Sayfa 283/290 İlkİlk ... 183233273281282283284285 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Sene sonuna yapacağı, aldığı siparişlerin tesliminin yaklaşık 90 milyon USD olmasını bekliyorum

Finansal borcunu kapattiginda , 2 lira dahi olmayan hisse fiyatının, aldığı ihaleleri ile yakın bir gelecekte Otokarın bari %5 seviyesine tasinacagina inanıyorum.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

2. Sene sonuna yapacağı, aldığı siparişlerin tesliminin yaklaşık 90 milyon USD olmasını bekliyorum

Finansal borcunu kapattiginda , 2 lira dahi olmayan hisse fiyatının, aldığı ihaleleri ile yakın bir gelecekte Otokarın bari %5 seviyesine tasinacagina inanıyorum.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

3. 2.15 i geçmeyi dener mi
    Yoksa 1.87 de tekrar zemini guçlendirme çalışması mı yapar

Yarın belli olur

4. https://twitter.com/koc_ibrahim_koc/...LWi0GBi4Q&s=19

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Mümkün değil. Dövizin yükselişi durmaz zira faizler /25 civarı.. Gerçek enflasyon /100 üzerinde. Bu faiz bunu karşılamaz ve millet altarnatif arar.. Ya mala talep yada döviz altına talep devam eder.. Kimse kimseyi kandırmasın katmr. gibi. Katmr. Yatırımcısını 10 yıllardır kandırmış ve kandırmaya devam ediyor.. Katmr. Fiyatı 12 - 13öncesinde ve günlerde gördüğü zirvesinin yüzde/ 700 altında işlem görüyor. Yatırımcısını fena düklemiş ve kandırmış. Bundan sonra düzelir mi? Hiç sanmıyorum ama inşallah diyelim.

6. Ne malı ne kilitlenmesi yav akıllı olun düşsünde tekrar alalım ayağındasınız..KÖTÜLEDİĞİNİZ ŞİRKET YIDIZ PAZARDA.... savunma şirketi, PD dd ortada... aselsanla çalışan sanayi ve savunma şirketi uyumayın....HELE BİRDE ERTELENEN İÇSEL BİLGİ VARSA Kİİ OLMASIDA ÇOK MUHTEMEL OZAMAN GÖRÜRÜM BEN SİZİN TOTOŞUNUZU...

Alıntı Originally Posted by mertgüven Yazıyı Oku
    Ne malı ne kilitlenmesi yav akıllı olun düşsünde tekrar alalım ayağındasınız..KÖTÜLEDİĞİNİZ ŞİRKET YIDIZ PAZARDA.... savunma şirketi, PD dd ortada... aselsanla çalışan sanayi ve savunma şirketi uyumayın....HELE BİRDE ERTELENEN İÇSEL BİLGİ VARSA Kİİ OLMASIDA ÇOK MUHTEMEL OZAMAN GÖRÜRÜM BEN SİZİN TOTOŞUNUZU...
    Abim ne kadarda dogru söyledin . katmr bu sene makus talihini yenebilir.

8. Ben foruma yeni üye oldum ama bu katmr denen adi hissede bayadır uzun yatırımcı oldum malesef. Bu hisseyi bırakın dostuma, düşmanıma bile tavsiye etmem, önermem. Zaten bende boş bulunduğum bir zamanda araştırma falan yapmadan aldığım ama inanın aldığıma alacağıma beni bin pişman eden bir şirket ve hissesi. Yazacak o kadar şey var ki ama gerek yok. Sadece bulaşmayın derim. Keşke bu ali cengiz oyunlarından vazgeçselerde hisseyi rahat bıraksalar hisse kendini toplasa ama malesef.

Sayfa 283/290 İlkİlk ... 183233273281282283284285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •