Sayfa 151/290 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Ne buradaki patron yalayicilara ne de yeni yetmelere cevap vermeye gerek yok. Anca aralarinda paslasirlar. Ben 3 ayda bir gelip bilanco ile ilgili beklentimi ve bilanco sonrasi degerlendirmemi yapmaya devam edecegim. Bu yalayicilardan biri 12 aylik bilancoya da favok marji soyle artmis b.k pusur boyle yukselmis yaziyordu. Halbuki faaliyette bile zarar yazan bir 3 aylikti. Siz ortami bos mu buldunuz hayirdir ? Size ne ? Istedigimi yazarim istedigimi cizerim. Gelmisim firma zarari su kDar olacak diyorm. Akil zengini bana diyor ki sundan sundan da bahset. Sen de ondan bahset. Banane. Istedigin k.ci yalayabilirsin. Benm yazdiklarim beni baglar. Faydalanan arkadaslardan hitabetim icin pesinen ozur diliyorum. Ben her onemli donem ve olayda yine yaziyor olacagim. Bosa havlamayin.
    Bu ederi olmayan, batak pislik, hükümet yalaması kağıt şu an çoktan batmıştı da, misyonu (yalamalığı) gereği kurtardılar..
    Banka borçlarını kurtarmasalar çoktan mefta olmuştu..14'lerde ne geçirdiler millete güzel haberlerle sonra hep zarar..
    Çok alçak pislik bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Bu ederi olmayan, batak pislik, hükümet yalaması kağıt şu an çoktan batmıştı da, misyonu (yalamalığı) gereği kurtardılar..
    Banka borçlarını kurtarmasalar çoktan mefta olmuştu..14'lerde ne geçirdiler millete güzel haberlerle sonra hep zarar..
    Çok alçak pislik bunlar.
    aşşağlık kağıtta kalmasın kimse ben daha kaz***** görmedim kalanlarada ızdırap okuyanlarada..ytd

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Çok alçak pislik bunlar.
    Aynen oyle. Gun yuzu gormesi de pek mumkun gorunmuyor. Saksakcilara aldiris etmemek lazim

4.  Alıntı Originally Posted by creed345 Yazıyı Oku
    Aynen oyle. Gun yuzu gormesi de pek mumkun gorunmuyor. Saksakcilara aldiris etmemek lazim
    Şakşakçılar hep olacak..14'deyken de vardı şimdi de var..Onların bir misyonu olduğu için çok kızmıyorum sadece vebal aldıkları için kendilerini uyarıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Şakşakçılar hep olacak..14'deyken de vardı şimdi de var..Onların bir misyonu olduğu için çok kızmıyorum sadece vebal aldıkları için kendilerini uyarıyorum.
    Vebal için uyarmak fln Vay arkadaş bir sadrazamımız vardı. Şimdi birde fetvacımız geldi.

6. 2017 de 450 milyon ciro demislerdi saksakcilar unutmustur. Hala 450 ciroyu bekliyoruz ))

7.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Vebal için uyarmak fln Vay arkadaş bir sadrazamımız vardı. Şimdi birde fetvacımız geldi.
    Sen neden benim her yazdığıma atlıyorsun? Yoksa 14'lerden millete gazlama gibi bir vebal mı işledin yoksa bunun sıkıntısını yaşıyorsun?

8.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Sen neden benim her yazdığıma atlıyorsun? Yoksa 14'lerden millete gazlama gibi bir vebal mı işledin yoksa bunun sıkıntısını yaşıyorsun?
    1 kere kimse diyemez burada müthiş süper şirket alın satın vs dediiğimi. Benim burada yaptığım yanlış bilgi verenler, bilinçli kötümserlik pompalayanlara karşı doğruyu söylememdir. Sadrazam zarar açıklayacak dedi hayır mı dedim? Bir seviye daha götürdüm yıl sonuda muhtemelen zarar açıklar dedim. Bunu söylerken favök marjının iyileşeceğinide söylüyorum bazılarına göre bu gazlamak oluyor. Temel teknik analiz bilmeyenler böyle söyler ama benim yaptığım gerçeği söylemek ötesi değil sizlerde deneyin iyi gelecektir. Bukadar mutsuzsanızda satın kurtulun bizde kurtulalım onun dışında şak şak yapılsın diye saçma sapan yorumlarınıza mağruz kalıyoruz şak şak yapmayınca bize kızıyorsunuz olmuyor. Ytd

Sayfa 151/290 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •