Sayfa 172/290 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Akıldan yanayım, benimle tartışılsın isterim"

"Hem şirkette çalışan oğullarıma hem çalışanlarıma derim ki 'benimle tartışın'. Ben akıldan yanayım, her fikrin söylenmesinden yanayım. Çalışanlarıma yetki veririm, hata yaparsa onu cezalandırmam. Çalışanlarımız bizim evlatlarımızla eşit tutulur. Onlara bireysel emeklilik yaparız, çocuklarını kendi çocuklarımla aynı hastanede tedavi ettiririm, her dertleri ile ilgileniriz. Bizde 10 yılın üzerinde çalışanın bir evi bir de arabası mutlaka vardır."

Buyurun inanmayanlar yaziyi okusun.

2. Kuru sıkı ve mantar tabancası satın bu savunma sanayii sektörü size ağır geldi. Motosiklet Bisiklet üstü giydirin hiç bir yerde yok belki tutar. Size bir akil daha vereyim bu benim kendi fikrim.Uçakların düşme anında otomatik devreye girecek paraşüt sistemi yapın, açılıp uçağın yere cakilmasini engellemiş olursunuz. Bu fikri parayla satın alamazsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    SpaceX e rakip olacağı ve ilk uzay mekiğini yapacağını duymuştum

Hatta prototipini bile üretmişler, Fruko göbeğini eritmek pahasına yememiş içmemiş bunun ar-ge sine kendi maaşınıda bağışlamış diyorlar. Essahlı makine canım

Yalniz favok ayni bu uzay mekigi gibi ucusta :D.
    Ne sirket be. Katma deger fiskiriyor her yerinden

4.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    Akıldan yanayım, benimle tartışılsın isterim"

"Hem şirkette çalışan oğullarıma hem çalışanlarıma derim ki 'benimle tartışın'. Ben akıldan yanayım, her fikrin söylenmesinden yanayım. Çalışanlarıma yetki veririm, hata yaparsa onu cezalandırmam. Çalışanlarımız bizim evlatlarımızla eşit tutulur. Onlara bireysel emeklilik yaparız, çocuklarını kendi çocuklarımla aynı hastanede tedavi ettiririm, her dertleri ile ilgileniriz. Bizde 10 yılın üzerinde çalışanın bir evi bir de arabası mutlaka vardır."

Buyurun inanmayanlar yaziyi okusun.
    Buradan 10 yılın üstünde çalışana ev araba alıyorlar demen çok ilginç müthiş bir çıkarım gerçekten tebrik ederim.

5. 10 yıl bir şirkette çalışıp evi arabası olan kaç kişiyi tanıyorsun.hem kirada oturacak evini görecek çocuklarına bakacak üstüne ev ve araba alacak. Ancak katmerciler gibi senin benim paramı haram şekilde yerse bir sene içerisinde de evide olur arabasıda. Eski AKP milletvekili olmasi bunu dokunulmaz kiliyorsa devlet kurumları tarafından başta SPK olmak üzere GEZI olaylarında 12 tl fiyatdan İSMAIL KATMERCININ hisse satmasina neden müsaade edildi. Ben gezi olaylarını fırsat bilip kendine pay çıkaran sirket ve ya şahıs kim varsa onun sulalesini ...s...k..?

6.  Alıntı Originally Posted by hakbern Yazıyı Oku
    10 yıl bir şirkette çalışıp evi arabası olan kaç kişiyi tanıyorsun.hem kirada oturacak evini görecek çocuklarına bakacak üstüne ev ve araba alacak. Ancak katmerciler gibi senin benim paramı haram şekilde yerse bir sene içerisinde de evide olur arabasıda. Eski AKP milletvekili olmasi bunu dokunulmaz kiliyorsa devlet kurumları tarafından başta SPK olmak üzere GEZI olaylarında 12 tl fiyatdan İSMAIL KATMERCININ hisse satmasina neden müsaade edildi. Ben gezi olaylarını fırsat bilip kendine pay çıkaran sirket ve ya şahıs kim varsa onun sulalesini ...s...k..?
    Neyse buradan 10 yılda ev araba sahibi olan çalışanların evini arabasını şirketler veriyor anlamı çıkıyor ilginç gerçekten.. sonraki yazdığınla ilgilide hür iradenle nasıl istiyorsan öyle davran diyecek bir şey yok bence bukadar eminsen gerçekten şikayette bulun şirket paralarla ev araba alıyor çalışanlara diye.. basit bulunması +10 yıl çalışan hwrkesin mal varlığına bakarlar iş çıkar ytd

7. burada yazıp çızen arkadaşların gereksiz tartışmalarını okumayalım lutfen şirketle ilgili bildiği önemli haberleri olanlar yazsın.bakın şirket bilanço açıkladı bunun olumlu olumsuz yönleri ile gelecekte ne olur bu bilgileri paylaşın

8.  Alıntı Originally Posted by Monur Yazıyı Oku
    burada yazıp çızen arkadaşların gereksiz tartışmalarını okumayalım lutfen şirketle ilgili bildiği önemli haberleri olanlar yazsın.bakın şirket bilanço açıkladı bunun olumlu olumsuz yönleri ile gelecekte ne olur bu bilgileri paylaşın
    Vala bazıları yok yere laf etmese ben ztn muhattap almayacam.

Sayfa 172/290 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •