Special Days Image
Sayfa 122/290 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2314 madde; 969 - 976 arası.

Konu: KATMR - Katmerciler Ekipman

1. Şaka bir yana teknik olarak günlükte 3,03 üzerinde kalırsak 3,50 ye gider gibi bir görüntü var. Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Mal almak için hep aynı numarayı yapıyorsunuz değiştirn artık !! Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Mal almak için hep aynı numarayı yapıyorsunuz değiştirn artık !! Ytd
    Beni mi kastediyorsunuz bilmiyorum ama ben bir hisseyi teknik olarak analiz ederim ve buna göre yorumlarım ve gördüğümü söylerim gider veya gitmez spek dadanır orasını bilemem. Ben de zarardayım. Umarım zarar varsa en kısa sürede çıkarırız hep birlikte. Normal bir yatırımcıyım spek olan varsa burda takılıyorsa seni beni takip ediyorsa külliyen aptaldır zaten. Herkesi spek olarak görmeyin ben 3 senedir paylaşım yapmıyorum burda zararda olan insanlar herkesi spek sanıyor malesef.
    Son düzenleme : ReaLInvestor; 19-11-2019 saat: 17:26.

4.  Alıntı Originally Posted by trmcleod Yazıyı Oku
    Mal almak için hep aynı numarayı yapıyorsunuz değiştirn artık !! Ytd
    Realinvestor arkadaşı tanırım. Enson netaş ta güzel teknik bakış açıları vardı ve benim bakış açıma yakın olduğu için beğeniyordum da. Doğrudur 3 yıl oldu netastan benim ayrılalı. Öyle spek , spek yamağı felanda değildir. Herkesi herkese karıştırmayın. Insanları boş yere üzmeyin lütfen.
     Alıntı Originally Posted by ReaLInvestor Yazıyı Oku
    Beni mi kastediyorsunuz bilmiyorum ama ben bir hisseyi teknik olarak analiz ederim ve buna göre yorumlarım ve gördüğümü söylerim gider veya gitmez spek dadanır orasını bilemem. Ben de zarardayım. Umarım zarar varsa en kısa sürede çıkarırız hep birlikte. Normal bir yatırımcıyım spek olan varsa burda takılıyorsa seni beni takip ediyorsa külliyen aptaldır zaten. Herkesi spek olarak görmeyin ben 3 senedir paylaşım yapmıyorum burda zararda olan insanlar herkesi spek sanıyor malesef.
    Hoşgeldiniz sn. Realinvestor. Bir teknik bakış alalım sizden hazır gelmişken grafik teknik açıdan güzel duruyor ne dersiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Realinvestor arkadaşı tanırım. Enson netaş ta güzel teknik bakış açıları vardı ve benim bakış açıma yakın olduğu için beğeniyordum da. Doğrudur 3 yıl oldu netastan benim ayrılalı. Öyle spek , spek yamağı felanda değildir. Herkesi herkese karıştırmayın. Insanları boş yere üzmeyin lütfen. Hoşgeldiniz sn. Realinvestor. Bir teknik bakış alalım sizden hazır gelmişken grafik teknik açıdan güzel duruyor ne dersiniz?
    Merhaba kardeşim..hoşbulduk..Tanıdım sizi..netaştan 3-4 ay oldu tamamen vedalaşalı. Biraz kar biraz zarar elle tutulur bir kazanç elde edemedik. Forumda da çok uzun zamandır yazmıyorum. Bu hisseye de yeni bulaştım ama cok uzun vadeli hedefim değil. Bakalım umarım herkes kazanır. Grafik istemişsin atayım hemen

6. Xyz Hocam burdamiyiz artık hg
     Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Realinvestor arkadaşı tanırım. Enson netaş ta güzel teknik bakış açıları vardı ve benim bakış açıma yakın olduğu için beğeniyordum da. Doğrudur 3 yıl oldu netastan benim ayrılalı. Öyle spek , spek yamağı felanda değildir. Herkesi herkese karıştırmayın. Insanları boş yere üzmeyin lütfen. Hoşgeldiniz sn. Realinvestor. Bir teknik bakış alalım sizden hazır gelmişken grafik teknik açıdan güzel duruyor ne dersiniz?
    SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by 18mıstık Yazıyı Oku
    Xyz Hocam burdamiyiz artık hg

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Henuz elimde yok. teknigi guzel duruyor ama temeli sıkıntılı! Telefoncudan ayrılmadık daha

8. Benim kime dediğim belli sürekli mal dökülsün diye küfür kıyamet sövüp yükseliş öncesi aynı numarayı çekip sonra kaybolanlara dedim.. üzerine alınan arkadaşla bir ilgisi yok. Ytd

Sayfa 122/290 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •