Sayfa 211/290 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Kagıt bölünmeden önce bellı etti kendını dedı kı 2 kere tavandan bozudgu mıllyon lotlarla mal gerıyorum gelın alın dedı! Mal dagıdıtıldı dıkkatlı oun abım dikkkatli piyasanın sartlarını okuyun...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Benim maliyetim düşük. Zararım yok. Rüçhanları satsam maliyetimi sıfırlıyorum neredeyse.
    Ben yaptıkları puştluğa kızıyorum. Bir sürü insanı mağdur ettiler.
    Ben sadece kendimi düşünecek olsam post bile yazmam buraya.,
    Bu arada baksana bir sen bir ben kaldık sanırım. Sen de geri aldın bugün sanırım?

rüçhan pasta

Hakim ortak İşYde mi üstat?

6.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Kagıt bölünmeden önce bellı etti kendını dedı kı 2 kere tavandan bozudgu mıllyon lotlarla mal gerıyorum gelın alın dedı! Mal dagıdıtıldı dıkkatlı oun abım dikkkatli piyasanın sartlarını okuyun...
    Bu süreçte senedi şamar oğlanına çevirmişler. Hiçbir şey değişmemiş değişen değişimin kendisi olmuş
    Duhul 2009..

Üçkağıtçı takımı A1 Meksa alayı piyasada katmrde emnis de meksa ve A1 emnisde sağlam Tokat yedi

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Borsada hep aynı oyun oynanır. Sadece oyuncular değişir. İşin garip tarafı çoğu borsada ne oyunlar oynandığını bile, bile yine paralarını tehlikeye atarlar. Bu arada olan zaten en çok KYlara olmakta. Bilgisizlik, yanlış bilgi yetersiz bilgi ve tecrübesizlik para kaybetmeye sebep olmakta. Doğru dürüst hisse almasını bilmeyenler rüçhan işine girmeye çalışıyor.
    Bedelli nedir, yatırımcıya ne getirebilir, ne götürebilir. Şirket neden bedelli yapıyor, bedelliden gelecek para nerede kullanılacaki irket daha evvel bedelli yapmış mı, ne zaman, hangi aralıklar la yapmış, yaptıklarında planlanan hedefler tutulmuş mu....? bu soruları soranları pek göremiyorum. Bu şartlar altında yatırımcıların ve bilhassa KY ların para kaybetmeleri çok ''doğal''. KATMR %190 oranında yaptı, çok KY sefil oldu. Şimdi ITTFH sırada, bedelli oranı %300! Şirketin durumu bu orantıdan bile belli oluyor. Haydi hayırlısı...

Sayfa 211/290 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •