Sayfa 215/290 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Patronlar büyük miktarda hisse SATMIŞLAR.

T-1 günündeki hisse sayısının bedelli yani %190 oranında artması gerekirken , netice daha düşük gelmiş.

Hisselerinin bir kısmını satıp bedelliye öyle girebilmişler

Ayşe nurun 3,490 hissesi var. 6630tl yatirip ruchani cevirecekti. 10,120hissesi olacakti. Halbuki 8920hissesi var. Demek ki 1,200,000 hisse satmiş

Ismail.. 14900 var, 28300 bedelliden gelecek, 43200 olmasi lazimdi. Halbuki 34100hissesi var. Yani 9milyon hisse satmis
    Bunu hala hesaplayamayan varsa yazalim:

Aysenur misal 5liradan 1,2milyon lot hissesini satip gelen 6milyon lirayla da ruchanini hisseye cevirmis.

Ismail katmerci misal 4liradan 9milyon lot da o satmis. Gelen 36 milyon liranin 28milyonuyla ruchanini hisseye cevirmis. Cebinde 8 milyontl kalmis.

Satis fiyatlarini salliyorum. Gercekte kactan sattigini zahmet edip kapa bildirmediler.

Hala alan varsa bu hesaplari yapsin. Hisse 12den 3.50ye indi ucuzladi demesin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    birileri olayı nereden bakıyor ben mi yanlış bakıyorum geçen hafta olan olay geçmişte sattığı malı almışlardır mal satmış değillerdir

17.08.2020 tarihinde KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET AŞ. payları ile ilgili
    olarak 4,24 - 4,32 TL fiyat aralığından 7.499.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca
    gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte KATMERCİLER ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN SANAYİ VE TİCARET AŞ.
    sermayesindeki paylarım 17.08.2020 tarihi itibariyle %15,81 seviyesine gerilemiştir.
    2020 yılı içerisinde yukarıda bahsi geçen satış işlemi haricinde tarafımca Borsa İstanbul Pay Piyasası Ana
    Pazar'ında herhangi bir satış işlemi yapılmayacaktır.
    Saygılarımla,

file:///C:/Users/ataka/Downloads/KATMR_14180.pdf

AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,367
    8 ayın 17 sinde olan satışta yani bedelliyi açıklamadan bir ay önceki satış paylarım 15.81 olmuştur diyor şimdi ki kaç olmuş açıklamada belli ama bilmeden etmeden mal satmış diyenler var adamlar o ucuz fiyattan mal aldı hala da alıyor onca satışlarda tabanda milyon lotlar döndü asıl mesele onu patron hariç kimse almaz dedim hala da başkaları patron mal sattı diyor kendini kandiriyor baskılayaraj mal alıyor insanlara taşıttı çantacılar ile karşılıklı alış satış piyasa yanıltıcı işlem yapılıyor kimse şikayet etmiyor bence müstahak artık patron ne yaparsa yapsın
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

4.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    8 ayın 17 sinde olan satışta yani bedelliyi açıklamadan bir ay önceki satış paylarım 15.81 olmuştur diyor şimdi ki kaç olmuş açıklamada belli ama bilmeden etmeden mal satmış diyenler var adamlar o ucuz fiyattan mal aldı hala da alıyor onca satışlarda tabanda milyon lotlar döndü asıl mesele onu patron hariç kimse almaz dedim hala da başkaları patron mal sattı diyor kendini kandiriyor baskılayaraj mal alıyor insanlara taşıttı çantacılar ile karşılıklı alış satış piyasa yanıltıcı işlem yapılıyor kimse şikayet etmiyor bence müstahak artık patron ne yaparsa yapsın
    Ortak senin yazdığın şikayet metni nasıl kopyalar mısın?
    Ben de şikayet edeceğim e-Devlet'ten.

5. Boykot, ambargo falan lafları sonrası savunmada yerli sanayi ye ağırlık vereceğiz lafları yeterli olur....

Alıntı Originally Posted by Foçabeyi Yazıyı Oku
    Ortaklar merhaba. Sağda solda yalan yanlış millete bilgi veriyorlar. Açıpta KAP'ı okuyan yok.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/882382

Özellikle son 2 maddenin Türkçe'sini anlatabilecek olan var mı?
    İlk bedellim olduğu için tam anlayamadım ne demek istediğini.
    Yani diyor ki mesela senin 1000 adet rüçhan hissen var ve 1900 TL yi süresi içerisinde yatırmadın.
    Ne oldu?
    1900 liraya 1900 adet hisse alma hakkını kaybettin ve 1900 hisse boşta kaldı.
    İşte bu hisseler önce borsada satılacak. Satılamaz ise İsmail Katmerci tarafından alınacak.

8. 3.72 ile bu hissseye arastirmadan daldik habire asagi basiyor tahtaci, satanlarinkini 10 15 kademe kaldirip kaldirp veriyor. Nerede duracak bilmiyorum, zararina da satamiyorum. Spk daha yeni brut takas getirdi, zaten bu spk ya guvenilmez,arka odada patronlarla neler donduruyorlardir kimbilir!! Bekliyorum ytd

Sayfa 215/290 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •