Sayfa 89/290 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    faliyet rapaoru sayfa 30 aa bakk 7 milyon 650 bin karşılıgında bina ve arsa satıldıgı yazyıorr
    Faaliyet Raporu 15 sayfa.. sanırım Finansal Rapor demek istediniz...

Dönen varlıkların 141 milyon TL arttığını, Duran varlıkların 7 milyon TL arttığını biliyorsunuz değil mi???

Bu artışları nasıl açıklıyorsunuz??
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

2.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku

Dönen varlıkların 141 milyon TL arttığını, Duran varlıkların 7 milyon TL arttığını biliyorsunuz değil mi???

kardeşim lafı ne dolandırıyorsun satış olmuş mu olmamış mı ?

3.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku

artan gelirler karşısında bi türlü bilançoda kara geçmedii çok gider yazıyorr artan birşey yok aslında kagıt üzerinde kalıyor hepsii borç arttıyor euro ya çevirdiği borçları kur arttınca borçta arttıyor durduk yere sonra da arrtan gelirleri kur farkı diye hiç edecekk neresinden bakrsan bakk urumsallıktan yoksun bi şirkett sen habire şöyle arttı böyle arttı vs diyosunn

4. Yuh artık diyorum.... Akılsız bir adamla uğraşmak çok zor...

Amacının ne olduğu az çok belli.. Beğenmiyorsan sat, kurtul.. Ama hisse sahibi değil, besbelli.. Musibet gibi çöktü foruma....
    Yatırım tavsiyesi değildir... Sadece tahmindir.. Büyük ihtimalle de "hatalı" bir tahmindir..

5.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    kardeşim lafı ne dolandırıyorsun satış olmuş mu olmamış mı ?
    Satış olmuşsa nakite geçmiş işte, şirket için iyi birşey bu.. Dönen Varlık kısmına geçirmiş adamlar o satıştan gelen parayı... Para kasada demek ki.. Şirket kasasından alıp cukka yaptıklarına dair elinde bilgi, belge var mı?.. Kesin konuşuyorsun, büyük konuşuyorsun, yalan konuşuyorsun...

"belki şöyle yapmış olabilirler" desen cevap yazmazdım, ama kesin konuştuğun için ard niyetli olduğun belli oldu...

6.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    Satış olmuşsa nakite geçmiş işte, şirket için iyi birşey bu.. Dönen Varlık kısmına geçirmiş adamlar o satıştan gelen parayı... Para kasada demek ki.. Şirket kasasından alıp cukka yaptıklarına dair elinde bilgi, belge var mı?.. Kesin konuşuyorsun, büyük konuşuyorsun, yalan konuşuyorsun...

"belki şöyle yapmış olabilirler" desen cevap yazmazdım, ama kesin konuştuğun için ard niyetli olduğun belli oldu...
    sen 15 liradan ky nın kucagına kademeli oalrak verdiğinden beri buradasın senin patron namına burada hisseyi övdüğün pof pof ladıgın bes belli kanıt istiyorsan grafiğe aç bakk 14 15 lira iken hisse patron medyada sanatçı gibi demeçler veriyordu yok şöyle yok böyle diye kur riski yok falan diye sonra bedelli + bedelsiz yapıcaz dediler buda yalan çıktı hisse satmıcaz dedi patron yapılandırma haberiyle beraber birde o geçirdi gariban ky ya sonra bi baktık bedellsiz vermiyor % 200 BEDELLİ veriyoruz dediler hesapsızca yönettikleri şirketin borçlarını ky dan çıkarttılar bunların hepsi kanıtt yalancı arıyorsan furkan katmerciye ulaşş bu dediklerimi ona hatırlatt deli gibi maaş alıyorlar yk da kilerr 3 aylık yönetim giderine bak borçlu harçlı şirketi nasıl hiç ettiklerini görürrsün

7.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    sen 15 liradan ky nın kucagına kademeli oalrak verdiğinden beri buradasın senin patron namına burada hisseyi övdüğün pof pof ladıgın bes belli kanıt istiyorsan grafiğe aç bakk 14 15 lira iken hisse patron medyada sanatçı gibi demeçler veriyordu yok şöyle yok böyle diye kur riski yok falan diye sonra bedelli + bedelsiz yapıcaz dediler buda yalan çıktı hisse satmıcaz dedi patron yapılandırma haberiyle beraber birde o geçirdi gariban ky ya sonra bi baktık bedellsiz vermiyor % 200 BEDELLİ veriyoruz dediler hesapsızca yönettikleri şirketin borçlarını ky dan çıkarttılar bunların hepsi kanıtt yalancı arıyorsan furkan katmerciye ulaşş bu dediklerimi ona hatırlatt deli gibi maaş alıyorlar yk da kilerr 3 aylık yönetim giderine bak borçlu harçlı şirketi nasıl hiç ettiklerini görürrsün
    ben bu hisse 15 lirayken yazmıyordum ki, nasıl "patron namına 15 lirayken pohpohladığımı" iddia edebilirsin?.. göz göre göre yalan söylüyorsun... ben hisse zirvedeyken misafir olarak takip ediyordum bu sayfaları... hisse alıyordum ama foruma birşey yazmıyordum...

bak eski yazılarıma, bu sene mart ayında yazmaya başladığım görülüyor !!!!!... Patronu Cimer'e şikayet edelim diye kampanya başlatmak için yazmaya başladım... Patronu CİMERE şikayet için diyorum bak, iyi oku eski yazılarımı...

Ve bu hisseyi ne zaman övmeye başladığıma dikkat et, HİSSE EN DİPTEYKEN en ucuz halinde iken ÖVMEYE BAŞLADIĞIM görülüyor arşivde... O sırada sen "inşallah batar" diye beddua ediyordun, milleti korkutuyordun... Yani çoğu kişiye para kazandırmışım... Sen ise en dipteyken (patron hisse toplarken) milleti korkutuyordun... Acaba hangimiz patronun adamı?.... Üyeler karar versin....

ama iftira, yalan dolan içine işlemiş senin... senin kadar çirkef adama az rastlanır... pes doğrusu...

8.  Alıntı Originally Posted by True Yazıyı Oku
    ben bu hisse 15 lirayken yazmıyordum ki, nasıl "pohpohladığımı" iddia edebilirsin?.. göz göre göre yalan söylüyorsun... ben hisse zirvedeyken misafir olarak takip ediyordum bu sayfaları... hisse alıyordum ama foruma birşey yazmıyordum...

bak eski yazılarıma, bu sene mart ayında yazmaya başladığım görülüyor !!!!!... Cimer'e şikayet edelim diye kampanya başlatmak için yazmaya başladım... Ve bu hisseyi ne zaman övmeye başladığıma dikkat et, HİSSE EN DİPTEYKEN en ucuz halinde iken ÖVMEYE BAŞLADIĞIM görülüyor arşivde... Yani çoğu kişiye para kazandırmışım...

ama iftira, yalan dolan içine işlemiş senin... senin kadar çirkef adam az rastlanır...
    dostums en oalyı hala ısrarlaa kişiselleştiriyorrsun sen beni ben seni taanımıyorumm biz burada şirketi değerlendiriyoruzzz benm senin kişiliğinle işim yok yazdıklarım sana ne den dokunuyorr hisseyle ilgili yanlış birşey söylediğimi düşünmüyorumm şirket şeffaflıktan uzakk kurumsallıktan uzakk şu sn 2 3 yıldır ky ya övdüler hisseyi yapacagımız işler vs çok var diye diyee piyasada sağlmaız diye diye dolandırlar patronda dahill heerkes mağdur edildi patronun ddiği hiç birşey çıkmadı tam tersi hisse yerlere çakıldıı şimdi sen neyi savunuyorsun onu bi söylee dediklerim yanlışşsaa bi daha yazdıklarıma müdahil olmazsınn olur biter

Sayfa 89/290 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •