Sayfa 169/290 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Kötülemekten ziyade bunların art niyetli olduğundan bahsediyorum. Başta ASELSAN Selçuk bayraktar ve Tümosan yerli ve milli ruhla canla başla gece gündüz ülkemizin silah sanaayisine birşeyler kazandırmak derdindeler. Katmer iyi niyet taşısa gezi olaylarında tomalari giydirdim diye hisseyi yükseltip 12 TL fiyattan satmazdı.bu şirketin yükselmesi için turkiyede olaymi olması gerekiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Kötülemekten ziyade bunların art niyetli olduğundan bahsediyorum. Başta ASELSAN Selçuk bayraktar ve Tümosan yerli ve milli ruhla canla başla gece gündüz ülkemizin silah sanaayisine birşeyler kazandırmak derdindeler. Katmer iyi niyet taşısa gezi olaylarında tomalari giydirdim diye hisseyi yükseltip 12 TL fiyattan satmazdı.bu şirketin yükselmesi için turkiyede olaymi olması gerekiyor.
    Hemen bi ilk çeyrek bılancoya bakmak lazım. İlk ceyrek bilançoda kaçtane zırhlı arac satmış? % kaç karla satmış?
    peki libyaya satılan zırhlılar? ben bu bilanço dönemınden umutluyum. ama şunu söylemek isterim ki önümüzde sermaye artırımı sart fınasalların duzene girmesi için....
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Kötülemekten ziyade bunların art niyetli olduğundan bahsediyorum. Başta ASELSAN Selçuk bayraktar ve Tümosan yerli ve milli ruhla canla başla gece gündüz ülkemizin silah sanaayisine birşeyler kazandırmak derdindeler. Katmer iyi niyet taşısa gezi olaylarında tomalari giydirdim diye hisseyi yükseltip 12 TL fiyattan satmazdı.bu şirketin yükselmesi için turkiyede olaymi olması gerekiyor.
    12tl den mal sattı diye 2 kere yazdınız tekrar tekrar baktım dediğiniz fiyattan 8milyon satış fln bulamadım bir söylermisiniz ne zaman bu şekilde satış yapmışlar ??

4. Bölümeden önce 11liradan sonrasında 5.20den satıldı.tahminim alınan para bedellide kullanıldı.

5. Araştirdim aynen bu ifade yer alıyor.İsmail Katmerci'nin sattığı hisselerin bu başvuru öncesi borsada işlem görebilir tipe dönüşmüş hisseleri kapsadığı belirtildi. İsmail Katmerci satış işlemini hisse başına 12 TL ile 10.6 TL arası fiyattan yaptı.

6. Araç üstü ekipman ve savunma sanayi alanında faaliyet gösteren Katmerciler Araç Üstü Ekipman savunma sanayi projeleri için ortaya çıkan veya çıkabilecek sermaye ihtiyacını temin için bu yıl içinde yüzde 100 bedelli ve yüzde 200 bedelsiz sermaye artırımına gitmeyi planladığını açıkladı.

ANA ORTAK KETENCİ

Şirket tarafından yapılan açıklamada sermaye artırım “prosedürleri”nin ilk genel kurulda başlatılacağı ifade edildi Şirketin KAP’a yaptığı diğer açıklamada da ana ortak İsmail Katmerci’nin sermayenin yüzde 8.8’ine karşılık gelen 2.2 milyon lira nominal değerli hisseyi borsada sattığı ifade edildi.

Ben 8.8 milyon hisse diye algıladım.ozur diliyorum. 2.2 milyon liraymış. Sermayesinin yüzde 8.8 ine tekabül ediyormuş.

7. bu yazdıklarıma Google den araştir 12 den 10 dan sattığı yazıyor zaten.

8. Aselsanin eteğinin altına gizlenen ve aselsanin siparişleri ile ayakta duran bir katmer istemiyoruz. İhracat odaklı sipariş alan ve bünyesinde Türk silahlı kuvvetlerine bizde bunu yaptık diyebilecekleri bir proje istiyoruz. Ben paramı zor kazanan biri olarak katmerin marka degerine güvenerek yatırım yaptıysam hesabini da sorarma hakkim var. Düşünün ki düğünden kalan altınlarınızi birikiminizi bir hırsız gelip çalıyor. Siz bu hırsızı yıllar sonra bulsanız ne yaparsiniz.mutlaka cezalandırırsiniz.bizim bunlara gücümüz yetmez belki ama burada derdimizi hakkimizi dile getirmeliyiz,bu sirket borsaya açılmışsa burayı okuyan birileri mutlaka vardır.yatirimci psikolojisini anlamak için okurlarda. Bu sirket bu alanda büyümek istiyorsa ya bu isten anlayan biriyle ortaklık yapacak.yada tamamen satıp kurtulacak.

Sayfa 169/290 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •