Sayfa 7/290 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2315 madde; 49 - 56 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Bunların Allaha inançı yok seni benimi düşünecekler bunların bunların Başka çevrelerle ilişkileri incelensin

Her kademeden mal vermeye çalışıyorlar belli ki patron satışı dışında bilmedipimiz ciddi problemler var.
    Tabii bu tarz kumar kapıtlarında her şey patron kontrolündedir. Olumlu haber öncesi birilerine bilgi verilir aynı şekilde kötü haberlerle de..
    10 üzerinden dünya sattılar yıllardır çıkmıyor. Alanlara gerçekten yazık ama suçlu olduklarını da bilsinler. Diğer suçlu da SPK.. bu tarz pislik kapıtların borsa da ne işi var allah aşkına. Akıllı olan ve kazanç sağlayan kim? Patron..golü atmış millete..
    Çok düştü alayım diyen malum çok var..borsada bir kural vardır; mal verildiği anda bu tarz kumar kapıtlarında düşüş bitmez. Çünkü malı satarlar sonra açıkçılara bırakırlar sahneyi ki daha da düşürsün. Her türlü yukarı kısa tepkiler 5-10 birim daha mal satmak ve keklik avlamak içindir. Şakın bulaşılmasın belli ki bilmediğimiz çok ciddi problemler var bu leş kapıtta.

6. uzun vadeli yatırım yapmak niyetinde olan yatırımcıları üzecek paylaşımlar yapmak hiç şık bir davranış değil...düşüş nedeniyle moraliniz bozulsa bile başka insanların direncini kırmayın.. gelen haber bence son derece olumlu gözüküyor ama nedense ısrarla kötüymüş gibi gösteriliyor. benim de kendime ait küçük bir şirketim var şöyle düşünüyorum, en büyük problem kısa vadeli borçlardır. bu şirket bunu halletmiş. keşke bankalar aynı anlayışı bizlere de gösterse. kabaca; 25 milyon kasada para var, 120 milyon alacak var ve 340 milyon stok var. kamu borçlarını ödemekte nazlanıyor-zorlanıyor, bu nedenle firmalarda kısa vadeli banka ve diğer borçlarını ödemekte zorlanıyor. firmaya anlayış gösterilmiş ve vade epeyce uzatılmış, bu kadar basit. ben böyle düşünüyorum. belki de fazla iyimserim bilemiyorum. şu ana kadar pek bir şey kazanamadığım için siz bana bakıp alım satım veya elde tutma kararı vermeyin...

7. Tahtacı avladığını söyleyen, 5,40'dan ver bana Furkan lütfen diyen biri vardı... Sanırım kuzu kuzu bekliyordur.. Biz de öyle düşünüyorduk eskiden... bekliyoruz kuzu kuzu...
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

8. Arkadaşlar merhaba
    Kap haberi beklentisi varmi sizde. Varsa içeriği hakkında öngörünuz nedir.

Sayfa 7/290 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •