Special Days Image
Sayfa 277/290 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    çeksin 1,83 e alalım bir milyon lot

Cekmiş 1.83 liraya hemen al bir milyon lot.Tebrik ederim bildin 1.83 gelecegini.🤔

2. Yahu 1.56 bile görmüş bu hisse..sımdi 1.77 olmuş..takip etsem 1.60 lardan alırdım.Nasip degilmiş artık.Tekrar gelirse alalım bari.

3. Sermaye artırımına gelecek fonun kullanım yerlerini yazmışlar... Banka borçları birçok banka. Anlaşılır tamam..
    Ancak aldıgı işler var. Bunların işine başlamak için. Malzeme tedarikinde kullanacakmış bedelliden gelen paranın bir kısmını.. Bir işte 100 milyon.. Bir işte 22 milyon vsvs.. Bu işler özel siparişi işler. Bu işlerde avans alınmmıyorsa. Olmaz. Adam işin ortasında vazgeçebilir vs.. İşe başlamak için, gerekli avansıda. Hissedarlara. Yıkıyor..böyle bir ticaret olur mu

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    Sermaye artırımına gelecek fonun kullanım yerlerini yazmışlar... Banka borçları birçok banka. Anlaşılır tamam..
    Ancak aldıgı işler var. Bunların işine başlamak için. Malzeme tedarikinde kullanacakmış bedelliden gelen paranın bir kısmını.. Bir işte 100 milyon.. Bir işte 22 milyon vsvs.. Bu işler özel siparişi işler. Bu işlerde avans alınmmıyorsa. Olmaz. Adam işin ortasında vazgeçebilir vs.. İşe başlamak için, gerekli avansıda. Hissedarlara. Yıkıyor..böyle bir ticaret olur mu

Olmaz böyle sirket dogru dersin.Hissesini alacaktım uzun süre inceledim sayfayı bastan sona okudum.Bu sirket her geleni soymuş mumkun degil bir lotunu almam.Berbat bir hisse.Kara delik gibi bir şey bu hisse.Alacaksanız bin kere milyon kere dusunun derim.

5. Bende de hisse yok.. İnceledim çok olumlu degilim.. Kısmet

6. Bir hisseyi almadan önce şirketi araştırın ama şirketle beraber patronlarını, hikayesini, sırtını nerelere dayadığını da araştırın hisse hakkında daha sağlıklı fikir sahibi olursunuz

7.  Alıntı Originally Posted by memcek Yazıyı Oku
    Bir hisseyi almadan önce şirketi araştırın ama şirketle beraber patronlarını, hikayesini, sırtını nerelere dayadığını da araştırın hisse hakkında daha sağlıklı fikir sahibi olursunuz

Baktım iste sırtını bir partiye dayamış.. 4 kez bedelli yapmış, borsaya kote oldugundan beri yatırımcısını soymuş..grafiginden belli.Mümkün degil beş kuruş koklatmaz.vurgun yapmak icin borsaya girdigi ayan beyan belli gibi..nerden alırsan al fiyatı dusuk olmaz bence.Cok tehlikeli bir hisse bence..sokaga atılacak parası olan varsa alabilir bu hisseyi.Olumlu yanı sıfır .ilk önce cazip geldi bana ama inceledikçe yazılanları okudukca bir saman çuvalı bile etmez düsüncesine vardım.Degmezmis bile incelemeye ama zaman harcadık iste.üzgünüm.

8. katmerciler ne biçim hisesin sanki soyguncu hisse böyle yatırımı olur spk göreve ytd

Sayfa 277/290 İlkİlk ... 177227267275276277278279287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •