Sayfa 161/290 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,281 - 1,288 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Favok super mi ?
    Uyari: Bu yazacaklarim yalnizca 4 islem icerir ve matematik bilen herkes bu sonuclara elbette ulasabilir. Fakat algi ile yorumun pozitif veya negatif olarak lanse edilmesi ise tecrube gerektirir
    2017-12 : 62m faaliyet kari, 177m ciro (%35)
    2018-12 : 79m f., 270m ciro (%29)
    2019-12 : 79m f., 278m ciro (%28)
    2020-3 (gecici vergi b.) : 25m f., 74m ciro (%33)

Bu gozler %57 brut karlar gordu bu kagitta (bu donem %44). Her donem ayri bahane, ayri umutlar pompalaniyor ama sonuc hep ayni. Koskoca bir zarar. Kar acikladigi senelerde de %5 i gecmesinin pek mumkunati yok . Boyle her sene husran sonuclarla yatirimci kagidi degil bir cok bist kagidi gibi yalnizca vur kac kagidi olur.

Savunani da anca bunun gibi parali askerleri olur .

Ytd
    4 işlem bilenin hali başka, bilip bilmezden gelen paralı askerlerin hali bambaşka sevgili kardeşim.

Şuna katılmıyorum, bu bok çukurunda trade dahi edilmez, etmeye kalkarsan günün birinde gemi batarken içinde yakalanabilirsin. O yüzden bunun gibi isimlerine hisse demeye bile utanacağımız bok çukurlarının Borsa İstanbul'dan men edilmesi gerekiyor. Yatırımcıyı korumakla görevli sözde kurumların yapması gereken iş bu ama hangi bir kepazeliğe müdahale ediyorlar ki böyle müptezellerin senetlerine sıra gelsin.

Burada iş yatırımcılara düşüyor, geçmişi kas karanlık, yatırımcıyı soymaktan başka bir icraatı olmamış, sahiplerinin iki elide bu bok çukuruna girenlerin direkt cebinde olan böyle lağımlara yatırımcı bulaşmayacak. Hatta varlığından dahi haberdar olmayacak mümkünse. Ancak bu şekilde kendilerini koruyabilir insanlar bu vebalı yapılardan.

Saygılar

2. arkadaşlar bu şirketin telefonlarına bir türlü ulaşamadım ne biçim şirket bu ,bilançosunu bile göndermedi nereden girdik başımız iş aldık, ulaşan arkadaş varmı firmaya yoksa benmi aramasını beceremiyorum

3. Ky kendini herkesle aynı cephede ve hücumda sanıyor ki bu büyük yanılgı çünkü misal beş on bin lot alıp satabilirsin ok amma milyon lot olunca pr çalışması gerek önde kuşlar ötecek arkada kurtlar..
    Merak eden savanada antilop avlayan etçilleri takip edebilir finansal okuryazarlıktan daha çok işe yarayabilir..
    Bol kazançlar

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

4. böyle ciddi bir anlaşma yapacağını duyuran firmanın senedi bu fiyatlardan alıma izin veriyorsa işin içinde bir çapanoğlu ararım....(5 yıldır taşıyorum en ufak bir iyi niyet göremedim.)kesinlikle ytd.

5. Firmanın resmi bir duyurusu yok SS yetkilisi envantere aldık dedi o kadar gerisi burdan türedi

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

6. en doğrusunu firmadan iyi kimse bilemez.En son yatırımcının haberi olur sanırım...

7.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu şirketin telefonlarına bir türlü ulaşamadım ne biçim şirket bu ,bilançosunu bile göndermedi nereden girdik başımız iş aldık, ulaşan arkadaş varmı firmaya yoksa benmi aramasını beceremiyorum
    Sn HORASANLI siz de mi burdasınız, gereksen sonra katmer de demi ortağız

8. Ne lanet kağıt 4.46 dan aldım 3.92 den kol kestim.satış yaptım kafayı kaldırdı yukarı.....

Sayfa 161/290 İlkİlk ... 61111151159160161162163171211261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •