Sayfa 88/290 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Savunma Sanayi Ürünler Kataloğu
    Syf.28/... 1) HIZIR
    syf.29/... 2) KHAN
    Syf.33/... 3) ZIRHLI AMBULANS
    Syf.36/... 4) KIRAÇ YENİ NESİL OLAY YERİ İNCELEME ARACI
    Syf.39/... 5) ZIRHLI LOW BED TREYLER
    Syf.39/... 6) ZIRHLI ADR' Lİ AKARYAKIT TANKERİ
    Syf.41/... 7) UZAKTAN KUMANDALI ZIRHLI PALETLİ EKSKAVATÖR
    Syf.41/... 8) UZAKTAN KUMANDALI ZIRHLI BELDEN KIRMALI YÜKLEYİCİ İŞ MAKİNASI
    Syf.42/... 9) ZIRHLI DAMPER
    Syf.43/...10) ZIRHLI KAZIYICI YÜKLEYİCİ İŞ MAKİNASI
    Syf.49/...11) UKAP

Savunma Sanayi Başkanlığının Bu seneki Ürünler Kataloğunun Kara Araçları bölümündeki 87 adet araçtan 11 tanesi Katmercilerin olmuş.
    Geçen seneki katalogda Katmerciler ya 1 idi yada sıfır. Bu sene kataloğa dolu dizgin girmiş.
    Bu da önemli gibi duruyor.

Bankalarla anlaştığında EURO 6,30 imiş. Haziran sonu da 6,56. Şu andada 6,27 civarı.
    Bu da önemli gibi duruyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Screenshot_20190820-030423_NetDania.jpg3

Benim önceden bahsettiğim DESTEK çizgisi.. Turuncu çizgi..
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

Sayın Katmerci bakalım ne zaman hisse yapıcıyla paslaşıp artık bir haber daha lazım diyecek inşallah buralar artık yeterlidir.Belki sayın dediğim için bir çoğunuz bana kızıyordur. Esasında ben de bana kızıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Screenshot_20190820-030423_NetDania.jpg3

Benim önceden bahsettiğim DESTEK çizgisi.. Turuncu çizgi..
    turuva atı Euro nolduu 6.3 lara geldii yeniden daha da üzerine giderr atıp tutuyordunn euro düşünce borç gırlaktaa gelen geliride gider kısmına yazdırıp şirketin içini boşaltıyorlar dipnotlara baktımm ŞİRKET 2019 içerisinde 7 milyon değerinde duran varlık satışı yapmışş gizliden gizliye ne bi haber ne bişey patron her daim mokoko ytd

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    turuva atı Euro nolduu 6.3 lara geldii yeniden daha da üzerine giderr atıp tutuyordunn euro düşünce borç gırlaktaa gelen geliride gider kısmına yazdırıp şirketin içini boşaltıyorlar dipnotlara baktımm ŞİRKET 2019 içerisinde 7 milyon değerinde duran varlık satışı yapmışş gizliden gizliye ne bi haber ne bişey patron her daim mokoko ytd
    Screenshot_20190820-152734_Drive.jpg

Faaliyet raporunda DURAN VARLIKLAR azalmış olarak mı görülüyor???

Yukardaki tabloda 2019'da (ilk 6 ayda) Duran Varlıklar 7 milyon TL artmış olarak görülmüyor mu ??????

Üstelik dönen varlıklar da artmış 141 milyon TL...

Ya benim gözlerim bozuldu, ya da sizinkiler bozuk.... Ya da ard niyetli bir sahtekarsınız... Takdiri forum üyelerine bırakıyorum...
    Son düzenleme : True; 20-08-2019 saat: 15:49.
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

6. Ms Katmerci önce kendi cebini doldurmadan para kazandırmaz. bunlara para versen dinlerini bile değiştirebilir kendilerinden başka kimseyi düşünmezler sonrada her ortamda da haktan hukuktan bahsederler Rabbim bunları bildiği gibi yapsın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by sertug Yazıyı Oku
    Ms Katmerci önce kendi cebini doldurmadan para kazandırmaz. bunlara para versen dinlerini bile değiştirebilir kendilerinden başka kimseyi düşünmezler sonrada her ortamda da haktan hukuktan bahsederler Rabbim bunları bildiği gibi yapsın.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    doldurdu heralde %3 yaptı kağıt..ne zaman buralarda küfür kıyamet artsa hareket oluyor yukarıya bak sen allahın işine duyda inanma..ytd

8.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Screenshot_20190820-152734_Drive.jpg

Faaliyet raporunda DURAN VARLIKLAR azalmış olarak mı görülüyor???

Yukardaki tabloda 2019'da (ilk 6 ayda) Duran Varlıklar 7 milyon TL artmış olarak görülmüyor mu ??????

Üstelik dönen varlıklar da artmış 141 milyon TL...

Ya benim gözlerim bozuldu, ya da sizinkiler bozuk.... Ya da ard niyetli bir sahtekarsınız... Takdiri forum üyelerine bırakıyorum...
    faliyet rapaoru sayfa 30 aa bakk 7 milyon 650 bin karşılıgında bina ve arsa satıldıgı yazyıorr

Sayfa 88/290 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •