Sayfa 171/290 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. 22 m tl civari zarar gelmis. Simdi favok super artmisci patron yandasi kosarak gelir. Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    22 m tl civari zarar gelmis. Simdi favok super artmisci patron yandasi kosarak gelir. Ytd
    Yazmayım diyorum sAna ama hoşuna gidiyor heralde sen nereledeydin büyük üstad - geldi hadi yap bakkal hesabıyla engin yorumlarınıda görelim finansal okur yazarlığını görelim ytd

3. Eceli gelen köpek cami duvarına işermis.

4. Favok nasi artmis offf yaaaa. Super bu kagit yemin ederim. Yaa bunu trmcload dan baska kimse gormuyor muuuuu ? Bakin nasi da favok kasiyo sirket. Nette surekli zarar olup surekli ozkaynaktan yedigine bakmayin. Ne olacak yavru aselsan bu sirket. Yakinda bir bedelli daha cakar oldu bitti. 50 m tl siyle borc oder 25 m tl siyle savunma sanayii islerini finanse eder. Yani bizim paramizla hem borc oder hem de is yapar. Ne ala memleket. Trmcload gibileri bulmuslar yolarlar tabi. Seni sark kurnazi trmcload nasil buldum bu guzide sirketi ? Akil kupu yemin ediyorum. Favoke bak favoke offffff. Yemin ediyorum uzay mekigi yapacak firma. Mini tanki, afrika ihracaati offf.

5.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    22 m tl civari zarar gelmis. Simdi favok super artmisci patron yandasi kosarak gelir. Ytd
    Ne yandaşı direkt maaşlısı

Yan odadan talimat gelmiş bile, ''Olum Şerafettin çabuk koş foyamızı yüzümüze vuran creed yazmış yetiş cevap ver''

6.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Favok nasi artmis offf yaaaa. Super bu kagit yemin ederim. Yaa bunu trmcload dan baska kimse gormuyor muuuuu ? Bakin nasi da favok kasiyo sirket. Nette surekli zarar olup surekli ozkaynaktan yedigine bakmayin. Ne olacak yavru aselsan bu sirket. Yakinda bir bedelli daha cakar oldu bitti. 50 m tl siyle borc oder 25 m tl siyle savunma sanayii islerini finanse eder. Yani bizim paramizla hem borc oder hem de is yapar. Ne ala memleket. Trmcload gibileri bulmuslar yolarlar tabi. Seni sark kurnazi trmcload nasil buldum bu guzide sirketi ? Akil kupu yemin ediyorum. Favoke bak favoke offffff. Yemin ediyorum uzay mekigi yapacak firma. Mini tanki, afrika ihracaati offf.
    Hayal dünyandan mı yazıyorsun bunları? Sen birşey demiş gibi zarar açıklıuor demene laf ettim. Bu şirketin döviz borcuyla tabiki zarar açıklayacağını bilmeyen yoktur heralde sen çakma üstadlığa soyunup alkış bekliyorsun diye dedim. Senin mantığına göre kimse ztn bu şirkete yatırım yapmamalı. Neden ? Çünkü dipte sürekli zarar açıklıyor. O zaman sen neden buradasın ben onu anlamıuorum? Dipte kar açıklama ihtimali yok bunların görmüyormusun? Hadi senn akıllısın görüyorsunda şirketin hissesini alan sana göre aptal olanlardan sana ne arkadaş... 3 kuruşluk aklın var onu da kendine sakla yada isteyene ver bana değil.. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Favok nasi artmis offf yaaaa. Super bu kagit yemin ederim. Yaa bunu trmcload dan baska kimse gormuyor muuuuu ? Bakin nasi da favok kasiyo sirket. Nette surekli zarar olup surekli ozkaynaktan yedigine bakmayin. Ne olacak yavru aselsan bu sirket. Yakinda bir bedelli daha cakar oldu bitti. 50 m tl siyle borc oder 25 m tl siyle savunma sanayii islerini finanse eder. Yani bizim paramizla hem borc oder hem de is yapar. Ne ala memleket. Trmcload gibileri bulmuslar yolarlar tabi. Seni sark kurnazi trmcload nasil buldum bu guzide sirketi ? Akil kupu yemin ediyorum. Favoke bak favoke offffff. Yemin ediyorum uzay mekigi yapacak firma. Mini tanki, afrika ihracaati offf.
    SpaceX e rakip olacağı ve ilk uzay mekiğini yapacağını duymuştum

Hatta prototipini bile üretmişler, Fruko göbeğini eritmek pahasına yememiş içmemiş bunun ar-ge sine kendi maaşınıda bağışlamış diyorlar. Essahlı makine canım

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Ne yandaşı direkt maaşlısı

Yan odadan talimat gelmiş bile, ''Olum Şerafettin çabuk koş foyamızı yüzümüze vuran creed yazmış yetiş cevap ver''
    Sen ne ara türedin ? Sizi rahatlatayım 5 para etmex şirket yine zarar açıkladı.. rahatladınız mı ne diyeyim daha ? Çalışanlarına ev, araba alıyormuş bak kazanamıuorsanız gidin başvuru yapında belki sizede alırlar.. allah akıl fikir versin. Ytd

Sayfa 171/290 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •