Sayfa 238/290 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Patron gevşek se hissede gevşek davranır

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sent from my iPhone using Tapatalk

3. çok az aldim ortak olduk...hissenin gelecegini parlak görüyorum toplayarak yatirima devam...

4. Kayıtlı sermaye tavanı ödenmiş sermayenin 5 misline arttırım kararı alınmış. Ödenmiş sermaye kayıtlı sermayesinin yarısının altındaydı, daha yer vardı sanki...

kesin olmamakla beraber bu derece yüklü bir kayitli sermaye tavanı artışı bedelli sermaye arttırım ihtimalini yükseltir

Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı ödenmiş sermayenin 5 misline arttırım kararı alınmış. Ödenmiş sermaye kayıtlı sermayesinin yarısının altındaydı, daha yer vardı sanki...

kesin olmamakla beraber bu derece yüklü bir kayitli sermaye tavanı artışı bedelli sermaye arttırım ihtimalini yükseltir
    ---faaliyetlerden nakit üretemeyince ne yapsın?...

6. Desene İsmail hoca yine ky sırtına binmeye niyetlendi
     Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
    Kayıtlı sermaye tavanı ödenmiş sermayenin 5 misline arttırım kararı alınmış. Ödenmiş sermaye kayıtlı sermayesinin yarısının altındaydı, daha yer vardı sanki...

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

8. benimde aklıma bedelli sermaye artışı geldi. ama bu hisse bedelli sermaye artışını yeni yaptı diye hatırlıyorum. birde ileriye dönük yapmış olabilirler.

Sayfa 238/290 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •