Sayfa 276/290 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by nsrtckr15 Yazıyı Oku
    Para olsa ne olacak yine bedelli yaptılar
    Spk dur demezse her sene ihale alip bedelli yaparlar.
    Ky yok diyorsunuz ama bazı gruplar ky yi mallandırdılar
    Telegramda patronla saydıran binlerce yatirımcı var

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vay be Ky.ya malı yıkmış o zaman.Peki bu kadar bedelliye niye izin veriyor spk. Arkdas sen yatırımcına ne verdin ki ...bes kurus temmettu vermemişsin , hissenden kazandırmamışsın demesi gerekir... yatırımcıyı koruyan kalkan yok o zaman milletin borsada ne isi olsun ama iste halka arz edilirken allanıp pullanıp iyi kar edersiniz algısı verilerek pazarlandığı icin herkes alıyor bir hisseyi sonra agzı yanıyor tövbe bir daha diyor...sonra yeni avlar geliyor bu düzen boyle devam ediyor...SPK böyle hisselere agzının payını vermedikce duzelmez bu kandırmaca vs.Allah kolaylık versin hissede nafakasını kaybedenlere .

2.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Vay be Ky.ya malı yıkmış o zaman.Peki bu kadar bedelliye niye izin veriyor spk. Arkdas sen yatırımcına ne verdin ki ...bes kurus temmettu vermemişsin , hissenden kazandırmamışsın demesi gerekir... yatırımcıyı koruyan kalkan yok o zaman milletin borsada ne isi olsun ama iste halka arz edilirken allanıp pullanıp iyi kar edersiniz algısı verilerek pazarlandığı icin herkes alıyor bir hisseyi sonra agzı yanıyor tövbe bir daha diyor...sonra yeni avlar geliyor bu düzen boyle devam ediyor...SPK böyle hisselere agzının payını vermedikce duzelmez bu kandırmaca vs.Allah kolaylık versin hissede nafakasını kaybedenlere .
    patron 22 ve 23. dönem iktidar partisi milletvekilliği yapmış

3.  Alıntı Originally Posted by memcek Yazıyı Oku
    patron 22 ve 23. dönem iktidar partisi milletvekilliği yapmış

Hisse baya düşmüş bedelli onaylanmaz ise veya bir yerden tepki verir mi acaba...bir şansımızı denesek alım yeri sizce neresi olabilir üç aşağı beş yukarı...tepki alımindan faydalansak diyorum...halka arzlar gibi...olur mu acaba? Terettuddeyim geçmisı baya dramlı hisse.Normal hisse olsa korkmayacağım ama🤔😄

4.  Alıntı Originally Posted by browjn Yazıyı Oku
    Hisse baya düşmüş bedelli onaylanmaz ise veya bir yerden tepki verir mi acaba...bir şansımızı denesek alım yeri sizce neresi olabilir üç aşağı beş yukarı...tepki alımindan faydalansak diyorum...halka arzlar gibi...olur mu acaba? Terettuddeyim geçmisı baya dramlı hisse.Normal hisse olsa korkmayacağım ama����
    buralardan tepki alması en azından düşüşün bitmesi lazım yoksa aşağılarda 1,80 ler var destek. Boşuna dememişler itibarını güvenini kaybedeceğine paranı kaybet para yerine gelir ama güven itibar kazanılmaz. Benim patrona dolayısı ile kağıda güvenim yok.

5.  Alıntı Originally Posted by memcek Yazıyı Oku
    buralardan tepki alması en azından düşüşün bitmesi lazım yoksa aşağılarda 1,80 ler var destek. Boşuna dememişler itibarını güvenini kaybedeceğine paranı kaybet para yerine gelir ama güven itibar kazanılmaz. Benim patrona dolayısı ile kağıda güvenim yok.

Haklısın Nerden alırsan al aşağıya ceken bir zihniyetleri var bunların oyle görunuyor..Bu bedelliye Spk izin vermez diyorum ama burası Turkiye tabiki..1.80 lere gelirse cerezlik denemelik biraz alalım diye dusunuyorum o zaman..bir test edelim bakalım kagıdı.tskr.

6. çeksin 1,83 e alalım bir milyon lot

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    çeksin 1,83 e alalım bir milyon lot

1.89 tl.ye cekmiş ki alsaydın burdan 500 bin lot🤣 ben, 1.60 lara gelirse 15-20 bin lot almayı düşünüyorum.Senin 1 milyonun şimdiden hayırlı olsun.

8. Bölündü mü bu hisse? 1.60 lara değdi mi? En düşük kaç lirayı gördü acaba?

Sayfa 276/290 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •