans

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Yatırım yapıyor muş muş, kargalar güler buna @trmcleod Sen onlara anlat.
    Sen yeni türedin heralde ben 10yıldan fazladır buradayım sizler gibiileri geldi geçti battı hepsi biraz anlatalım dedikçe hırçınlaştınız saldırdınız isimler değişiyor ama davranışlarınız hiç değişmiyor. Bu kafayla borsada para kazanamazsınız. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Sen yeni türedin heralde ben 10yıldan fazladır buradayım sizler gibiileri geldi geçti battı hepsi biraz anlatalım dedikçe hırçınlaştınız saldırdınız isimler değişiyor ama davranışlarınız hiç değişmiyor. Bu kafayla borsada para kazanamazsınız. Ytd
    Bayım bizim gibilere laf etmişsin, akabinde 10 yıldır bu ucubede olduğunu söylemiş ve devamında sizler bu kafayla para kazanamazsınız demişsiniz.

O halde şu soruyu sormayı da bizim gibilere farz kılmışsınız;

10 yıllık faiz maliyeti+ enflasyon+hissenin performansı denklemi ile ne kazandığınızı biz cahillere anlatırsanız biz de sesimizi keser hayırlı traşlar der köşemize çekiliriz.

???

6.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bayım bizim gibilere laf etmişsin, akabinde 10 yıldır bu ucubede olduğunu söylemiş ve devamında sizler bu kafayla para kazanamazsınız demişsiniz.

O halde şu soruyu sormayı da bizim gibilere farz kılmışsınız;

10 yıllık faiz maliyeti+ enflasyon+hissenin performansı denklemi ile ne kazandığınızı biz cahillere anlatırsanız biz de sesimizi keser hayırlı traşlar der köşemize çekiliriz.

???
    “Sepet” son kuruşuma kadar borsaya yatırım yapmıyorum. Mesela 2den 14 e giderken izlemedim kağıtı. Gidip 14 de 100 olur diye atlamadımda bedelli yaptığında şanstır dedim mesela tek kağıtta hiç bir zaman olmadım. İhtiyacım olmayan parayla yaatırım yaptım. Panik yapmadım. Aç gözlü olmadım. Hata yaptıysam kendimde aradım suçu dersler çıkarttım. Sağa sola sövmenin bana birşey kazandırmayacağını bildiğim için enerjimi saçmalamaya değilde okumaya öğrenmeye ayırdım. Yeterli mi? Sen bunların hiç birisini yapmamıştır eminim. Ytd

7. İhracat kaynaklı gelirlerin dolarla, yüksek borçluluğun ise Euro cinsinden olmasından sebep paritenin açılması olumsuz olarak görülüyor. Ara malların da dolarla alınması yüksek kurda risk yaratıyor. Bunun yanında ASELSAN ile yapılan anlaşmanın şirketi kurtarabileceği yönünde beklentinin oluşması Olumlu taraf. Şu süreçte (corona)geri alım gibi enstrümanları kullanma yoluna gitmemesi ileriye dönük konjektürel olumsuzluklara karşı mukavemetsiz olduğunu göstererek yatırımcı güvenini zedeledi.

8.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    “Sepet†son kuruşuma kadar borsaya yatırım yapmıyorum. Mesela 2den 14 e giderken izlemedim kağıtı. Gidip 14 de 100 olur diye atlamadımda bedelli yaptığında şanstır dedim mesela tek kağıtta hiç bir zaman olmadım. İhtiyacım olmayan parayla yaatırım yaptım. Panik yapmadım. Aç gözlü olmadım. Hata yaptıysam kendimde aradım suçu dersler çıkarttım. Sağa sola sövmenin bana birşey kazandırmayacağını bildiğim için enerjimi saçmalamaya değilde okumaya öğrenmeye ayırdım. Yeterli mi? Sen bunların hiç birisini yapmamıştır eminim. Ytd
    Hayırlı traşlar size bayım

Sayfa 158/290 İlkİlk ... 58108148156157158159160168208258 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •