Sayfa 9/290 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Cefaks hocam citi satışları patrondan olabilirmi gedik satışları söylenen miktar açısından yeterli değil bence. YTD.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Dünyadaki en önemli şeylerin çoğu, hiç umut gözükmediği halde denemeye devam edenler tarafından gerçekleştirilmiştir.” ~ Dale Carnegie

2. Günden güne anlıyoruz nasıl bir nalete bulaştığımızı

3. önceki hisse satış zamanından sonraki harekete benziyor.. verdikçe vermişlerdi..ytd

Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    önceki hisse satış zamanından sonraki harekete benziyor.. verdikçe vermişlerdi..ytd
    Öve öve bitiremiyordun bu kumar kapıdını geçen yıl. Ne dersin ucuz mu bu kumara 4,80 yoksa 3 lü seviyeleri bekleyeyim mi?
    Senin yorumların önemli çünkü gelecek gördün bu kumar kapıdında😊

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Öve öve bitiremiyordun bu kumar kapıdını geçen yıl. Ne dersin ucuz mu bu kumara 4,80 yoksa 3 lü seviyeleri bekleyeyim mi?
    Senin yorumların önemli çünkü gelecek gördün bu kumar kapıdında��
    övmek mi ? ne fiyat verdim ne övdüm.. yanlış bilgi verenler oldukça düzelttim herkes için ha istersen düzeltmeyelim saçmalayanlar devam etsin.. birisi derse ki maliyete yedirmiş finansman giderini diye onu düzeltirim.. yada daha farklı teknik bir konuda hatası olan olursa onu da düzeltirim bu övmek değildir.. tabi bazı insanlar sürekli sövdüğünden dolayı doğruyla/yanlışla işleri olmaz yanına şakşakçı arayabilirler ama o ben olmam olanada birşey demem..ytd

6. Cimer'e Katmercileri şikayet etmek isteyenler için , şikayet dilekçesinde yazılabilecek önemli ve etkili olabilecek konuları lütfen paylaşalım... Bu mesajı alıntılayarak yazalım.. En sonunda toparlarız.. Herkes ne yazacağını bilir böylece... Ben geçmişte (2-3 ay önce) içerikte yazılması gerekenleri çok yazdım, biraz katılım olsun, çeşitli fikirler gelsin...

Yoksa millet ne yazacağını bilmiyor, kalkıp derinhisse'yi yazıyor dilekçesinde.. Derinhisse daha 2 ay önce analiz etti, suçu yok adamın.. Halbuki Katmerciler yıllardır mağdur ediyor.. Sadece asıl şeytanın ve "minion"larının yaptıklarını yazmalıyız..
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

7.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Cimer'e Katmercileri şikayet etmek isteyenler için , şikayet dilekçesinde yazılabilecek önemli ve etkili olabilecek konuları lütfen paylaşalım... Bu mesajı alıntılayarak yazalım.. En sonunda toparlarız.. Herkes ne yazacağını bilir böylece... Ben geçmişte (2-3 ay önce) içerikte yazılması gerekenleri çok yazdım, biraz katılım olsun, çeşitli fikirler gelsin...

Yoksa millet ne yazacağını bilmiyor, kalkıp derinhisse'yi yazıyor dilekçesinde.. Derinhisse daha 2 ay önce analiz etti, suçu yok adamın.. Halbuki Katmerciler yıllardır mağdur ediyor.. Sadece asıl şeytanın ve "minion"larının yaptıklarını yazmalıyız..
    şirket salak mı o kadar kendi ayagına sıksınn adamların yaptıgı herşeyy usulu uygunn saan en fazla almasaydın derler yada satt derlerr bunun adı nitelikli dolandırıcılıkkk vicdanları yok bunlarınn borç yapılandırma haberiyle nasıl olurda hisse satışını aynı ana denk getirirsinn normalde hisse satışı olmasaydı olumlu bir haberdi ama yok adamlar zarardaysanız satıp çıkacaksınız zararı kabul edeceksiniz diorr ben şahsenn zararına tek lot vermem bunlara yöneticilerin amacı şirketi batırmaksa onlarla beraber batarızz ÇİFLİK BANKTA Kİ tosun bile bunlardan vicdanlı o bari bi açıklama yapıyor bunların dili LAL olmuşş şirketle ilgili tek bi olumlu haber akışı yok oynadıkları algı şirket batıyor bu algıyı piyasaya veriyorrlar bu namertliktir ancak bunlara yakışırr ytd

8. Katmerci arkadaşlar haliniz nicedir? Şu lanet kağıdı kap(yapılandırma) haberi düşünce aldım da 5.70 lerde zor sattım. Şimdi bakıyorum beterin beteri varmış..

Hani 15 liradan alıp sattık yine gider dedik, bedelsiz ve bedelli yapacak dedik..

İşin özü bu kadar alavare dalavare hırsızlık, vicdansızlık, insafsızlık olanileceğini düşünemedik..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

Sayfa 9/290 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •