Special Days Image
Sayfa 43/290 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 337 - 344 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. bugün açığa satılan lot adedi/fiili dolaşımdaki lot adedi oranı %17,80
    işte bu adamlar verecek mi şirkete para

Fiili Dolaşımdaki Pay Oranı %56,59
    patron hariç piyasadan 30 milyon para toplanacak
    herkes bu parayı karşılayamazsa ne olacak bunu bilmiyorum

Yarın burada bedelliye katılmak istemeyenlerin satışları gelir 3,80 lere kadar gevşer kimse elini cebine atmak istemez kötü olan da bu bence en iyisi satıp bedelklinin som günü almak

şirket çok borçlu 700 trl borcu var 37 trl bedelliden toplasa ne olur borcın 1 yıllık fdaizi 200 trl işli zor daha çok bedelli gelir

4. Sizin hesabınıza göre daha 20 kere bedelli olacak

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Burada izlenecek en akıllı yol hisseleri satıp rüçhanın son günü almak zaten son hareketin sebebide o yukarı çek bedelli parasını hisse satarak öde küçük yatırımcı her zamanki gibi seyreder ben uyarımı yaptım 2 hafta sonra görüşmek üzere öz<elden sonuçları yazın

6. ya hisseyi daha da yukarıdan bölmek isterlerse...

7.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Sözüm hisseye yeni girecek acemilere...

Bu hisse bizi mahvetti.. Sabrınız yoksa bulaşmayın... Bu hisseye bulaşırsanız ya sabır taşı olursunuz, ya salya sümük ağlarsınız, ya da gece gündüz beddua/küfür , v.b...

.....
    .....
    Katmr yüzünden param pul olduğu için kımıldayamıyorum...
    Evet, topiğe yeni ağlayanlar, yeni bedduacılar ve yeni küfürcüleri bekliyoruz.. Heyecanlı ve telaşlı şekilde yazacak çoğu.. Patron ve/veya spek o tipleri gördükçe zevk alıyor olabilir..
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

8. Elinde olan satmak ise bişey olmaz hatta almak gerek ne kadar yüksekten bölünürse yatırımcının karına.

Sayfa 43/290 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •