Sayfa 2/290 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 9 - 16 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. katmerciler zırhlı araç işini bırakıp bildiğimiz fıstıklı katmer yapsa daha çok kazanır
    Borç yapılandıran bir şirketin patronu neden %10 a yakın hissesini satıyor anlamak mümkün değil acaba satıp biraz borçmu ödedi yoksa olay farklımı açıklamada yok böyle bu ve buna benzer Ali Cengiz oyunlu şirketlerden kurtulmak öyle zor ki hiç zarardan çıkamıyorsunuz hep bir umut sonumuz hayırlı olsun inşallah

2. Patron güzel sattı ilk önce yapılandırmayı verdi arkasına herkese 6.20 den vermeye basladi.Mal gedikten kademe kademe veriyordu.Patron bine güzel sattı .Ama kötüsü oldu.Oyle saçma sapan 1 TL olacak vb yazilar yazmayın.5.26 dan o kadar mal alındı .Bir spek gelir katmeri çizer .sonra patron sattigiyla kalır.Ondan sonra patron alsın bakalım mallarını film başlıyor yarın geliyorum

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Patron güzel sattı ilk önce yapılandırmayı verdi arkasına herkese 6.20 den vermeye basladi.Mal gedikten kademe kademe veriyordu.Patron bine güzel sattı .Ama kötüsü oldu.Oyle saçma sapan 1 TL olacak vb yazilar yazmayın.5.26 dan o kadar mal alındı .Bir spek gelir katmeri çizer .sonra patron sattigiyla kalır.Ondan sonra patron alsın bakalım mallarını film başlıyor yarın geliyorum

1000 lot hisse almaya korkar olduk spekülatör başka tahtamı bulamadı bu borç batağında olan şirketi alacak heç umudum yok yazdığınız spek durumundan

4.  Alıntı Originally Posted by transmisyon Yazıyı Oku
    1000 lot hisse almaya korkar olduk spekülatör başka tahtamı bulamadı bu borç batağında olan şirketi alacak heç umudum yok yazdığınız spek durumundan
    Bir hissede gelecek varsa spek gelir sadece panik havası yaratmayın.Adam zaten mali sattı 5.70 ortalama ile verdi .Bunun altında her yerden alacak adam yine bunlar

risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. diyelim ki patron 2.877.000 lot sattı. bu lotları kim aldı? k/y nın aldığını hiç sanmıyorum.. 13.300.000 lot işlem oldu (neredeyse borsaya kota olandan fazla) bu kadar malı kim alıp sattı..

6. Aynısını kağıt 2.40 larda.iken yapmışlardı. Kagıdı bastı patron.. malları aldı spek.. sonra yürüdü gitti 10 liralara. .bu sefer öyle gözükmüyor ama olmaz diye birşey yok. Bastıkça basarlar.. sonra bir haberler bir haberler.. güven vermiyorlar açıkçası. Hep katakülle...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by borsaazmanı Yazıyı Oku
    Aynısını kağıt 2.40 larda.iken yapmışlardı. Kagıdı bastı patron.. malları aldı spek.. sonra yürüdü gitti 10 liralara. .bu sefer öyle gözükmüyor ama olmaz diye birşey yok. Bastıkça basarlar.. sonra bir haberler bir haberler.. güven vermiyorlar açıkçası. Hep katakülle...

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o zaman ingiliz fonla anlasmisti ve 3 mn lot satmisti simdi kimle anlasti bakalim ...

yav bosver ovmeyin arkdslar gerek yok ben almisim 6 tl den alttan alan canimi sıkar ))
    batmis iflas etmis emi aman ha sonra cikamazsiniz baska hisse mi yok !

Durgun sularda herkes kaptan , varsa yüreğiniz dalgalarda görüşelim. ...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

8. Bu nasıl bir şirket yav...Belediyelerin el değiştirmesi mi (CHP ye geçmesi) korkuttu acaba ?

Sayfa 2/290 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •