Sayfa 249/290 İlkİlk ... 149199239247248249250251259 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artırım müracaatları her hafta yayınlanan spk bülteninde açıklanıyordu ama dün daha spk bülteni yayınlanmadan şirket kendisi yayınladı,talebimiz onaylanmıştır tebliğ edilmiştir diye.akşam spk bülteni beklenseydi en erken bir gün sonra bölünebilecekti. Yani spk bültenindeki habere göre hisse alacak satacakları ters köşe yaptılar ayrıca gümrükten mal kaçırır gibi iki günlük işi bir güne sığdırmışlar. Bist yönetimi ve spk bu duruma nasıl izin verebiliyor,ilk defa böyle bişeye rastlıyorum,borsamız garip bir hal aldı son zamanlarda, patronlar koruyup kollaniyor ama yatırımcı umurlarinda değil ,ama müşteri olmazsa dükkan batar ama umurlarında değilki. bundan sonra her bedelli bölünecek şirket bu yolu izleyecek, bakalım daha beler göreceğiz (

SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ah Gilictaroglu ah her sene bedelli her sene onay hep senin yuzunden😂

2. Akşam spk bülteninde onay geliyor sabah bölünüyor.böylesini de ilk defa görüyorum.normalde bugün spk bülteninde ki onaya istinaden haber gönderip en erken bir gün sonra bölünmesi gerekiyordu.ama patron ben yaptım oldu dedi ,bist yönetimi de görmezden geldi, sende bugün satamadan girdaba yakalandın.amac zaten milleti tuzağa düşürmekti onuda yaptılar.son zamanda borsamızda acayip şeyler dönüyor sanki gümrükten mal kaçırır gibi işler yapılıyor. Devir bizim devir ,devran dönerse hapı yutarız şimdi ne götürürsek kardır, mantığı çalışıyor gibi geldi bana

3. Bu mentalitenin yönettiği şirkete yatırım yaptık maalesef. Mentalitenin sakat olduğunu bildiğimiz halde, devleti arkasına alıp ky söğüşleyenlerin hissesini almış olduk
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Akşam spk bülteninde onay geliyor sabah bölünüyor.böylesini de ilk defa görüyorum.normalde bugün spk bülteninde ki onaya istinaden haber gönderip en erken bir gün sonra bölünmesi gerekiyordu.ama patron ben yaptım oldu dedi ,bist yönetimi de görmezden geldi, sende bugün satamadan girdaba yakalandın.amac zaten milleti tuzağa düşürmekti onuda yaptılar.son zamanda borsamızda acayip şeyler dönüyor sanki gümrükten mal kaçırır gibi işler yapılıyor. Devir bizim devir ,devran dönerse hapı yutarız şimdi ne götürürsek kardır, mantığı çalışıyor gibi geldi bana

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 10 bin lotum var, maliyet 3.75 civarı.
    Rüçhanları satıp ana hisse almak mı mantıklı? Yoksa bedelliye katılmak mı?

İkisini kıyaslarsak nasıl hareket etmek lazım acaba

5.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    10 bin lotum var, maliyet 3.75 civarı.
    Rüçhanları satıp ana hisse almak mı mantıklı? Yoksa bedelliye katılmak mı?

İkisini kıyaslarsak nasıl hareket etmek lazım acaba

Sn. Dr.Heart bu soruyu size yakıştıramadım doğrusu. Siz yılların borsacısısınız. Defalarca bedelli gördünüz. Bu tecrübelerınızden faydalanın lütfen. Yazdıklarıınıza göre şirket yönetiminin yavuz hırsız olduğunu görmüşsünüz madem, katılmazsınız, riskinizi de artırazsınız, kafanız da rahat eder. Bana göre bedellilerin çoğunda, başlangıcından ilk 1 saat hariç, bitene kadar (15 gün) hisse de baskı görüyoruz. Bitmeye yakın 1-2 gün önce normale dönüyor. (Trılc de bunun tersi oldu) Evet ihaleyi satış fırsatı görüp malı gömmüşler. Ben de kapanış fiyatını görünce biraz aldım. Baskılama devam edersr devam ederim

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bütün yayinlanmadan bedelli onayı alan
    Şirket bravo SPK.iyi çalışıyorsun!
    Yazıklar olsun

Bugüne kadar bir örneği yok

8.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Sn. Dr.Heart bu soruyu size yakıştıramadım doğrusu. Siz yılların borsacısısınız. Defalarca bedelli gördünüz. Bu tecrübelerınızden faydalanın lütfen. Yazdıklarıınıza göre şirket yönetiminin yavuz hırsız olduğunu görmüşsünüz madem, katılmazsınız, riskinizi de artırazsınız, kafanız da rahat eder. Bana göre bedellilerin çoğunda, başlangıcından ilk 1 saat hariç, bitene kadar (15 gün) hisse de baskı görüyoruz. Bitmeye yakın 1-2 gün önce normale dönüyor. (Trılc de bunun tersi oldu) Evet ihaleyi satış fırsatı görüp malı gömmüşler. Ben de kapanış fiyatını görünce biraz aldım. Baskılama devam edersr devam ederim

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Para piyasalarında ne kadar uzman olursan ol zararda iken ve bakiye daha da aşağı inerken kolay kolay ne yapacağına karar veremezsin. Elin ayağına dolaşır, sağlıklı düşünemezsin. Çok yaşadık bu durumları, hor görmemek gerek.

Sayfa 249/290 İlkİlk ... 149199239247248249250251259 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •