Sayfa 71/290 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 561 - 568 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. İşlem hacmi Aselsanı geride bıraktı... Halkbankı 2'ye katlıyor.. Gözü Garan'ın tahtında
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2. tavandan ne kadar açığa bastıysa adamlar 2,55 ve 2,60 arasında kapattılar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. ama ben bu hareketi bekliyordum buğün ve ya yarın düzeltmeside sert oldu şimdi tavana gitse bu sefer korkudan millet satar ve adam da güzelce toplamış olur...
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    TC CUMHURİYETİ DEVLETİ
    Gönderi
    1,255
    2 parti malları aldık ama 2,85 çok mühim benim için napmaya çalıştıklarını anlamak zor ...😀

5.  Alıntı Originally Posted by brokers Yazıyı Oku
    2 parti malları aldık ama 2,85 çok mühim benim için napmaya çalıştıklarını anlamak zor ...��
    BROKERs katmer 2015 ekim aralık arasındaki haraketi yaparmı dersin yine blünmedne önce 3 lerden 10 a çıkışş soluksuzz ne diyorsun ? bizi güldürür mü bu sefer

6. bu ne yaw dolaşımdaki malı 5 kere çevirdiler, kapanışa da 7/8 kere çevirmiş olurlar

7. Haydi güzelim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

8. Kapanisa yakın verircegim yine tirstim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 71/290 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •