Sayfa 16/290 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 121 - 128 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by ENESMUHTAR Yazıyı Oku
    Ortaklar idef fuarı yakında eğer hisselerine sahip çıkmazlarsa mutlaka o fuara giderim. Bunları rezil etmek için elimden geleni yaparım. Yok öyle küçük yatırımcının sırtına binip elindeki avuçundaki alma. Bunların anladığı dilden konuşurum.. düşüncelerim sadece beni bağlar. Ytd
    dostum IDEF E katılıyormuşş gidiceksen fuara BÜYÜK BİR PANKART HAZIRLA üzerine BORSADA MANİPÜLASYONUN ADI KATMERCİLER PATRON HİSSENE SAHİP ÇIK diye yaz standlarının içinden çıkma rezil olsunlarrr belkii akıları başına gelirr

2.  Alıntı Originally Posted by YİRMİÜÇ Yazıyı Oku
    Bilmesi gereken ama hiç bir şey bilmeyen yada bilgi bile verilmeyen atanur onur sağlık nedenlerini gerekçe göstererek emekli olmuş.
    Ya bunu bile kap aracılığı ile millete duyurmuyorsunuz...............
    Kişilerin soyadına göre hangi görüşten olduğunu şappadanak anlıyorum.. Mesela Ahmet Türk ve İlker Başbuğ çok sağlam MHP'li olmalı.. ... Çok belli... Ama AtaNur'u çözemedim.. Atatürkçü mü, Nurcu mu belli değil.. Soyadı "Onur" ama onursuz insanlar için çalıştı yıllarca.. Atanur tam bir muammaydı benim için... Eğer haksızlık ettiysem özür dilerim, bundan sonraki hayatında herşey gönlünce olsun.. Ama ona dediklerimizde haklıysak ve mağduriyetimizde onun da payı varsa, ahirette onun da yakasına yapışacağım... Patron tecavüz ederken erketeye yatanlar, "suçum yok" diyerek ahirette bizden kurtulamaz...

Bu şarkı Atanur'a gelsin.. Elveda Atanur....

İnsafın yokmu senin
    Hazirmiyim degilmiyim sormadin
    Tecavüz ettin kaç kere
    Sonra da hic orali olmadin
    Simdi benden ne istersen
    Benim sana hayrim yok (x2)
    Tarafindan katledildim
    Senin bana hayrin yok
    yoooooook
    Borsada dertler Katmr Katmr
    dertlenirsem & dellenirsem
    hak ver hak ver (x2)
    Seytan diyor yol ver son ver
    Satmak isteyene son kere şans ver
    Son düzenleme : True; 12-04-2019 saat: 13:09.
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

3. Rüzgar tersine dönecek gibi..

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu forumda Muhabbet Kuşu sayfası açtım.. Linki:

https://www.hisse.net/topluluk/showt...05#post3372605

Kuşlarımın bebişleri oldu geçen ay, baya araştırma yaptım bebişler için herşeyin en güzeli olsun diye.. Zaten yıllardır araştırıyordum muhabbet kuşlarının sağlığı için... Baya bilgi birikimi oldu.. Bilginin zekatı olsun diye orada paylaşıyorum...

Furkaaaannnn.. Tüyü bitmemiş muhabbet kuşlarının hakkını yiyorsun... Haram zıkkım olsun...
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

5. 4.3-4.4 düşürdü birilerini belli 4.6-4.7 arası aldıklarını döşedi yine. Alem bir kumar kapıdı valla. Helal olsun böyle yetenekli bir patrona

6. Kumarbaz ky 7 üzerine çıkmayana kadar almazsa kime satacaklar. Açık konuşayım tek sorumlu ky. Almayın arkadaş adam yükseltip yükseltip elinize veriyor. Bi bekleyin yahu bi dibi görsün bi 3,80 lere değsin değecekse. Yahu üç beş kademeye kumarbaz ky atlıyor hemen.

Bi sabredin bedelli mi geliyor, bedelli artı bedelsiz mi, tahsisli mi geliyor?

Yahu yemin ederim bazen bu kumarbazlar hakediyor diye düşünüyorum.

Tek kalemde bütün parası ile girip sonra ağlıyorlar. Yahu bu mal buralardan bu şekilde nasıl alınır?

Böyle ky ye böyle patron!!!

Ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Kumarbaz ky 7 üzerine çıkmayana kadar almazsa kime satacaklar. Açık konuşayım tek sorumlu ky. Almayın arkadaş adam yükseltip yükseltip elinize veriyor. Bi bekleyin yahu bi dibi görsün bi 3,80 lere değsin değecekse. Yahu üç beş kademeye kumarbaz ky atlıyor hemen.

Bi sabredin bedelli mi geliyor, bedelli artı bedelsiz mi, tahsisli mi geliyor?

Yahu yemin ederim bazen bu kumarbazlar hakediyor diye düşünüyorum.

Tek kalemde bütün parası ile girip sonra ağlıyorlar. Yahu bu mal buralardan bu şekilde nasıl alınır?

Böyle ky ye böyle patron!!!

Ytd.
    Çok güzel yazı. Aynısını 6 üstü yazmıştım. Bu hükümet yalakası kumar kapıdı akp güç kaybettikçe daha da beter olacak. Milyonlarca lotu buralardan bile satmak istiyorlarsa bilmediğimiz bir şeyler var. Adamlar 14 liradan beri yıllardır mal veriyor. Ky atlıyor atladıkça daha da veriyor. Yahu bu kağıt milleti batırmış insanlar bende batmak istiyorum diye atlıyor. İlk suçlu ky, sonra SPK. Bu tarz ederi olmayan kağıtlar maalesef borsada yaklaşık 300 tane

8. Buraları okuyupta hala bu adamların malını bu fiyattan eldeki bu verilerle alan varsa ağlamasın.

Sayfa 16/290 İlkİlk ... 614151617182666116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •