Sayfa 38/290 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 297 - 304 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Sn. Trmcleod, bir kere "sen" değil, siz diyeceksiniz.. Ben siz diye hitap ediyorum laf sokmayan herkese.. Sizin tecrübeniz ve borsa bilgi birikimiz çok yüksek olduğu için laf soksanız da, size aşırı gıcık olsam da, "siz" diye hitap etmeye devam edeceğim, orası ayrı konu Bilgiye ve bilgili adama saygı duyarım

Bu soruyu Aselsan topiğinde de sordum bugün aynı anda, orada laf sokmadan, adam gibi cevap verdiler.. Cevabı orada görebilirsiniz...
    aselsan topicinde sorabilirsin.. emir kipi kullanma. saygısızlığım yok. tercihin siz dememse öyle talep et istersem değerlendiririm. hiç bir koşulda "sen" demek hakaret yada saygısızlık değildir. sana adam gibi cevap veriyorum. yazdığın sorunun bir karşılığı yok en azından katmer için şunu da söyleyim. bmc, otokar içinde yok.

2. Abd yaptırımının "Abd'ye savunma sanayi parçası üreten" firmalarımızla kısıtlı olmasından bahsediliyor haberlerde.. sanırım sadece F-35 parçaları üretenler etkilenecekler, onlar da borsada işlem görmüyor... Borsa en kötüyü fiyatlamıştır, çok etkilenmez, Aselsan ve Katmer'de de sıkıntı yok Yani.. Asayiş belkemal.. Dağılabiliriz...
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

3. Bugün 404'den dönmüş hisse.. Acaba bize bir mesaj mı veriyor patron ????

Furkan: "alın size 404 Nasıl da yapıştırdım ama..."

Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

4. Dünde en yüksek değerinin 3 kademe aşasından kapattı bugün de karanlık odadan da güzel çıkıyo bakalım yarın nolacak alanlar boşuna almıyodur bu ay 5 İ bulur sanırım

5.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Bugün 404'den dönmüş hisse.. Acaba bize bir mesaj mı veriyor patron ????

Furkan: "alın size 404 Nasıl da yapıştırdım ama..."

images (1).jpeg

404 iyi değil Furkan, bu daha iyi...

6. Mevcut dirençler nelerdir arkadaşlar bir de karanlık odadan çok mu alıcılı çıktı lot adedi bilen var mı

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    5,50 CİVARI ENDEXE balı olmakla beraber tepkinin devam etmesini bekliyorum trade becerebilen arkadaşlar senette hareket etmekten korkmasın bence....4,35 e kadar çekebildim maliyeti 5 sene daha taşırım..
    Başarınızı kafanız değil dayanma gücünüz sonucu belirler. Borsada kazanmak için birinci kural korkmamaktır. Peter Lynch..

Sayfa 38/290 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •